Skocz do zawartości
Nerwica.com

Hipochondria - jakie choroby sobie przypisywaliście..?


LINA

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich. Jestem tu nowy... trafilem przez przypadek czytajac rozne informacje na temat nerwicy. Nie mam jej stwierdzonej ale niestety chyba we mnie siedzi. Co chwila wymyslam sobie nowe choroby, ciagle dotykam swoje cialo i wynajduje cos nowego. Mialem juz chyba wszystko : rak płuc, rak krtani, HIV, tetniak, ziarnica. Czy wasze rodziny tez wam mowia ze przeginacie a wy ciagle chcecie chodzic do lekarza ? W sumie pisze tutaj teraz bo nie chce isc spac, zawsze mam obawe zeby isc spac bo boje sie ze moge sie nie obudzic. Wszyscy dookola nie sa w stanie mnie zrozumiec, niektorzy nawet sobie ze mnie szydza. Czuje ze przez ta nerwice nie moge byc "prawdziwym facetem". Zajrzalem tutaj , mam wrazenie ze w tym miejscu znajde zrozumienie i jakies cieple slowo :) pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przemo_22, witam Cię. Możesz zawsze liczyć na pomoc z naszej strony. Tutaj nikt Ci nie powie, że przeginasz. Rozumiemy doskonale Twój problem, gdyż zmagamy się z tym samym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam :) dziewczyny mają racje tu nikt nie będzie się z ciebie śmiał , a swoją drogą to ja akurat mam podobne objawy paniczny strach przed śmiercią kiedyś miałam tak śle ataki paniki że nie spałam całe noce bo bałam się że się nie obudzę na szczęści to mi minęło teraz tylko lub aż z małej dolegliwości potrafię zrobić prawdziwą prawie że śmiertelną chorobą masakra :bezradny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej dziewczyny i chłopacy ale miałam straszna noc co godzine sie budziłam z takim lękiem ze dajcie spokoj normalnie myslalam ze koniec :( juz nie daje rady serio meczy mnie ten r kości jak to mozna sprawdzicczy sie go nie ma:(

Witaj przemo

Mój znajomy miał ale objawiało się u niego że nie mógł chodzić niestety skończył na wózku a wykryto u niego w ten sposób że zrobili mu prześwietlenie kręgosłupa . Ale u ciebie to na pewno nie to :)

 

[Dodane po edycji:]

 

perla86 a z tym spaniem miałam podobnie budzisz się w środku nocy z kołataniem serca i masz uczucie ze to juz teraz że za moment stąd odpłyniesz okropne uczucie ja do tego miałam ataki duszności cała roztrzęsiona leciał do okna i łapczywie łapałam powietrze przestałam to robić kiedy mój chłopak dostał grypy przez to moje otwieranie okna ( na dworze było -15 stopni).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nunika Ja miałam przeswietlenie kregosłupa ledzwiowego i bocznego a szyjnego miałam rezonans i wyszłooki jedynie w lezdzwiowym dyskopatia jakas. Mnie nogi bolą roznie raz to raz to :why: nie daje rady a plecy tez mnie bola :why: ja tak mam juz gdzies od konca lutego i nie tylko to jak poczytasz moje weczesniejsze posty to zobaczysz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie boli środek tez kregoslupa boze :( do tego nogi :why:

 

[Dodane po edycji:]

 

Asia ale plecy mnie do tego bolą skad wiesz r kosci nie atakuje mnie na poczatku bolała jedna noga ale zaraz zaczela druga rece mnie tez nie raz bola taka czuje niedowład :why: widzisz tu kolega nie mogl chodzic i co ja tez mam gorzej przy chodzeniu po staje nieraz jak idegdzies :(

 

[Dodane po edycji:]

 

I zauważyłam ze sie troche roznimy wy tak niemacie codziennie objawow jakis :( ja codziennie to mnie dobija :why:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ewelina rak kości to jest guz, który powoduje ucisk i one bolą. A ciebie boli od kręgosłupa, skoro boli cie i kręgosłup i nogi.

 

Moje objawy są codziennie - węzły nadal mam i guzek pod uchem też :smile: Do tego mam wrażenie, że coś mnie tam przy tym guzku ciągnie i czasami kłuje mnie tam szczęka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Asia mi chodziło w sensie że nic tak was nie boli może copo niektorych a to człowieka bardziej nakreca tak boli mniealenie lezdzwiowy tylko troche piersiowy nie mocno boli ale czuje jak moge to sprawdzic jeszcze jaktowykryc jeszcze jedynie przeswietlenie tych nóg. Asia czytalas kiedys na temat r kosci jakie sa objawy ja czytalam nie teraz ale kiedys i pamietam :(

 

[Dodane po edycji:]

 

A to najbardziej mnie wkurza mowie mojemu neurologowi ze mnie bola nogi dał skierowanie na morfologie pelna OB i koniec comoze po tym stwierdzic :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kur... jaki ja miałam dziś w nocy straszny sen!!!! Robiłam jakieś badania, prześwietlenie czy coś czy rezonans , tomografię (jak zwykle we śnie to dziwne wszystko) i mi wykryli wiadomo co. I to napisali wyraźnie.... :why::why::why::why:

OPtrzez ten sen dziś znowu się boję i znowu zmacałam kilka razy wezły. I kości mnie bolą . Stawy barkowe obydwa, nogi, kręgosłup, kur.. wszystkie kosci mnie napier...I jeszcze ręka mnie swędzi, przedramię . I drugie też :why::why::why::why: A jak mam cos tam w tych kościach???? Albo w kręgosłupie czy w stawach?? I to właśnie atakuje?? :why::why::why:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ewelinka na pewno nie masz raka kości. Przecież jesteś gruntownie przebadana. I to chyba nie atakuje dwóch nóg naraz. :smile:

nunika a twój znajomy wyzdrowiał? I czy on miał mięsaka? Pytam bo teraz boje się, że go mam :?

Ten mój znajomy to najpierw miał raka prostaty potem dostał przerzutów na kości niestety nie przeżył , ale ty go napewno nie masz on niemógł chodzić nawet w stać z łóżka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczegolnie w czasie ruchu mnie bolą stawy barkowe i biodro.I kręgosłup na każdym odcinku

 

[Dodane po edycji:]

 

Mój tata miał szpiczaka i ten szpiczak zatakował mu kregosłup i go straaaaasznie bolało i tylko morfina pomagała i niedługo przestał chodził. Na moich oczach w przeciągu godziny przestał chodzić. To było straszne. A potem miał przerzuty do ślinianki przyusznej i węzłów chłonnych i te przerzuty to był ogromny guz, zdeformował mu twarz, był wielkości wielkiego jabłka. Powiększył sie też bardzo szybko. W ciągu kilku dni.

 

[Dodane po edycji:]

 

Pewnie Was wszystkich wystraszyłam.... :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nunika tą "modę" ta raka kości to zaczęłam chyba ja z moim guzkiem pod uchem (najpierw był to wg mnie rak ślinianki, ale potem przeszło w mięsaka). :evil:

 

Przepraszam. Dziewczyny nie macie żadnego raka kości, one nie bolą wszystkie tylko np kolano. Tam gdzie jest guz.

 

Aneta współczuje ci snu, ale naprawdę się nie przejmuj. Jesteś gruntownie przebadana, onkolog i hematolog oglądali te twoje węzły i one nie mają prawa być rozrostowe i robić przerzutów. Mi się tydzień temu śniło, że mój tata zginął w wypadku do tj pory jak gdzieś jedzie to się martwię.

 

Ja mam dzisiaj dobry dzień i doszłam do wniosku, że lekarz pewnie ma rację, że to żaden nowotwór przecież 2 internistów macało moją kulkę i dwóch radiologów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aneta nie masz szpiczaka, przecież masz dobrą morfologię. Nie martw się.

 

[Dodane po edycji:]

 

Pamiętam jak sobie ubzdurałam, że mam węzły pod kolanem powiększone to całą noc mi się śniła chemia, radioterapia, onkolodzy, biopsje. Do lekarza szłam prawie z płaczem a on pomacał tylko i stwierdził, że to torbiel bakera. Boże potem musiałam iść z tym do chirurga i znowu całą noc miałam koszmary, ale jak ten mi przyrzekł, że to nie węzły to dałam spokój. Tak sobie myśle, że musiałabym iść z tą torbielą do ortopedy, ale jak pomyślę, że znowu prześwietlenia i usg to poczekam aż urośnie większa. :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Anetka to prawda nie masz nic takiego w morfologii to raczej to wychodzi za to odpowiedzialne sa limfocyty z tego co czytalam ale to duzo ponad norme. Mnie tez boli kregoslup nie codziennie aleboli kurka a pozniej znowu zaczyna bolec to glupie jest wiem :( do tego nogi tylko mnie ciezko okreslic jedno miejsce bo to roznie w roznych miejscach echh .

 

nunika to twoj znajomy to byl chyba duzo starszy od nas?

Czy morfologia na prawde moze duzo pokazac??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy morfologia na prawde moze duzo pokazac??

 

W internecie jak się czyta historie chorych to zawsze twierdzą, że mieli super morfologię. Ale mi lekarz powiedział, że zawsze coś jest nie tak z morfo przy nowotworze. Szczególnie w rozmazie, do tego w tych limfocytach są duże przesunięcia. I, że to naprawdę sporadyczne przypadki gdy morfologia jest dobra przy nowotworze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie czy macie moze takie dolegliwości brzuszne jak np. bóle całego brzucha a jak dotykacie żołądka to czujecie takie pulsowanie , bo ja właśnie tak mam i wyczytałam że gdy tak pulsuje brzuch to może to być tętniak aorty brzusznej :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×