Skocz do zawartości
Nerwica.com

czego aktualnie słuchasz?


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

bez cenzury, och jaka radość cieszy nas że jesteś taki elokwentny ( pamiętaj sprawdź znaczenie tego słowa w słowniku, bo jeszcze napiszesz, że cię obrażam) i osłuchany....jak na homofoba to masz ogromny repertuar piosnek o gejach. Słuchaj słuchaj, może ci przejdzie. :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

linka, no tak przynajmniej w wirtualnym świecie jesteś kimś ;), możesz sobie porządzić, posłuchaj tego

[videoyoutube=WXtUeTkNOZo][/videoyoutube]

 

[Dodane po edycji:]

 

[videoyoutube=UXv4tctgaDc&feature=related][/videoyoutube] :yeah::yeah::yeah:

 

[Dodane po edycji:]

 

[videoyoutube=9l4Zux66-Yk][/videoyoutube] :great:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bez cenzury, a Ty posłuchaj tego :lol:

 

Tekst jak tekst, miernota, ale refreny są niezwykle esencjonalne.

 

Co do prawdziwego życia....na szczęście omijają mnie takie wspaniałe atrakcje jak ciebie - na dziwki nie chodzę......to nudy w życiu...ale zawsze jest to forum i ktoś kto swą elokwencją powala mnie na łopatki... 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

linka, przypuszczam że nie jeden facet powalił cię na łopatki :twisted: (lubisz to...).

A z moją elokwencją jest wszystko ok, ale jak ktoś jest gburem to zniżam się do jego poziomu bo wtedy moje słowa do niego docierają, w tym wypadku tyczy się to ciebie. Pisze ciebie z małej litery ponieważ zmalałaś w mych oczach i nie zasługujesz na wielką literę, co najwyżej na wielką lance :lol: .

Jedno trzeba ci przyznać co do wielkości, Jesteś największą hipokrytką na tym forum i miałaś okazję to udowodnić w nie jednym temacie :lol::lol::lol:

Piszesz ciągle o tolerancji, ale nie jedną osobę na tym forum wyrzuciłaś z powodu odmiennego zdania i nie jednen temat został usunięty z powodu różnicy z twoim światopoglądem. Gratuluje i jednocześnie współczuje że rodzice tak mocno zryli twoją psychikę że gubisz sie w rzeczywistości. Pewnie nie kupowali ci lalek i trzymali tygodniami w łazience. Nie martw się będzie dobrze. Nie słucham Nagłego Ataku Spawacza poniewasz to jest jakieś discopolo, a nie rap, no ale widzę że tobie pasuje taka wulgarna muzyka.

:lol::lol::lol:

[videoyoutube=UzbB9CjINjE][/videoyoutube]

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i co teraz? mam ci wlepić ostrzeżenie bo wyzywasz mnie od dzieci trzymanych w łazience :lol: tak jak ty się żaliłeś o to molestowanie? Już raz ci powiedziałam nie używaj słów których znaczenia nie znasz :D Hipokryzja - bo słucham reggae i nie jestem homofobem? Czy co tym razem wymyślisz? Wszyscy użytkownicy i tematy wyrzucane, blokowane czy banowane nie były przeze mnie, dla twojej wiedzy o elokwentny, ale za porozumieniem wszystkich moderatorów...więc jeśli masz jakieś zastrzeżenia pisz skargę do admina zamiast się tu wyrzygiwać, okejjjjjjjj?

ps a jednak umiesz użyć słownika - gratuluję!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i co teraz? mam ci wlepić ostrzeżenie bo wyzywasz mnie od dzieci trzymanych w łazience :lol: tak jak ty się żaliłeś o to molestowanie? Już raz ci powiedziałam nie używaj słów których znaczenia nie znasz :D Hipokryzja - bo słucham reggae i nie jestem homofobem? Czy co tym razem wymyślisz? Wszyscy użytkownicy i tematy wyrzucane, blokowane czy banowane nie były przeze mnie, dla twojej wiedzy o elokwentny, ale za porozumieniem wszystkich moderatorów...więc jeśli masz jakieś zastrzeżenia pisz skargę do admina zamiast się tu wyrzygiwać, okejjjjjjjj?

ps a jednak umiesz użyć słownika - gratuluję!

 

Acha :blabla:

[videoyoutube=S4lJUUx8j-Q][/videoyoutube]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×