Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień


daablenart

Rekomendowane odpowiedzi

dzień ok. Ale pamiętam święta w zeszłym roku, kiedy błagałam Boga o to by mnie wzięli do szpitala... ja siedziałam sama w pokoju, w drugim rodzina. Takie miałam święta. Chciałam umrzeć, pamiętam jak ryczałam na forum, że zjem wszystkie leki i popije wódką. Pamiętam jak ktoś na czacie zagroził, że jeśli to zrobię to zadzwoni na policję.. tak bardzo chciałam umrzeć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chojrakowa, ja go raczej przepłakałam i teraz mnie głowa napieprza...spać może i mi się chce, ale nie mam ochoty...

może pooglądaj jakiś głupi serial w necie to zabija czas..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nienawidzę składanie życzeń i część mojej rodziny działa mi na nerwy, oszczędziłam sobie ich dzisiaj i wzięłam zomiren- wszystko spływało po mnie jak po kaczce - nawet życzenia jednej z babć o staranie się o potomka bo nie młodnieje :? gdyby nie proszki chyba bym ją zjeb*ła przy całej rodzinie :roll:

Za to zamuliłam się troszkę i po kolacji zrobiłam sobie godzinną drzemkę :mrgreen:

Jutro dalsza część wizyty u rodziny- nie wiem czy dam radę bez uspokajaczy :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój dzień? Dzień jak co dzień. Lekki strach gdzieś w środku. Przy kolacji udawałam, że przecież wszystko jest ok. Później pojechałam do rodziny swojego taty a tam to już dopiero musiałam udawać, że wszystko jest w najlepszym porządku, bo nikt oprócz babci nie wie, że mam jakieś problemy. Siedziałam z przyklejonym uśmiechem. Gdy wracałam do domu miałam zaburzenia widzenia, oczywiście już lęk i strach, ale jakoś dałam radę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wyspałem się w ogóle... bo byłem na Pasterce można tak napisać ;)

boli mnie kolano trochę ale nie wiem od czego :P

Dziś kolejny dzień jedzenia :D

a jutro w końcu przyjedzie moja M. :105::105::105:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×