Skocz do zawartości
Nerwica.com

Depresja czy co ?


rico14

Rekomendowane odpowiedzi

Witam za bardzo nie wiem jak zacząć.

Od zawsze byłem samotnikiem zawsze zawsze miałem jakąś niechęć do ludzi nigdy nie wychodziłem ze znajomymi czułem się jakiś niechciany zawsze w szkole byłem cichy wstydliwy z nikim na dłuższą metę sie nie spotykałem tylko tyle co to 6 godzin w szkole tak to siedziałem w domu sam.

Jak gdzieś juz poszedłem z kolegami w 4 to czułem się zapomniany nie wiem nawet jak to nazwać, tak jak bym tam był ale by mnie ni widzieli.

Na 18 urodziny siedziałem sam w domu i zdałem sobie sprawę ze jestem sam jak palec sam nie wiem czy odpycham ludzi od siebie czy co chciał bym to zmienić ale nie mogę w czuje się źle w śród ludzi.

A kontakty z płcią przeciwną to jest tragedia jak sie mam spotkać z dziewczyną to czuje niesamowitą niechęć wręcz strach.

 

Reasumując

nie lubię ludzi a chciał bym to zmienić i zacząć żyć

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A wiesz dlaczego tak jest? Mówisz coś z kolegami? Macie jakieś tematy?

Są jakieś powody ku temu,że koledzy tak Cię traktują? Może nie macie wspólnego języka?

A może zajmiesz się koleżankami? :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam prawie tak samo jak rico. Co roku staram sie to zmienic ale jakos mi nie wychodzi i co roku od 2-3 lat planuje ze to sie zmieni a nic sie nie zmienia. Tyle ze ja chcialbym spotkac naprawde chcialbym spotkac ciekawych ludzi z ktorymi bym sie zaczal w jakis sposob dogadywac, ktorzy by sie w jakis sposob mna intersowali, ale jakos nie moge. Z dziewczynami to masakra, no moze nie jest az tak zle, ale wydaje mi sie ze moge zycie jest tak załosne i nudne ze nikt by nie chcial go ze mna dzielic ... . Tak wiec od tych 3 lat stoje w miejscu i nie moge sie jakos zmienic co roku wszystko jest takie samo nudne. Juz zacząłem nieco zastanawiac sie cos zmienic, co robic aby czuc ze zyje, czuc ze komus na mnie zalezy.

 

P.S Znacie moze jakies ciekawe zajecia(interesuja mnie jakies sporty,gry, kola, zainteresowac, kursy nie wiem ;]), ciakwe miejsca gdzie mozna poznac ciekawych ludzi, cos takiego czego własnie szukam;], ale nie wiem co to moze byc, wiec bardzo byl bym wdzieczny za pomoc.

 

 

Wiem, że post jest troche głupi, ale odzwierciedla to czego w tym momencie potrzebuje ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×