Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dziewictwo i "czystość" kobiety jako wartość nadrzędna.


Rekomendowane odpowiedzi

Może i zrobie tak jak radziecie - udam się na jakąś terapie czy do psychologa, ale to za jakies 5 lat gdy się usamodzielnię i w ogólę.

 

btw. A co jeżeli psycholog zrobi mi pranie mózgu i bd zaliczył wszystkie jakie się nawiną ? :roll:

 

To bedziesz zaliczal ale bedziesz szczesliwy przy tym ! :mrgreen:

 

A powaznie... No co Ty - psycholog to nie szarlatan, pomoze Ci nakierowac Cie na przyczyne problemu i doradzi, co zrobic, aby z tym walczyc. Szkoda, ze za 5 lat dopiero, ale lepiej pozno, niz wcale :) Bedzie dobrze :) Powodzenia :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tajemniczy Pan, a dlaczego nie możesz iść teraz?? :roll:

Człowieku, na co ty chcesz czekać?

 

Tak a potem psycholog wmówi ci, ze jesteś gejem, a później, ze jesteś muzułmaninem...nie no...litości :roll:

 

 

Przede wszystkim nie chcę, aby się rodzice dowiedzieli, bo nie zrozumieją...no i nie mam pieniędzy na psychologa teraz. Jeszcze nawet średniej nie skończyłem. A na NFZ to pewnie jakieś papiery trzeba itp. i rodzice się dowiedzą, a oni mnie nie specjalnie wspierają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tajemniczy Pan,

 

Twoje myslenie jest prawidlowe, ale przesadzone...

 

Tzn wiadomo, ze szukaj porzadnej dziewczyny, wiadomo, ze puszczalskie panienki sa nie wiele warte....ale nie mozna nazywac puszczalska kobiety, ktora miala powiedzmy 2-3 facetow...

 

Po prostu mozesz sie brzydzic panny, ktora miala tam z 8 -10 kolesi, ale nie takiej, ktora spala z jendym czy dwoma...Bez przesady.

 

To w ogole to ile Ty masz lat ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

JEdnak sytuacja kobiet i facetow jest zgola inna - to kobieta decyduje czy idzie do lozka czy nie....jak kolesiowi daja to bedzie bral - mowiac kolokwialnie....Oczywiscie wiekszosc mezczyzn tak zrobi. NIe wszyscy.

:shock::shock::shock::shock::shock::shock:

 

Znaczy, że jak? Że gwałcą tych facetów wbrew ich woli te złe kobiety?

 

Sorry - no sam jestem facetem, ale bez przesady. Mam wrażenie, że absolutna większość znajomych ma jakieś szare komórki i jakoś decydują co się z nimi dzieje.

 

[Dodane po edycji:]

 

Ogólnie Cię rozumiem, ale nie wiem czemu piszesz to co powyżej. Naprawdę każda chętna panna które przyjdzie do Ciebie będzie "obsłużona"? Nie umiesz sam zdecydować? Nie masz przez to jakichś dylematów, problemów?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tajemniczy Pan,

 

O lol czlowieku to ty jestes dzieciak jeszcze......Masz kupe czasu jeszcze na "te sprawy", nie masz sie czego obawiac...

 

Aczkolwiek na terapie powiniens isc jak najszybciej, zeby sie z tego jakas nerwica czy fobia nie rozwinela.

 

A właściwie czemu miałaby się rozwinąć?

Myślę, że życie weryfikuje poglądy człowieka i nie ma co od razu zakładać, że coś jest z Tajemniczym Panem nie tak. Może i on przesadza, ale większość wypowiedzi w tym temacie też mi się wydaje przesadzona i trochę poglądowo tendencyjna. Jeśli on woli dziewice to ma do tego święte prawo, tak jak inni wolą blondynki z dużym biustem a jeszcze inni chude rude.

 

Oczywiście wizyta u psychologa nikomu nie zaszkodzi, a nawet może być bardzo przydatna, ale nie wydaje mi się, żeby była konieczna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja myślę, że to poważna sprawa i nie ma co udawać, że nie ma problemu.

 

Tajemniczy sam musie dojść do tego czego w życiu chce. Ale pomoc w zrozumieniu różnych mechanizmów oraz w dojściu co jest ważne jest przydatna.

 

Można też na początek poczytać książki o związkach kobiet i mężczyzn.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

soulfly89, czytaj dokładnie może temat hmm? Nikt tu nie pisze, że tajemniczy ma problem bo chciałby dziewicę...to jest prywatna preferencja, problemem jest to, że KAŻDĄ (czy to dziewica czy nie) kobietę utożsamia z dziwką i szmatą.......a wybacz ale zdrowe to to nie jest jakby na to nie patrzeć....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

harpagan83, i tak ma być

 

psyche., nawet jak jakaś kobieta nie okazuje szacunku innej osobie?

 

[Dodane po edycji:]

 

A propos tematu czemu czystość kobiety ma być ważna a mężczyzny to już nie

 

może dla tego że dziewczyna oczekuje od partnera żeby był doświadczony i wiedział co i jak, a wielu facetom to wszystko jedno czy doświadczona czy nie, z reguły to my przejmujemy inicjatywe :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×