Skocz do zawartości
Nerwica.com

FLUPENTIKSOL (Fluanxol, Fluanxol Depot)


joanka

Czy flupentiksol pomógł Ci w Twoich zaburzeniach?  

63 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy flupentiksol pomógł Ci w Twoich zaburzeniach?

    • Tak
      35
    • Nie
      18
    • Zaszkodził
      12


Rekomendowane odpowiedzi

Działa od razu. Mnie nie usypia ani nie zamula. Pobudza i dodaje energii. Dobrze aktywizuje, działa przeciwlękowo, nie powoduje wzrostu apetytu. Zasadniczo z odstawieniem nie ma problemu.

Dwa razy odstawiałam z dnia na dzień. Teraz nadal go biorę w ilości 1 mg 1-1-0, bo odstawienie powoduje spadek nastroju i lęki.

 

Także sama nie wiem jak to z nim jest :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co ja tam moge polecac, pewnie to kwestia indywidualna jak na niego zareagujesz w kazdym razie lęki mi zredukowal niemal do zera a nawet paroksetyna sama nie mogla sobie z tym poradzic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiola173, nie wiem czy dobrze rozumiem pytania, ale fluanxol biore w dawce 1mg z 30stką paroksetyny. Na samej paroksetynie mialam nadal lęki. Bralam poprzednio tez inny neuroleptyk, nie dzialal. Teraz juz nie mam zadnych lęków. Uboczne skutki F. to bardzo duza sennosc caly czas, zamulenie i brak libido (to ostatnie mi nie przeszkadza w sumie).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tez mialam nadzieje, ze mnie zaktywizuje, ale niestety... zawiodlam sie w tym aspekcie na tym leku. Jednak ta błoga bezlękowość w tym połączeniu jest... piekna. I mimo tego przymulenia i sennosci chyba nie zrezygnuje z F. Ciekawa jestem jak sam F. by dzialal bez paro... Wiola, wyobraz sobie, ze po dodaniu tej malutkiej tableteczki do anafranilu dzialanie moze zmienic sie o 1oo% w porownaniu z samym anafranem ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×