Skocz do zawartości
Nerwica.com

Homoseksualizm


harpagan83

Rekomendowane odpowiedzi

Wiesz troszkę różni się stwierdzenie:

Jesteś nietolerancyjny od Jesteś nienormalnym, zboczonym dewiantem czy może nie? :roll:

 

po pierwsze ksiezniczko nie przewalaj oczami, bo tego nie lubie :twisted: a Ty nie jestes najmadrzejsza i przyjmij do wiadomosci ze tez mozesz sie mylic, nikogo nie nazywalem zboczonym dewiantem, a tak jak oni moga powiedziec ze ja jestem nietolerancyjny(co nie jest do konca prawda. to tak jakby powiedziec, ze ktos jest nietolerancyjny bo uwaza ze nn[zburzenie] to choroba. ale jakby ktos wykonywal zaklecia[kompulsje] na mnie to kazdy sie moze wkurzyc i nie jest to objaw braku tolerancji. tak samo z gejami nie przeszkadza mi ze sie ruchaja w odbyt az tak, dopoki robia to sami dla siebie i sie nie afiszuja), tak ja moge nazwac ich przypadlosc ciezka choroba psychiczna.

poza tym linka sex analny wsrod normalnych par to nie jest cos jak przytulanie, tylko dalej dosc ekstremalna zabawa, podobno przyjemna tylko dla okolo 5% kobiet, a dla wielu sprawiajaca bol.

zenonek dobrze prawisz, przynajmniej to co przeczytalem

mocca mam nadzieje ze tacy ludzie jak Ty nie beda rzadzic nigdy naszym krajem, ciekawe jak bys spiewala gdyby Cie dwoch gosci wychowywalo, dla mnie chore rzeczy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

linka,

 

Mowiac szczerze ja bym tam w zyciu nie zaufal dwom kolesiom....Pod zadnym pozorem.

 

Sa wsrod gejow fajni i wrazliwi ludzie, ok, ale wiekszosc mysli tylko o tym jak dobrze zapchac kiszke....Mowiac brutalnie.

 

 

Juz predzej dwie lesbijki.

 

[Dodane po edycji:]

 

nerwicaman,

 

Mocca przeciez dobrze napisala :), przeczytaj jeszcze raz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panna_Modliszka,

 

hehe ja to mam nawet kilku kumpli gejow, jeden to moj swietny kolega...z nimi nawet nieraz chodzilem w rozne miejsca i...doskonale znam "obyczaje" homosow.

 

Nie ma po co wyjezdzac z tolerancja od razu, gdyz ja np ich zupelnie "toleruje", aczkolwiek mam pelne prawo do nazywania po imieniu ich moralnosci, obyczajow i zachowan.

 

Najbardziej zdewiantowane seksualnie srodowisko to wlasnie srodowisko homoseksow...

 

Przeciez oni sami to nawet przyznaja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Modliszko przeczytaj temat nikt ich tutaj nie nazywa gorszymi tylko wiekszosc niepochlebnych opini mowi, ze sa chorzy albo zaburzeni.

mysle ze jakbym zrobil kilka lat temu parade ludzi z nerwica natrectw i pokazal jak wygladaly moje dziwactwa to ani bym sie nie zdziwil, ani nie mial bym nikomu za zle ze jakby nazwali mnie nerwica 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale jazda ") gdybym był gejem to bym umarł ze śmiechu czytając ten temat ...

I takie drobne pytanie - Czy homofobia zazwyczaj występuje w parze z katolicyzmem? Wy tez to zauważacie ( pytanie nie jest skierowane do tych którzy uważają się za rycerzy boga -pan H o pan Z :mrgreen: )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nerwicaman, na prawdę nie widzisz ataków na homoseksualistów w tym temacie ?

 

[Dodane po edycji:]

 

Panna_Modliszka, Wiesz przypominają mi się słowa Jana Pawła ." Nie potepiam ludzi potępiam zjawisko ."

Szkoda ,że katolicy nie zrozumieli tego co powiedział ten mądry człowiek .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panna_Modliszka,

 

Mysle, ze prawo takie mialby kazdy, aczkolwiek sytuacja jest inna...Dobrze wiesz o co chodzi.

 

Zreszta trzeba miec dystans...

 

 

Dodatkowo sami moi kumple geje (ci spoko) mowia, ze takiego poziomu zezwierzecenia i aberracyjnych zachowan seksualnych jak wsrod gejow to nie ma nigdzie...

 

To co jest wsrod hetero i przez seksuologow uznawane za anormalne lub co najmniej "very hard" u nuch jest norma.

 

Chociaz ich kiszki ich zdrowie, ale dziecka takim nigdy.

 

 

Jezeli za postep uznaje sie obecnie perforacje esicy to ja wole byc madrze zacofanym niz idiotycznie postepowym.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nerwicaman, luz ananas :lol:

 

Pedofilia jest zaburzeniem, homosekusalizm już nie. Ja jako osoba zaburzona nie wyrządzam innym krzywdy, jedynie sobie, ale mam czyste i jasne myślenie, i nigdy nie oddałabym dzieci do pary gejów, oraz ich dzikiego środowiska towarzyskiego, wyobrażacie sobie nauke taty jak dobrze rozszerzyć odbyt do stosunków partnerskich? :lol:

Są jacy są, ze swoimi profanacjami odbytu, śmiem twierdzić, że to zaburzenie. Akceptuje ich skłonności, ale nie akceptuje narzucania porządku świata gejów - manify, parady, i ciągle podkreślanie dyskryminacji, oraz domaganie się coraz to nowszych praw.

 

Dzieki Bogu, że mieszkam w Polsce, kraj który jeszcze nie zgłupiał na pedałowanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

LitrMaślanki, ale...tak jest wygodniej, ma być tak i tak (jak mówi pismo)- a wszystko inne jest nienormalne, trzeba to tępić :roll: .....szkoda, że cały świat nie jest taki czarno-biały.....

Ja znam kilka par gejów i gdyby nie to, że widziałam ich razem, że nie mają problemów o mówieniu o tym otwarcie - nigdy bym nie wiedziała że są gejami. Żaden z nich nie przejawia "wynaturzenia seksualnego" itp itd.. co więcej środowisko gejowskie w jakim się obracają także nie ma takich lotów...za to znam wiele heteroseksualnych dziewczyn które przez kilka lat swojego życia za weekendową atrakcję uważały przyćpanie i danie dupy na dyskotece.........mam wrażenie, że większa cześć mężczyzn boi się...że są potajemnie gejami, albo, że każdy gej tylko marzy o tym, żeby owego osobnika zgwałcić....... :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zenonek, a wśród heteroseksualistów nie ma zdziczenia?

Wydaje mi sie ,że jest ogólne rozluźnienie seksualne i masa osób ,bez względu na orientacje ,dostaje palmy .

Czy Ty czasami nie widzisz tylko tego co chcesz widzieć .

 

MOCca, Obawiam się ,że głupawka na pedałowanie dotrze i do nas ,kwestia czasu .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

litr maslanki w sumie widze dwie opinie, ale stroze porzadu, ludzie postepowi i tolerancyjni sie bardzo spinaja

a patrzac na wasze ostatnie wypowiedzi to zalozmy ze katolicy atakuja gejow nazywajac ich zboczencami, a tolerancyjna Modliszka obraza katolikow nazywajac ich zacofanymi i w sumie wszystko sie fajnie zazebia :great: tylko jak zarzuca sie komus brak tolerancji i obrazanie innych to trzeba tez popatrzec na siebie, jak to wyglada w naszym przypadku :papa:

 

 

MOCCa czyli jednak nie zczailem o co Ci chodzilo, no ja tez sie ciesze ze zyje w Polsce, podobno zacofanej i staroswieckiej, ale jak postepem jest eksploracja meskich odbytow to wole byc zacofany

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wyobrażacie sobie nauke taty jak dobrze rozszerzyć odbyt do stosunków partnerskich?

:shock:

A tobie rodzice tłumaczyli jak odbywają się ich stosunki z dokładnością anatomiczną ? Więc czemu uważasz że ktokolwiek "dawałby takie nauki"..... i naprawdę uważasz, że lepiej zostawić dzieci w domach dziecka?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

linka,

 

Heh no jasne, ze sa dupodajki, ale one zazwyczaj poprzestaja na normalnych akcjach, a nie naprezaniu kiszek i perforacji esicy :).

 

 

Moj swietny kumpel gej uprawiajacy tylko normalny anal sam mi mowil, ze wiekszosc gejow to takie dewianty, ze mozg boli (raz na imprezie chcieli na sile wbic na Butt Pluga- mogloby to sie skonczyc nawet krwotokiem wewnetetrzynym).

 

To jest postep :lol::lol: ?

 

Zauwaz, ze nie mowie o samym zjawisku homoseksualzimu, tylko o zjawisku wynaturzenia seksualnego, ktore wiekszosc z nich uprawia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MOCca,

 

Hehe dokladnie , syn uczy ojca jak usiasc na Plugu o srednicy 10 cm :).

 

Nie ma dowodów na "zarażanie homoseksualizmem " dzieci przez homoseksualnych rodziców ,większość homoseksualistów pochodzi z rodzin 100% hetero . Gdyby było tak jak sugerujesz to homoseksualizm by zaginą ,bo dzieci nie rodzą się w parach homo .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

LitrMaślanki,

 

Pisalem wyraznie :

 

Poziom aberracyjnych zachowan seksualnych (wliczajac w to stosunku bez zabezpieczenia-jako ryzykowne zachowanie) jest absolutnie rekordowo wysoki wsrod gejow !!

 

Oczywiscie, ze wsrod hetero sa zboki, tyle, ze jest ich wielokrotnie mniej.

 

WYstarczy poczytac jakas sensowna ksiazke uniwersytecka zeby to wiedziec.

 

Nie bede dawal liczb , bo nie pamietam.

 

Ja mowie tylko o proporcjach, bo one sa wazne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lewicowe strony popierają gejowych przy usuwaniu krzyży ze szkół, placówek publicznych, może nawet z kościołów :lol: Powód - nie mają już innego elektoratu, więc trafiają do tych poszkodowanych inaczej obywateli.

 

Więc kobieta z depresją jest zaburzona, kobieta kochająca kobietę nie jest?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zenonek, Ty chyba mówisz o tych homo ,którzy przyswoili sobie preferencje w wiezieniu ?

A w to ,ze jakis normalny gej zadaje się z kimś mówiącym o jego środowisko w ten sposób nie wierze ....nie mówili Ci w dzieciństwie ,żebyś po ukończeniu 15Lat przestał zadawać się z wymyślonymi niewidzialnymi przyjaciółmi ?( czy dopiero dobijasz do wieku ?)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MOCca,

 

Hehe dokladnie , syn uczy ojca jak usiasc na Plugu o srednicy 10 cm :).

 

Nie ma dowodów na "zarażanie homoseksualizmem " dzieci przez homoseksualnych rodziców ,większość homoseksualistów pochodzi z rodzin 100% hetero . Gdyby było tak jak sugerujesz to homoseksualizm by zaginą ,bo dzieci nie rodzą się w parach homo .

 

 

Nie trzeba byc gejem zeby byc analista....

 

Dwoch ojcow moze uczyc syna jak dobrze jezdzic na litrowej butelce i si :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie udzielam sie w tym temacie dziś . bo zdycham ze śmiechu . Mo poważnie tak myślisz ? jak tak to szkoda ,bo nienawiść w każdej formie najbardziej dotyka i krzywdzi nienawidzącego .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

linka, dobrze, że ta czerwona hołota nie wygra już nigdy wyborów, bo okazałoby się, że w domy dziecka są zbędne, i wszystkie dzieci będą miały nowe, ciepłe gniazda, u tatusiów gejów, i mamusów lesbijek.

 

 

Rewolucja jest bliżej niż Ci się słonko wydaje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zenonek, Ty chyba mówisz o tych homo ,którzy przyswoili sobie preferencje w wiezieniu ?

A w to ,ze jakis normalny gej zadaje się z kimś mówiącym o jego środowisko w ten sposób nie wierze ....nie mówili Ci w dzieciństwie ,żebyś po ukończeniu 15Lat przestał zadawać się z wymyślonymi niewidzialnymi przyjaciółmi ?( czy dopiero dobijasz do wieku ?)

 

 

Spoko , mozesz sobie zartowac.

 

 

 

Dodatkowo zarzucasz mi klamstwo, w takim wypadku dyskusja z Toba nie ma zadnego sensu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×