Skocz do zawartości
Nerwica.com

Tresc forum


bedlambloke

Rekomendowane odpowiedzi

Ok, wpadłeś na forum, nastukałeś 29 postów w kilka godzin, starasz się coś zmienić, ale co konkretnie chcesz tutaj wprowadzić ?

Forum w takiej formie jaka była do tej pory spotykało się z jak najbardziej pozytywnym przyjęciem.

 

Rozmowa to za malo.

 

Nie zawsze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

shadow no, jesteś nieuprzejmy.... :?

 

Troszkę, ale przecież miał rację!

Ja sama tego nie rozumiem, jak się przychodzi, poudziela w kilku tematach, a potem wyjeżdża z pomysłem rewolucjonizowania forum, a w szczególności tej pomocy medycznej (a na hyperreal WCALE się jej nie doszukałam) .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie trzeba.

Ale średnia 29 postów na dobe nie wróży nic dobrego. Wiem to z doświadczenia.

jak się przychodzi, poudziela w kilku tematach, a potem wyjeżdża z pomysłem rewolucjonizowania forum

Podobnie jak Maja, też wydaje mi się to nie na miejscu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:) poniekąd masz rację. Z Twoim doświadczeniem nie polemizuję ;) ale nie zawsze wszyscy są tacy sami. Wiem, że sam czasem wierzę w streotypy ale co tam. Prawda sama się obroni :D Najważniejsze to to, żebyśmy wszyscy się tu dobrze czuli. Często jest to dla mnie miejsce gdzie czuję się zrozumiany i akceptowany. Tolerancji musimy się uczyć całe życie.... Pozdrawiam i oby jutrzejszy dzień był tylko lepszy niż ten dzisiejszy !!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie zawsze wszyscy są tacy sami

Oczywiście, że nie, ale pewne zachowania ludzi wskazują konkretnie czego można się po kimś spodziewać.

 

Pozdrawiam i oby jutrzejszy dzień był tylko lepszy niż ten dzisiejszy !!!!!

Również pozdrawiam, i życzę Ci tego samego. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki ;) Jakoś ostatnio jestem wyczulony na tolerancję w tym dziwnym kraju gdzie jak włączysz TV wszyscy są przeciwko sobie.... Ja właśnie zacząłem 6 lek z kolei. Paxtin (znany tez jako Seroxat). Mam nadzieję, że w przeciwieństwie do innych coś mi pomoze. Na razie biorę 4ty dzień. Miło nie jest, ale da się wytrzymać. Oby do przodu ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jako administrator zawsze mozesz grzecznie poprosic zebym wykasowal konto.

Ja akurat wrozka nie jestem i przyszlosci nie znam.

Twoim forum nie rzadze i twoim postepowaniem tez nie, pamietaj o tym prosze.

Pozdrowka!

 

[ Dodano: Wto Paź 17, 2006 2:59 am ]

Co do tolerancji, wlasnie wrocilem z pracy. Kocham ludzi ktory mnie ucza poznawac inne kultury. Moj szech Aytoch to super facet. Khalid ktory mnie teraz przyswaja do zawodu toleruje kazde moje potkniecie. Polegam na nich tak samo jak oni na mnie. Trenowalem capoeire i tez moglem uszanowac inne obyczaje. A moze tolerancja objawa sie ogladaniem telewizji?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trenowalem capoeire i tez moglem uszanowac inne obyczaje. A moze tolerancja objawa sie ogladaniem telewizji?

 

A może tolerancja objawia się takimi komentarzami w sytuacji gdy ktoś mówi o swojej wierze:

 

Proponuje kupic bilet miesieczny ew. wynajac mieszkanie blizej kosciola. Nowe trampki tez pomoga.

 

http://www.forum.nerwica.com/prawdziwa-wolnosc-vt3270.html

 

Polecam więcej treningów capoeiry...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego zrobił się z tematu malusi offtop?

{ Chodzi mi o to przejście z "praktycznej-strony-forum" na "tolerancję-i-trenowanie-capeoi...cap...capoeiry?" }

O co tyle krzyku, eh... Wiadomo, niektóre pomysły mogą być czasem ... nie rozchywytwane, ale czy to od razu znaczy, że nie tolerujemy tutaj kogoś?

Przecież nie miałam zamiaru tutaj nikogo najeżdżać! Shad, Ty też nie miałes takiego zamiaru, prawda? :smile:

bedlambloke, jeśli się naprawdę nieswojo czułeś, że nie podobał mi się ten pomysł* , to mi to po prostu powiedz, więc nie róbcie tu wszelkich możliwych aluzji. :) Ok?

(*A wiadomo, nie tylko ja mam tu prawo do głosu - mają go tutaj wszyscy użytkownicy. )

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×