Skocz do zawartości
Nerwica.com

Po czym poznajecie ?


Gość prz-ro

Rekomendowane odpowiedzi

Pod jednym z komentarzy na filmiku:

 

ktoś dał taki komentarz:

 

Cytuje:

 

"You have Effexor eyes. Shiney and bright. Mine get like that when I remember to take my poison. Sometimes dilated pupils, too. I'm stuck on Effexor because the withdrawals are too horrible. I'm sorry you have depression. It's a real pain in the ass."

 

[Dodane po edycji:]

 

Spojrzcie na te oczy po effexorze: http://www.youtube.com/watch?v=rFpqGf26u6s&feature=related

 

[Dodane po edycji:]

 

pamiętam kiedyś jak stałem w windzie z moim sąsiadem i też mu tak oczy błyszczały i świeciły( taka galareta) ....od razu wyczułem że bierze leki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to super, zwłaszcza, ze filmiki są podpisane :lol:

Ja wyglądam tak samo jak się nie wyśpię albo po 12h pracy.........

Poza tym, dobrze dobrane leki nie mają skutków ubocznych i raczej wątpliwa sprawa żeby poznać, ze ktoś je je.......

 

Ty nie masz jakiegoś konkretnego zajęcia w życiu......do zeszytu to zapisujesz? Chodzisz po ulicy i obserwujesz ludzi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

prz-ro , wydaje mi sie ze nadinterpretujesz fakty i szukasz czegos co nie istnieje.

 

moim zdaniem nie da sie pozanc czy ktos bierze leki czy nie.

 

wydaje mi sie ze po mnie tez nie było widac jak brałam.

 

ale jak znajdziesz jakis sposób na stwierdzenie tego to sie podziel, chetnie posłucham

 

powodzenia:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak widzę dla Ciebie całe to forum mogłoby wyruszyć w trasę objazdową cyrku na kółkach, żeby każdy mógł zobaczyć problem lepiej lub gorzej uspokojony lekami. Ubaw po pachy, szczególnie, że naprawdę nic nie widać.

SSRI to nie feta skarbie, nikt raczej po tym nie uważa, że jest Rambo i nie biega z wytrzeszczem i ślinotokiem polowac na bezbronnych ludzi. W windach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja poznaję jeszcze po tym że ludzie którzy biorą te leki mówią głośno oraz trzaskają drzwiami( przy ruszaniu klamką) . Ja odkąd biorę te leki to tak mam że dużo chodzę i to w szybkim tempie oraz zbyt mocno trzaskam drzwiami. Ostatnio moja mama zwróciła mi uwagę na to żebym nie trzaskał drzwiami - ostatnio nawet powiedziała mi że aż się boi gdy ja otwieram drzwi( mocno uderzam o klamkę ).

 

Pamiętam że kiedyś jak otwierałem drzwi to tak słabo - a teraz to tylko ŁUP ŁUP za klamkę aż się mnie boją.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajny temat:)jakoś mi wcześniej umknął:)

Daj spokój Wiola! ;) Kupę znacznie ciekawszych tematów ląduje w koszu. Ten jest natomiast kompletnie o niczym i chyba nawet sam autor uświadomiwszy sobie, że nie ma nic do powiedzenia zdecydował się usunąć swoje konto ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×