Skocz do zawartości
Nerwica.com

Co Wam dziś sprawiło radość?


Konrad!

Rekomendowane odpowiedzi

Dario, bo patrzę na to po prostu pod nieco innym kątem.. jakbym się czuła ch*jowo to wkurzałyby mnie tylko jeszcze takie posty.. pelno TAKICH postów rozsianych po całym forum :oops::mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a takie posty według mnie są podbudowujące.

 

Zgadzam się z tym jak najbardziej. Czasami nawet Ci, którzy się wkurzają na takie posty z czasem zaczynają rozumieć - im się udało, więc czemu nie ma się udać mnie. Zacząć trzeba od małych radości - jeśli nie ma własnych (tzn. jeśli się nie widzi własnych), to czemu nie zacząć od radości innych.

Ale - już to pisałam i pisać chyba będę do znudzenia - wszystko jest kwestią czasu i zaawansowania pracy nad sobą.

 

Radość sprawił mi dzisiaj mój synek. Często rano pilnuje mnie, żeby wstać jak tylko się obudzę, by być ze mną przed moim wyjściem do pracy (tak jak dzisiaj), często też robi wszystko, by wyjść ze mną. Przynosi mi moją torebkę, swoje buciki... Pocieszne - ale ciężko wtedy wyjaśnić, że musi zostać z tatą. Od jakiegoś czasu już jakby rozumiał, ze zostać musi, macha mi pięknie papa, ale dzisiaj mnie zaskoczył. Ostatnio lubi wychodzić na dwór z jakąś zabawką. Przyniósł mi dzisiaj gdy wychodziłam swoje ulubione dwa pluszaki. Kiedy zapytałam, co mam z nimi zrobić, pokazał na pluszaki, na mnie i na drzwi, co najpewniej znaczyło, że chce bym wzięła je ze sobą wychodząc. I to jego ulubione zabawki! Niesamowity malec.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to, że dziś przemogłam się z lękiem i obawami i umówiłam się na swoją pierwszą w życiu wizytę u psychiatry .. 12-15 lat kumulowania się we mnie różnych negatywnych odczuć, które w efekcie końcowym doprowadziły mnie do tego stanu w jakim dziś się znajduje - emocjonalnego wraka, da w końcu ujście... jeden krok do wolności poczyniony... mały, ale najwięcej chyba z tych wszystkich przede mną znaczący..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dario, mam masę powodów 8)

mam nadzieję, że nikomu nie przeszkadzają takie wesołe posty...

 

Ja myślę ,że wręcz przeciwnie. Dają nadzieję:) Poza tym ja np czytam codziennie co słychać u wielu osób tutaj i naprawdę czuję radość jak ktoś po dołach zaczyna wychodzić na prostą:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ori2711, nie wklejaj wiecej nigdzie juz tego tekstu bo dostaniesz ostrzezenie za spam.

 

Dziękuje za ostrzeżenie, tylko czy ten obrazek jest aż takim spamem?

Staram się pokazać go jak największej ilości osób i wybieram tematy tak, aby informacja była jak najbardziej na miejscu, nie wklejam go gdzie popadnie...

 

Mam nadzieję, że pomaganie innym nie jest tutaj żadnym przestępstwem...

 

pozdrawiam

Anna Maria Dębniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ori2711, nie, to jest zwykły bełkot jak dla mnie :roll:

 

Dla Ciebie tak, skoro tak twierdzisz... masz do tego pełne prawo :)

 

Tylko po co widzieć bełkot tam gdzie go nie ma? To że nie rozumiemy pewnych rzeczy nie znaczy że są nic nie warte...

Gratuluję empatii :)

 

pozdrawiam

Anna Maria Dębniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ori2711,

Ja widzę bełkot, tam gdzie on jest, sama powiedziałaś że mam do tego prawo

Gratuluję naiwności i braku logicznego myślenia :)

Pozdrawiam

 

bez komentarza... nie zaśmiecaj proszę wątku, tu piszemy co dziś Nam sprawiło radość.

Mi sprawia radość pomaganie innym :)

 

pozdrawiam

Anna Maria Dębniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×