Skocz do zawartości
Nerwica.com

Homoseksualizm


harpagan83

Rekomendowane odpowiedzi

Zenonek, ale skąd u Ciebie tak niezdrowe zainteresowanie opowieściami zdegenerowanych homo ?

no wszystko wskazuje ze te odbytowe historyjki po prostu cie kręcą . Wiem ,wiem skomentujesz to zdaniem z " :)" na końcu ,znam już Twój styl .

 

PS

dziękuje za mistrzowski pokaz unikania odpowiedzi z powodu braku logicznych argumentów . W własnym i rodziny imieniu dzięki Ci mistrzu uników .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zenonek, ale skąd u Ciebie tak niezdrowe zainteresowanie opowieściami zdegenerowanych homo ?

no wszystko wskazuje ze te odbytowe historyjki po prostu cie kręcą . Wiem ,wiem skomentujesz to zdaniem z " :)" na końcu ,znam już Twój styl .

 

PS

dziękuje za mistrzowski pokaz unikania odpowiedzi z powodu braku logicznych argumentów . W własnym i rodziny imieniu dzięki Ci mistrzu uników .

 

 

Tak bo Zenonek jest mądry tylko wtedy jak ma przed sobą Wielką Encyklopedię Leków. :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

LitrMaślanki,

 

Unikania odpowiedzi na co ? Oczywiscie, ze nie mam zamiaru pisac o aberracyjnych zachowniach seksualnych na forum, bo to jest obrzydliwe.

Natomiast co do reszty, wszystko jest opisane jezykiem banalnym i troche wulgarnym, ale co zrobic taki temat.

 

CHociaz moze nie przeczytales to napisze raz jeszcze - to co wynika z moich wypowiedzi to to, ze poziom anormalnych zachowan seksualnych wsrod gejow jest znaczaco wyzszy niz tenze wsrod heterykow i lesbijek. ORaz to, ze wsrod gejow jest bardzo wiele spoko osob. I tyle.

 

Aha, zeby formalnosci stalo sie zadosc ":)" .

 

aree1987,

 

 

Nie mam zamiaru sie wdawac w utarczki slowne, szkoda energii i czasu.

 

Mozesz "se" myslec o mnie co chcesz, co mnie to obchodzi :lol: ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy anal dwóch samców jest bardziej wynaturzony od analu samca i samicy? Czy każdy rodzaj seksu poza dopochwowym jest wynaturzony? Jeśli tak to wynaturzona jest duża część społeczeństwa patrz np. seks oralny

 

 

Jasne, ze jest dalece bardziej wynaturzony.

 

Natomiast my nie nazywamy aberracja zwyklego stosunku homoseksualnego , tylko o wiele bardziej hardcorowe rzeczy.

 

 

Bardzo chętnie poczytam o tym dalece większym wynaturzeniu ,ale pisz z sensem nie bełkocz i nie wplataj religii .

 

 

O tu napisałem ,że chętnie bym o tym poczytał . Ale nie zauważyłeś ....zapewne przypadkiem .

 

PS nadużywasz pewnego uczonego słowa , zatraca ono w ten sposób sens i podlega dewaluacji .

 

[Dodane po edycji:]

 

Nie mam zamiaru sie wdawac w utarczki slowne, szkoda energii i czasu.

 

Mozesz "se" myslec o mnie co chcesz, co mnie to obchodzi :lol: ?

 

 

Raportuj ten post

 

A co wujek googel Ci się spocił od szukania nieistniejących argumentów ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i ulubione słowo: aberracja :mrgreen:;)

 

A to mi zostalo z roznych medycznych ksiazek, bo tam czesto sie uzywa tego slowa np aberracje anatomiczne itp itd

 

[Dodane po edycji:]

 

LitrMaślanki,

 

Musialby sie spocic, bo trudno szukac argumentow do nieistniejacych zagadnien, chyba, ze argumentem nazywasz nienormalne zachowania seksualne.

 

 

Widze, ze tez probojesz mnie wyprowadzic z rownowagi, uzywajac "zaczepek", jednakze powtarzam, nie mam zamiaru wdawac sie w utarczki majace na celu wzajemne obrazanie sie, gdyz nie ma to najmniejszego sensu. Nie mowiac o tym, ze jest to poziom podstawowki.

 

Jezeli poprawi Ci to nastroj (wazne w depresji) mozesz to odebrac jako "brak argumentow" i byc uhahachanym, prosze bardzo :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zenonek, Stary jak ty pie****z ,a te studia to sam studiujesz czy w komórce z niewidzialnym przyjacielem ?

Przeczytaj kilka komiksów w ramach logiki ....jak Ci to coś da to wróć do własnych wcześniejszych wypowiedzi i zobacz czy sam nie powoływałeś się na zjawiska które teraz nazywasz nieistniejącymi . Czy teraz gimnazjum nazywa się w slangu studia ? Przeciętnie leniwa sprzątaczka na WAMie wyraża się elokwentnie od Ciebie i ma większa wiedzę ...z kantem oka ,zaobserwowanych notatek .

 

 

Te książki medyczne to rozumiem własna książeczka zdrowia ?

 

 

Twierdziłeś ze pukanie sie w tyłek pani z panem jest mniej ohydne i bulwersujące niż ta sama czynność pana z panem .

No -to-QZWA uzasadni !!! Dlaczego ,albo wpełzaj pod kamień który zwiesz domem . ( przepraszam wszystkich za jezyk , ale rozmawiam z wybitnym studentem . Dlatego użyłem języka akademickiego )

 

[Dodane po edycji:]

 

paradoksy, Próbuje dowiedzieć się tylko na czym polega różnica o której pisał zenet . Ale jak teraz nie napisze ,to się poddaje ...nie chce mi się grochem w ścianę więcej napitalać .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pukanie Pani przez Pana obojętnie czy w Cipkę, Cycki, Usta, czy Dupkę jest ok, ale pukanie małych dzieci, zwierząt, trupów, i innych Panów przez Pana jest zboczeniem- to takie logiczne, czemu tylu inteligentnych ludzi ma problemy ze zrozumieniem tej wartości?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy anal dwóch samców jest bardziej wynaturzony od analu samca i samicy? Czy każdy rodzaj seksu poza dopochwowym jest wynaturzony? Jeśli tak to wynaturzona jest duża część społeczeństwa patrz np. seks oralny

 

 

Jasne, ze jest dalece bardziej wynaturzony.

 

Natomiast my nie nazywamy aberracja zwyklego stosunku homoseksualnego , tylko o wiele bardziej hardcorowe rzeczy.

 

Wyjaśnij czemu?

 

 

Zenonek jeśli twoi znajomi bawią się w fistingi sado masochistyczne sprawy to nie znaczy, że są jaką reprezentatywną grupą ogółu homoseksualistów. Jakkolwiek nie mam nic przeciwko takim rzeczom jeśli sprawia to satysfakcje obydwu stronom. A innym wara od tego i niech się zajmują wychowaniem swoich katolickich potomków, bo nie daj bóg jeszcze się spedalą i mamusi i tatusiowi się świat na glowe zawali..

 

 

Harp naucz się czytać , potem pisz . Nigdy w odwrotnej kolejności . Kolejny raz dziś się ośmieszasz .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mam za bardzo czasu, ażeby prześledzić sobie cały temat od początku, ale na podstawie pobieżnej lektury kilku pierwszych stron stwierdzam, że jest dokładnie tak jak jeszcze niedawno byłem skłonny przypuszczać :D. Te same osoby wielce zbulwersowane innym zjawiskiem i gotowe wieszać psy na wszystkich, którzy ośmielają się nieco bardziej otwarcie wyrazić własną opinię w temacie, teraz nagle stają się zaciekłymi obrońcami czegoś co nie jest ani odrobinę mniej obrzydliwe :D. Ale to przecież dzisiaj bardzo na czasie mieć kumpla geja, a poprzez swoją akceptację takich spatologizowanych zachowań dajemy świadectwo naszej otwartości na świat ;). Dla mnie osobiście trochę to wszystko zabawne. I nie chodzi nawet o to na ile zainteresowany jestem zaprzątać sobie głowę problemem homoseksualizmu w Polsce i na świecie. Jeśli ktoś znajduje satysfakcję w robieniu wszystkich tych rzeczy z przedstawicielami tej samej płci, jego sprawa. Nie potrzebuję jednak, ażeby w mediach na siłę uświadamiano mi jak rozpowszechniona jest skala takich zachowań, ani tym bardziej przekonywano o ich normalności, serwując przy okazji pikantne ujęcia z dwójką liżących się facetów :evil:.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

LitrMaślanki, oco ci biega człowieku, napisałem swoją opinię nie zaleznie od wątku, masz jakieś paranoje???

 

[Dodane po edycji:]

 

to takie logiczne,
następnym razem ostrzegaj na PW ,że chcesz użyć tego zwrotu ...bo krztuszę się ze śmiechu płynem i opluwam komputer .

pewnie oplówasz go też innymi płynami ustrojowymi :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

harpagan83, jesli nie przestaniesz w taki sposób pisać skończą się słowne ostrzeżenia i zaczną się inne... to nie jest pierwszy Twój post tego typu, a jest to niesmaczne i innym użytkownikom też nie musi się podobać czytanie takich "subtelności".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

harpagan83, jeszcze tylko dodam, że Ty kiedyś pisałeś, że jesteś biseksualny.....strasznie musisz siebie za to nienawidzić i przekonując wszystkich dookoła jakie to wstrętne chcesz sam siebie przekonać.

 

linka, dobrze, że ta czerwona hołota nie wygra już nigdy wyborów, bo okazałoby się, że w domy dziecka są zbędne, i wszystkie dzieci będą miały nowe, ciepłe gniazda, u tatusiów gejów, i mamusów lesbijek.

 

Proroctwo tu się szerzy widzę :lol: i obrażanie reszty...ale idąc twoim stylem, nie dziwi mnie to...tak wypowiada się elektorat PISu.

Jakież to by było tragiczne i straszne w skutkach, gdyby dzieci z domów dziecka znalazły kochający dom i rodzinę.......och nie...ta przerażająca wizja nasuwa mi myśl...że powinniśmy pozabierać wszystkim matkom lesbijkom ich biologiczne dzieci i oddać do palcówek opiekuńczych...tam zapewne będą szczęśliwsze :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozmawiać z harpaganem83 to jak rozmawiać ze ścianą, kompletnie niereformowalna jednostka, nawet recycling nie pomoże. Człowiek nie rozróżnia pedofilii od homoseksualizmu, jak z nim prowadzić jakąkolwiek głębszą dyskusje, jeżeli nie przyjmuje do wiadomości faktów na podstawowym poziomie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

harpagan83, jeszcze tylko dodam, że Ty kiedyś pisałeś, że jesteś biseksualny.....strasznie musisz siebie za to nienawidzić

 

linka, mam zasady i pewnych rzeczy nie robie, które poniżają człowieka, nie jestem zwierzęciem, facetowi nie wypada deflorować innego faceta, tak jak nie wypada chodzić w sukienkach i makijarzu i udawać kobietę.

Gdybym miał sklonności pedofilskie też bym ich nie realizował wedle swojego popędu, bo jestem czlowiekiem co wyznaje pewne duchowe wartości które pomagają mi w życiu.

Uprawiam seks z kobietami i jest mi z tym dobrze :mrgreen: .

 

I wcale się za to nie nie nawidzę, umiem żyć ze swoimi słabościami i wadami i potrafię nad nimi panować wbrew powszechnej opinni że jest to nie możliwe.

Gdybym zaczoł jeździć na wózku inwalidzkim też bym umiał z tym żyć i nie nienawidzil bym za to siebie. 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×