Skocz do zawartości
Nerwica.com

Pytanie do Admina/Moderacji


Astro

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wim czy to cio napisze to na to forum ale niech moderator zadecyduje

Mam pomysł abysmy sie wymianiali kontaktami na skype

nie dosc ze mozna ze soba pogadac to jeszcze sie zobaczyc albo utworzyc konferencje

a moze moderator uruchomi specjalna linie kanał skype dla nerwicowców

co wy na to

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skype służy głównie do rozmów głosowych, a nie każdy ma takie łącze które podoła takiemu obciążeniu.

 

Jeśli już o czymś takim myślimy to lepiej wybrać chat tekstowy komunikatora AQQ. Funkcjonuje to jak chat na wp.pl. Są rozmowy prywatne i główne okno.

 

www.aqq.eu

 

Używam od 3 lat i jestem zadowolony. Polecam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proponuje wprowadzić tytuł użytkownika czyli, krótki tekst pod nickiem i nad rangą. Nie wiem czego ale lubie sobie coś tam wpisać, inni pewnie też.

Popieram.

 

 

A co do tych "zapalających się" literek, to naprawdę dobry pomysł, ale.. czy to musi być napis "members" ? Fajnie to by wyglądało też w formie jakiś tam gwiazdeczek, jakie generałowie mają w odznaczeniach i takie tam. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dowolny tekst jako ranga odpada. Powód ? Dodatkowa robota dla funkcyjnych, ciężko było by kontrolować te opisy.

Narazie staneliśmy na tym, że pomysł z kolorowaniem tekstu jest ok, ale teraz czekamy na propozycje rang, które będą się tak 'zapalać'.

Czekam na Wasze pomysły.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dowolny tekst jako ranga odpada. Powód ? Dodatkowa robota dla funkcyjnych, ciężko było by kontrolować te opisy.

A niby po co to kontrolować ? Więcej zaufania do użytkowników. Co tam takiego zakazanego można wpisać ? Powód o dodatkowej robocie dla funkcyjnych słabo mnie przekonał...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czekam na Wasze pomysły

Może coś utożsamiającego ilość napisanych odpowiedzi od tego jak blisko się jest wyzdrowienia. Biorąc pod uwagę pozytywne opinie forumowiczów na temat jak bardzo im to forum pomaga, nie byłby to chyba zły pomysł.

W tych pomysłach zawiera się taki symbolizm "drogi do wyzdrowienia".

Przykładowo: Postępy "zdrowienia" widoczne po symbolicznej twarzy - od przygnębionej, aż do wesołej i uśmiechniętej z "błyskiem w oku".

Albo

kolejne kroki człowieczka przygniecionego do ziemi, dźwigajcego na plecach swoją chorobę, po to, by po kilku "symbolicznych" krokach, zrzucić ten "ciężar" z pleców i już w postawie wyprostowanej np. wspierać innych w dźwiganiu ich ciężarów.

Co Wy na to ?

 

PS.: Przepraszam przy tym za brak jakichś wizualnych przykładów, nie jestem uzdolniony plastycznie :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kolejne kroki człowieczka przygniecionego do ziemi, dźwigajcego na plecach swoją chorobę, po to, by po kilku "symbolicznych" krokach, zrzucić ten "ciężar" z pleców i już w postawie wyprostowanej np. wspierać innych w dźwiganiu ich ciężarów.

Co Wy na to ?

 

Mnie się podoba :D Wiem,że ilość postów nijak się ma do stanu zdrowia..-ale pomysł dobry. Przy okazji zabawny. Natomiast chyba sama grafika moze stanowić problem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z drugiej strony patrząc na pomysł wprowadzenia tych wszystkich rang jest ok, ale... Aby przypadkiem się nie zdarzyło, że będziemy się prześcigać z ilością postów (które by były pisane na siłę).

 

Eee tam! To u góry to tylko moje durne wyobrażenia, ale przecież nam to się nie zdarzy.. Bo po co mielibyśmy tak robić? :P

 

Biorąc pod uwagę pozytywne opinie forumowiczów na temat jak bardzo im to forum pomaga, nie byłby to chyba zły pomysł.

W tych pomysłach zawiera się taki symbolizm "drogi do wyzdrowienia".

God's Top 10, chodzi o wprowadzenie nastrojów? Jak tak to popieram. Jak nie, to chyba tez popieram ;) .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyanzm się co mnie zainspirowało do tego pomysłu ;)

Taki o to zabawny rysuneczek "ewolucyjny".

Tyle tylko, że ja wyobrażałbym sobie to bardziej poważnie ze sporą dozą optymizmu. Chodzi o samą symbolikę "ewoluowania" w walce z chorobą.

Żałuję, że nie mam uzdolnień plastycznych, przedstawiłbym swój pomysł "wizualnie" :(

 

EDIT: Skoro tekst to wywalam obrazek, żeby serwera niepotrzebnie nie zawalać.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×