Skocz do zawartości
Nerwica.com

PAROKSETYNA (Arketis, ParoGen, Paroxetine Aurovitas, Paroxinor, Paxtin, Rexetin, Seroxat, Xetanor)


Ania

Rekomendowane odpowiedzi

miałam zaczac w sobote jesc paro ale jakoś nie moge sie przemóc.... ;/

 

[Dodane po edycji:]

 

8 dzień na paro 20 mg.... nastrój bez zmian czyli nadal zły.... zawsze czy to biorąc leki czy tez nie gorzej się czuje popołudniu niz rano(rano nawet całkiem znośśnie)..ciekawe o czym to moze swiadczyć??

 

 

 

mam identycznie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się zastanawiam, czy nie przeżucić się na branie tego przed snem. Wenlafaksynę brałem rano i był to strzał energi. Tutaj mam muła... Dopiero popołudniu jest lepiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gdzieś z 1,5. Do tego Anafranil, dzięki któremu chyba nie śpie na stojąco. Oczywiście w dzień nie mam problemów ze snem, czego staram się unnikać. Gorzej wieczorem....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie dobrze. Chociaż raz na jakiś czas mam jakiś spadek nastroju. Gdzieś raz w tygodniu. Ale uważam to nawet za plus, bo ile można być w dobrym?;) Powiedzmy, że leczenie jest bardziej ''naturalne''.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mnie niesamowicie wkurza dopadający mnie apetyt na słodycze, nigdy nie jadłam ich i trzymałam linię, a teraz lekko zaczyna się to zmieniać, nie wspomnę o braku libido (czytałam wcześniej twoje wypowiedzi o filmach hahahah).

a co do spadku nastroju to też go miewam, no i czasem chodzę wkurzona jak osa i nie wiem czemu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zombie, Też tak mam. Takie ataki agresji. Czasem aż sam siebie się bałem.... Nigdy czegoś podobnego nie było.

Ale ogólnie jest ok. Troszkę z motywacją lipa. Chociaż teraz odbieram to jako lenistwo, kilka miesięcy temu, nie było celu w robieniu czegokolwiek.

 

[Dodane po edycji:]

 

o (czytałam wcześniej twoje wypowiedzi o filmach hahahah).

Trzeba było się dołączyć do dyskusjj ;P z chęcią poznałbym Twoją opinię ;P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja też zegnam sie z paroksetyną z którą byłam około 5 lat...od 1,5 raoku na dawce minimalnej 10 mg.

ale zaczęło sie chrzanic juz 2 lata temu ze snem problemy z nastrojem ,lęki-czyli lek sie wypalił... męczyłam sie i lekarka 2 lata temu zapisała mianserynkę było lepiej zaczęłam spać...ale teraz znów sie schrzaniło i liczę na zestaw sertralinka +pernazynka ew.chlorprotixen który dotychczas pomaga!

bo sie nim muszę wspomagać ..czyli mianserynka też już nie działa;-((a tak ja pokochałam!

 

[Dodane po edycji:]

 

wujek dobra rada -jak paro cie usypia a często tak potem bywa-to bierz go na noc ja długo spałam na samej paroxetynie bez wspomagania!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

samaja tez mam problem ehh,mam brac parogen przez pierwszy tydzien po pol czyli 10mg pozniej juz cala czyli 20mg rano,ale jakos sie boje i nieumiem do niej przelamac :? wiem ze mozliwe by mi pomogla bo mam natretne mysli ktore czasem niedaja zyc :( do tego leki i objawy somatyczne ehh,przeczytalam glupia ulotkie i od tego sie zaczelo,wkrecilam sobie skutki uboczne ze po niej mi sie pogorszy :-| sama juz niewiem co robic :bezradny::why:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oby póki co biorę 5 mg paro-i wchodzę w 25 mg zotralu aby zwiekszyc z czasem do 50mg a paroxetyne wywalic całkiem i tak guuzik dawała..

za długo już brałam 5-6 lat?

tylko napiszcie proszę ,czy po takim czasie mój mózg jeszcze zareaguje na inny SRRI? paroxetynę btrałam przez ostatnie lata 10 mg.mini dawkę..

jak myślicie ostatni raz zadaje to pytanie obiecuje-czy ZMIANA SsRI na inny SsRI przynosi dobre efekty?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×