Skocz do zawartości
Nerwica.com

[Warszawa] Nasza Stolica


Don Pablo

Rekomendowane odpowiedzi

wcale nie piłam!

 

W tej coli najwyraźniej coś jednak było, a brałaś kilka dolewek :P ...

 

Co do zdjęć, to poczekacie na nie kilka dni ;) . Tych co nie chcieli być na zdjęciach, a niechcący załapali się do kadru informuję: nie lękajcie się, albowiem wasze utrwalone oblicza nie zostaną nigdy upublicznione :mrgreen: . A tak w ogóle, to dziś byłem bliski zepsucia swojego aparatu - co prawda nie całkiem mi się to udało, ale aparat ucierpiał, głównie "dzięki" moim natręctwom :? . Ja jednak, poza komórką, nie powinienem mieć żadnych elektronicznych urządzeń...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

amistad, i czemu Twój post ma służyć?

 

wyrażeniu moich emocji, co jest w nerwicy istotne :-P

 

większości nerwicowych mogę tylko zazdrościć krótkiego stażu i unormowanego życia społecznego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zmieniając temat, byłam właśnie na przedstawieniu które się zaczynało od słów

 

thin line between madness......and sanity

panic...............behind laughter

 

reszty nie pamiętam ale spodobało mi się. Nie można być normalnym jeśli nie pozwolimy sobie czasem na szaleństwo, irracjonalność! Normalność i szaleństwo to jak dwie strony jednego medalu, jedno bez drugiego nie istnieje...

Jeżeli będziemy chcieli byc normalni za wszelką cenę to ZWARIUJEMY :hide:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

namiestnik, ja z moim nie przyjde, mimo ze jest swiadomy, po prostu chce zachowac to dla siebie, po prostu chce miec jakis % zycia gdzie nie ma czegos zwiazanego z nerwica. Natomiast jezeli Ci to ma pomoc, albo tej osobie, to dobry pomysl, zeby z nia przyjsc na spotkanie. A tak w ogole to nie wiem kiedy sie z Wami spotkam, ale niepredko....byc moze ze dopiero za kilka m-cy. Pozdrawiam :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A nie będziemy się czuć trochę nieswojo z kimś spoza forum? No chyba, że też jest zaburzony, po prostu się nie zarejestrował ;) Ja najprawdopodobniej będę w niedzielę (26) w warszawie, ale to zależy czy będzie mi się chciało o świcie wstawać. Poza tym może być problem z lokalem ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moglibyśmy się np. spotkać 29 grudnia w środe. Polakita już ostatnio przyprowadziła swoją kolezankę spoza forum i było bardzo sympatycznie, więc chyba nie ma się czego bać... to wszystko zalezy od człowieka jaki on jest i co sobą reprezentuje... no a 26 w święta to chyba będzie mało chętnych osób.

 

Także reasumując:

 

Co myślicie o spotkaniu 29 grudnia ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A może jeszcze jakieś spotkanko małe w tym zacnym roku 2010 ?

Proponuję 24-go wieczorem hihi i przyjdźmy od razu z całą rodziną, a co tam!! :mrgreen:

A tak na serio, to ja chyba za jakiś miesiąc, może zrobimy spotkanie w klimacie karnawałowym?

 

Niedawno siekł mnie wirus, znienacka dostałam temperatury 38,5 i po równej dobie równie znienacka mnie opuścił... tak więc ostrzegam, wirus grasuje!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Robanix, co jest :?:

 

Święta są :? . To one wygenerowały mi większość problemów... Cóż, od czasu jak parę lat temu uznałem, że życie warte jest przeżycia :D , nie pozostaje mi nic innego jak przetrwać przychodzące czasami trudne chwile, bo piękne dni też w końcu nadchodzą :D .

 

Ludki, ja złamałam wczoraj rękę :why:

 

Współczuję... bo teraz możesz pisać na forum tylko jedną ręką ;) ... Ja wczoraj mniej więcej o północy byłem na dworzu i poruszałem się jak wiekowy, na wpół sparaliżowany dziadek, bo tak było ślisko, że normalnie iść się nie dało. To cud, że się nie połamałem... a może wręcz przeciwnie, bo wtedy ból fizyczny zagłuszyłby inne emocje...

 

Teraz będzie mi się trząśc już tylko lewa :mrgreen:

 

Widzisz, w każdej sytuacji można znaleźć coś pozytywnego ;) .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×