Skocz do zawartości
Nerwica.com

Jak zacząć coś robić ?


Margaryna9

Rekomendowane odpowiedzi

eh narazie mój dzień wygląda tak że wstaje rano siadam na kompa i słucham muzyki wszystko bes sensu... potrafie cały dzień siedzieć przed kompem i nic nie robić marnuje swój czas... ale trudno mi się zmusić do pracy.. mam jakieś pasje związane z informatyką mam dużo książek na temat programowania chciałbym zacząc sie uczyć ale jak się zmusić ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lek który aktywizuje. Np. jakiś SSRI .Ja na ''sucho'' nie byłem w statnie ruszć tyłka. Każda czynność to było straszne męczenie się. Na szczęscie już jest z tym znacznie lepiej, chociaż nie idealnie (przeważnie zdarza się, gdy mam zły dzień).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Biorę srri ale od tygodnia i widze poprawe... mam nadzieje ze jak lek na dobre sie rozkreci to bede robil wszystko .. moze pojde do pracy a biore Lenuxin w dawce 20 mg

 

Tydzień to jest nic. Po około 1,5 miesięcu będziesz mógł ocenić, czy lek dobrze działa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Leki te działają od razu pobudzająco, na ich pełne działanie przciwdepresyjne trzeba czekać 4-6 tygodni :)

 

Dobrze, że piszesz iż masz chęć działania w programowaniu, czyli już jest pozytywny kierunek nadany, teraz czas działać :)

 

Masz kilka wyjść ;) albo czekać na kopa w d... :P

albo zacząć działać. Skoro już bierzesz leki, to wykorzystaj fakt, ze Cię nieco rozkręciły i posadziły do biurka, zaangażuj się w coś, w jakiś projekt, najlepiej jakbyś z tego miał jeszcze kasę, to lepszego motywatora nie trzeba :)

 

Określ sobie cel, zbliża się Nowy Rok i postanowienia noworoczne. Wypisz na kartce, co chciałbys zrobić w nadchodzącym roku. Potem dopisz co powinieneś zrobić (małe kroczki) aby ten wielki cel osiągnąć i zacznij je robić :)

 

Mam nadzieję, że moja rada Ci pomoże i przemyślisz kilka spraw... spróbuj, w końcu nic nie tracisz :)

 

pozdrawiam

Anna Maria Dębniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×