Skocz do zawartości
Nerwica.com

Hipochondria - jakie choroby sobie przypisywaliście..?


LINA

Rekomendowane odpowiedzi

perla86, nie musisz iść do lekarza. wystarczy, że pójdziesz do szpitala na badania krwi. one nie są drogie. Sama będziesz mogła sprawdzić czy są dobre czy nie. Przecież wartości są podane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ewelinka, a boli Cię to coś i jak duze to jest? Na pewno sunset ma rację. Nie martw się.

Asia straszni są ci ludzie co opowiadaja przy nas o tych wszystkich przypadkach chorobowych- a szczególnie wszyscy sobie upodobali raka. Na mnie tak samo działają takie opowieści... Masakra po prostu... Ja tez słyszałam w Święta, że jeden pan to ma teraz raka płuc, a jedna pani to właściwie niewiadomo co jej jest ale podejrzewają raka. Wszędzie tylko gadają WŁAŚNIE O TYM :evil::evil: .

sunset to nie tylko mnie ucho kłuło :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ewelinka jak byłam na usg sprawdzać pachy to lekarz mi powiedział, że jak ktoś je goli i używa antyperspirantu w żelu czy kulce to zapycha sobie coś tam i powstają takie kulki. Nie martw się. :D

sunset, Aneta mnie też kłuło ucho. Ale mnie ogólnie od tego mięsaka to cała szczeka zaczęła bolec bo on się najpierw bólem objawia. Po prostu można zwariować :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

perla86, mnie się kiedyś zrobił wielki guz, bo w taki sposób właśnie zatkałam sobie te kanaliki. Wtedy to dopiero była tragedia. Przez jakiś czas się nie goliłam ani nie używałam żadnych antyperspirantów i zniknęło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sunset chyba w takim razie nic poważnego :mrgreen: Tylko mnie zawsze boli po stronie tych gorszych węzłów i często sobie wkręcam historyjki , że pewnie się one (te węzły) rozrastaja, albo mi coś tam rośnie w gardłe albo między gardłem i uchem i daje odczyn i do węzłów i do ucha i do szczęki. :why::why: . a potem myślę sobie, że głupia jestem i tyle bo przecież 2laryngologów mnie glądało. Ale z drugiej strony to zaraz myślę , że Michaela Douglasa tylu laryngologów oglądało i żaden nie kapnął sie że ma raka gardła :why: No i widzisz, mino brania leków wkrętki mam jeszcze (tylko nie chodze roztrzęsiona i potrafię sie czymś innym zająć) :why:

Ewelina ja swoich węzłów nie mogę chwycić. Pewna jestem, że to jest jakaś przejściowa zmiana skórna. Po depilacji bardzo bardzo często się takie rzeczy robią. A nawet jeśli jest to węzeł to jest tak maleńki (piszesz, ze łepek od zapałki), że nie ma się czym przejmować. Podobno (ytak mi mówili lekarze), że jak by wyskoczył taki węzeł jak orzech włoski czy jak wiśnie to wtedy należy się udać do lekarza. I też nie należy wtedy rąk załamywać bo może sie okazać, że to banalna infekcja.

Jaka ja mądra jestem teraz :mrgreen: A sama jak lamentowałam....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Asia ja też niedawno coś przeczytalam o tych mięsakach... :shock::shock: Kurde ale chyba te bóle to by były jakieś straszne co???? Kurde teraz się martwię tym uchem i szczęką.....

Ewelinka a ja pisałam Wam niedawno jak mi sie coś takiego zrobiło koło łechtaczki i było to większe i konował chciał na wycinanie tego do szpitala mnie posłać, a drugi (prywatnie) maść wypisał i popukał się w głowę , że jakie wycinanie bo to było zapalenie mieszka włosowego. Także na pewno nic poważnego Ci nie jest. :D

 

[Dodane po edycji:]

 

sunset i Ty dobrze prawisz, bo to moim zdaniem jest zatkany kanalik, albo właśnie ten mieszek włosowy, albo pryszcz zwykły. Podziwiam Cie , ze nie poleciałaś z takim dużym do lekarza, ja bym tak pruła że tylko by sięza mną kurzyło :mrgreen:

Ewelinka nie martw się. Jak możesz to chwycić to na pewno nie węzeł! Pomacaj chłopa lepiej , bo jak się sam nie maca... :mrgreen::mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ewelinka to pewnie ten kanalik zapchany albo jakiś pryszcz. Dziewczyny maja rację. a nawet jeśli to węzeł, w co szczerze wątpię, to nie masz się co martwić. Bo: nowotworowe węzły nie bolą, twój jest malutki i da się go podnieść ze skórą. Więc nie ma co panikować. :smile:

 

Aneta też mi się wydaje, że te bóle byłyby straszne. I takie bóle nie mijają jak nam tylko są ciągle, a podobno najgorzej w nocy. Te mięsaki to głównie kończyny atakują.Wprawdzie jakiś tam był na twarzy, ale my na pewno tego nie mamy. Ja sobie wytłumaczyłam to tak: nowotwory kości to przeważnie przerzuty, potem te mięsaki kończyn górnych i dolnych a twarzy to malutki odsetek więc mała szansa. Poza tym my jesteśmy przebadane. Ale taki głupi strach jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ewelinka! Mówiłam Ci tyle razy , że mnie tez nogi bolą częto od jkręgosłupa. Pewnie Ciebie też bo masz dyskopatię!

Asia nie piszmy juz o tych mięsakach , bo Ewelinę nakrecamy. Ewelina! Zapytaj się Asi , że nie masz się czego bać , bo węzła nie nie można chwicić. Asia prawda?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam! Węzła nie chwycisz ze skórą. Więc się nie martw. :D

 

Właśnie się dowiedziałam, że zmarł ojciec mojej koleżanki ze szkoły na raka płuc. I to 25 grudnia. Najbardziej mnie przeraża to, że on był lekarzem. Nie wiem cholera czemu, przecież oni też mogą chorować. :(

Strasznie mi szkoda tej rodziny, jego żona jest daleka kuzynką mojego taty. I do tego jeszcze 7 lat temu adoptowali chłopca i on zachorował zaraz na tego raka. :(

 

[Dodane po edycji:]

 

Ewelina nie macaj tego, bo nie dość, że się powiększy to zrobi się bolesny i twardszy i dopiero będziesz miała.

Wiem co mówię, bo jak sobie pod pacha macałam to doprowadziłam do obrzęku i taki jakby siniak miałam. A jak macałam kulkę pod uchem, to tam pod samym uchem jest jakby więcej skóry i ja ją naciągałam, żeby zobaczyć czy to się ze skórą nie przesuwa. doprowadziłam do tego, że ta skóra jakby mi 'spuchła" i się zaczerwieniła i boli jak cholera jak dotknę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ewelina nie macaj nie macaj nie macaj :nono: obrzęk Ci się zrobi i będzie schodzić nie wiadomo jak długo . A jak macać nie bedziesz to po kilku dniach śladu nie będzie.

Asia, lekarze przecież też ludzie i choruja tak jak ludzie nielekarze.

Też nie macaj tj kulki bo lekarz wie co mówi i jak mówi, że to kostka czy chrząstka to tak jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja już po tej historii z obrzękiem się tam nie macam, żeby się nic nie powiększyło. Jedyne co mnie martwi to, że jak wychodziłam od tego radiologa to on mi powiedział, że on się m.... nie zajmuje (za cholerę nie pamiętam nazwy, coś po łacinie)a te cholerne mięsaki niektóre to zaczynają się na m. Wtedy się głupia tak ucieszyłam, że to nie węzeł kolejny, że wcale nie spytałam gdzie mam z tym iść. no ale byłam u dwóch internistów i żaden nie kazał iść do onkologa więc chyba dam spokój. Mam tylko nadzieję, że mi to nie urośnie.

Najgorsze jest to, że jak się raz naczytam stron medycznych to potem nawet jak już tam nie zaglądam to dalej wszystko pamiętam :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mnie nogi nieraz bolą w nocy :/ ale to taki ból raczej jakby mnie skurcz złapał i boli wtedy gdy chcę ruszyć nogą. Skomplikowane, ale mam nadzieję, że zrozumiałyście o co mi chodzi :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Asia ja Cie bardzo proszę nie czytaj tych stron!!! Na pewno radiolog by Ci kazał iść dalej to badać to na m, gdyby to było coś złego. A przecież nie kazał.

sunset mnie nogi bolą i w nocy i w dzień, takie rwanie czuję. Ja mam te bóle od przepukliny w odcinku kręgosłupa L5 S1. Mam taka nadzieje, że to od tego ucisku tej przepukliny a nie co innego :why:

 

[Dodane po edycji:]

 

Ewelinka, nogi mnie bolą szczególnie w biodrach, udach, łydkach. Bardzo często mnie bolą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie tez często bolą nogi. chyba każdy tak ma, bo moja mama i siostra też się na to skarżą. Ten ból pewnie jest od kręgosłupa, ale przecież nogi maja prawo bolec - one muszą utrzymać nasz ciężar. Kiedyś słyszałam to w tv w jakimś programie o urodzie.

W nocy tez mnie czasami pobolewają.

 

Wczoraj wzięłam ostatnią tabl deprimu. I nie wiem czy kupić kolejne opakowanie bo na początku widziałam jakiś efekt, ale ostatnio nic nie pomagał.

 

Wiecie co ja ostatnio mam za dolegliwość? Czego się nie dotknę to jakby prąd mnie kopał - pralka, zmywarka, klamka od drzwi, okna, kaloryfer nawet psa głaskałam to iskra przeszła. Co to do cholery może być?

 

[Dodane po edycji:]

 

sunset pewnie źle trzymałaś nogę i Ci zesztywniała w czasie snu. Też tak mam i to nawet podczas siedzenia, łapie mnie skurcz i jak chce nogę wyprostować albo nią poruszyć to strasznie boli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×