Skocz do zawartości
Nerwica.com

Pytanie dla tych co biorą leki !


dekiell

Rekomendowane odpowiedzi

witam moja fobia trwa już latami ale że mieszkam na wsi nie jest łatwo zdobyć dobrego lekarza i do niego się udać

nie umiem nad swoimi atakami panować a chce zobaczyć się z lekarzem i chce od niego lepsze leki żeby eliminowały stany NIEPOKOJU i stany lękowe

 

Pytanie zatem, czy łatwiejsze jest życie z lekami ? jak tak to o ile procent

 

[Dodane po edycji:]

 

prosze was o odpowiedz !!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jest lepiej o 97% ;)

 

Czy taka odpowiedź cię satysfakcjonuje?

Pewnie nie, bo i pytanie zostało źle postawione :)

 

Jeśli dobrze zdiagnozujemy chorobę i podamy działające leki, to poprawa jest znaczna :)

 

Natomiast jak widzisz wiele musi sie najpierw zadziać aby rezultat był pozytywny.

 

Nie wiem jakiego typu problem masz, bo nie napisałeś nic o tym, jednak przy odpowiedzialnym podejściu do tematu powinna być poprawa .

 

wkleję Ci mój dzisiejszy inspirator, może to coś Tobie pomoże na początek, żeby się ogarnąć. Więcej znajdziesz na moim blogu, link w stopce :)

To%20jest%20Twoje%20%C5%BCycie%20small.jpg

 

pozdrawiam

Anna Maria Dębniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o jej o taką odpowiedz właśnie chciałem usłyszeć, a wiec tak :

najprawdopodobniej to fobia społeczna

to znaczy duży lęk przed ludzmi, przed ich wypowiedzeniem i krytyką

występuje też u mnie duży nie pokój

zatem często robi mi się gorąco albo jest zimno jak jest zimno to jest git

jak się zrobi gorąco to odrazu policzki gorące są, robie się taki że każdy może mnie zmieszać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lęk przed krytyką i przed odrzuceniem występuje u każdego z nas :) . Różnice polegają na stopniu nasilenia tych lęków i ich wpływu na nasze życie :)

 

Mam dla Ciebie propozycję:

- wejdź na mój blog i często zaglądaj czy nie ma tam czegoś nowego, co może Ci pomóc :)

 

Na blogu znajdują się moje bezpłatne warsztaty terapeutyczne, które polecam Ci obejrzeć. Dwa pierwsze odcinki to wstęp, od trzeciego zaczynają się warsztaty i omawiam tam lęk przed porażką.

http://

http://

 

w każdy piątek o dwudziestej pod tym linkiem ( http://szkolenia.ff24.eu/ori2711 ) są bezpłatne moje wykłady i warto w nich uczestniczyć :) w pierwszy piątek po nowym roku ruszamy z kolejną częścią wykładów i będziemy właśnie omawiać lęk przed odrzuceniem, w kolejnym tygodniu lęk przed miernością i lęk przez ryzykiem... Cały cykl składa się z 13stu odcinków, przyjdź.

 

pozdrawiam i trzymam kciuki za poprawę Twojego nastroju i tych uderzeń gorąca i zimna

Anna Maria Dębniak

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem...

przesłuchaj tych nagrań i powiedz jak je odbierasz... Pamiętaj nad wszystkim potrafimy zapanować, należy tylko wiedzieć od czego zacząć.

 

Byłeś u lekarza jakiegoś ze swoimi dolegliwościami? Próbowałeś rozmawiać o tym z jakimś psychologiem, psychiatrą? Weź pod uwagę, że nie na wszystko są leki. Wiem, bo kiedyś miałam depresję i brałam antydepresanty, dzisiaj ich nie biorę i radzę sobie inaczej :) o tym właśnie opowiadam na wykładach. :)

 

Najważniejsze do znaleźć u Ciebie źródło i przyczyne takiego stanu, przeciez wcześniej tak ne miałeś... Czy moge zapytać ile masz lat? to by mi ułatwiło, bo czasem w wieku nastoletnim są wahania poziomu hormonów i to ma wpływ na nasza psychikę...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok w wolnym czasie je przesłucham,właśnie nad uczuciem gorąca...

nie potrafie zapanować umiem zaczerwienić się jak cegła w kilka sekund.

Do psychologa chodzę ale psycholog dla dzieci, musiałbym dojeżdżać do innego miasta ale to dopiero jak zrobię prawojazdy.

U psychiatry byłem ale nie doczekałem się wizyty, strach mnie opanował, ludzie na mnie patrzyli, rozwalili mnie i wyszedłem..

boję się jeździć autobusami, boję się chodzić po sklepach bo jest tam masa ludzi, każdy człowiek jest inny i to mnie przerasta tego się boję,

ogolnie to byłem cichym i nieśmiałym chłopcem bardzo wstydliwym :D zawsze inaczej... :/ lat 18

 

wyslij dokładnie jakich nagrań mam posłuchać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

widzę, że usunięto moje linki :(, szkoda, bo to darmowa pomoc, ale nie mam na to wpływu, tacy są ludzie :(

wejdź na mojego bloga www. annamariadebniak. pl wszystko razem pisane i tam wejdź w warsztaty i masz trzy nagrania darmowe. Trzy części, odpisz czy znalazłeś.

 

pozdrawiam

Anna Maria Dębniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ori2711, swoje linki możesz umieszczać w dziale ofertowym - tam się można reklamować. inne akcje promocyjne i autopromocyjne są niedozwolone. uszanuj regulamin forum. nie wrzucaj swoich linków wszędzie, gdzie się da oraz tych samych plików tekstowych. tak nie robimy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ori2711, swoje linki możesz umieszczać w dziale ofertowym - tam się można reklamować. inne akcje promocyjne i autopromocyjne są niedozwolone. uszanuj regulamin forum. nie wrzucaj swoich linków wszędzie, gdzie się da oraz tych samych plików tekstowych. tak nie robimy.

 

juz o tym zostałam poinstruowana, wcześniej w dniu dzisiejszym i jak widać nie wrzucam po tym ostrzeżeniu nigdzie żadnych plików tekstowych. Więc uważam, że kasowanie linków do moich darmowych wykładów jest po prostu świństwem. Pewnie już koleżanka Coma, z większym stażem ilościowym postów (niekoniecznie o jakiejkolwiek wartości merytorycznej) dzielnie się do tego przyłożyła, no cóż nie mam na takie postępowanie wpływu. Mogę tylko dalej pisać, tam gdzie jednak ktoś chce słuchać, natomiast ta nagonka jest zupełnie niepotrzebna i źle świadczy o tym portalu. Szczególnie, że nic nie sprzedaję

 

Pierwsze ostrzeżenie przyjęłam, więc po co te następne???

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ori2711 przesłuchałem twój filmik i powiem Ci że bardzo dobrze wpłynął na mnie...

 

zastanawiam się nad dobrym lekarzem,tylko narazie nie mam poprostu jak mieszkam daleko od większego miasta w którym mógłbym znaleźć taką osobę,ale niedługo myślę będę mógł to zmienić bo zacznę prawojazdy muszę tylko je zdać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ori2711 przesłuchałem twój filmik i powiem Ci że bardzo dobrze wpłynął na mnie...

 

zastanawiam się nad dobrym lekarzem,tylko narazie nie mam poprostu jak mieszkam daleko od większego miasta w którym mógłbym znaleźć taką osobę,ale niedługo myślę będę mógł to zmienić bo zacznę prawojazdy muszę tylko je zdać

 

Nawet nie wiesz jak się cieszę, że wysłuchałeś i jeszcze się lepiej poczułeś na chwilkę :) to już dobry początek :)

a jak się poczujesz jeszcze lepiej to poszukaj lekarza, terapeuty, kogoś z kim poczujesz się lepiej i bezpieczniej.

Na moje wykłady zapraszam w każdy piątek o 20:00 w tym pokoju wirtualnym - http://szkolenia.ff24.eu/ori2711

i baw się dobrze :)

 

a prawko zdasz, spokojnie i wtedy zyskasz na wolności i mobilności :), trzymam kciuki :)

 

pozdrawiam i jestem pełna nadzieji na Twoje dojście do pełni szczęścia i zdrowia :)

Ania

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ori2711, ile razy jeszcze zamierzasz reklamować swoje wykłady wirtualne? Jest Twoje ogłoszenie w Ofertach i wystarczy. W co drugim poście zapraszasz w piątki na 20.00 do pokoju wirtualnego. Znamy to już na pamięć. Wystarczy.

 

Korba, bo to ważne i te wykłady są ciekawe i mogą pomóc, więc o nich w kółko mówię. Poświęcam im mnóstwo czasu na przygotowanie i na sama prezentację. Uszanuj czyjś czas. Na tym forum mamy pomagać a nie linczowac kogoś kto pomaga, zastanówcie się nad sobą...

Jakoś nie widzę, aby osoby zainteresowane osobiście narzekały, mało tego są wdzięczne za przypomnienie.

 

Tak bardzo solą w oku Ci jestem, że mnie szykanujesz?

Nie rozumiem takiego podejścia... szczerze to mam ochotę czasem juz tu nie pisac skoro tak niegościnnie mnie traktujesz...

 

Szkoda tylko, że tym samym pomniejszasz szanse innych ludzi na wyjście z dołka.

 

Jestem moderatorem na innym forum i jakoś z tego powodu posiadania władzy nie chodze i nie zabraniam ludziom pomagać.

Robisz to bo masz misję czy po prostu jesteś złośliwa/wy?

Jaki masz cel?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem moderatorem i pilnuję przestrzegania regulaminu, do którego odsyłam:

 

9. Na forum zabronione jest:

(...)

- Notoryczne wklejanie linków do innych stron

 

nadgorliwość gorsza od faszyzmu...

 

mam nadzieję, że kiedyś Ty będziesz w podobnej sytuacji i to Tobie będzie ktoś inny robił dokładnie to co Ty mi, w świetle prawa. Wtedy zrozumiesz, że ślepe traktowanie regulaminu, który ma chronić bo takie są założenia, a nie dręczyć innych z czystej złośliwości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ori2711, nikt nikogo nie dręczy, modeator zwrócił Ci uwagę, jak nie skończysz tego o co Cię ładnie prosili to skończy się ostrzeżeniem. Poza tym w większości tematów przez Twoje posty tego typu robi się off-topic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pomóżcie! cholera, wlasnie sie zorientowalam,ze zostawilam swoj ostatni listek asentry u kolezanki,ktora mieszka daaaleeko ode mnie.. recepte bede miala dopiero za dwa dni.. myslicie,ze cos sie stanie jak zastopuje leczenie na dwa dni? mial juz ktos z was taka sytuacje kiedys? jestem przewrazliwiona na punkcie proszkow i teraz sie dygam.. szlag!! jestem na siebie wkur... wrrr :[

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×