Skocz do zawartości
Nerwica.com

OBE - rozwój duchowy


vorn

Rekomendowane odpowiedzi

Wiem o czym mówisz. LD w kontrascie do OBE jest łatwiej uzyskać i tutaj raczej nic nie może pójść źle.

 

Taki sen pozostawia bardzo pozytywne wrażnie siły i dobry humor na cały dzień. Jesteśmy całkowitymi panami sytuacji w śnie w którym w zasadzie możemy wszystko. Myślisz o możliwych zastosowaniach terapeutycznych?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

śwaidomy sen pozwala uporać się z wewnętrznymi potworami podświadomości, możesz stawić czoło problemom, porozmawiać we śnie z ludźmi których nie lubisz i sie ich boisz

... i w ten sposób zredukować swój lęk. Nie zapominając o dokopaniu im w tym śnie :mrgreen: .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli w tym całym Lucid Dreams* chodzi tylko o to, by zapamiętać swój sen ze szczegółami, tak jakby śniący oglądał film?

Myślałam, że da się czasem nakierować akcję .. i zwrot wydarzeń... (czyli tak jak wcześniej mówiłam, skopać kilka tyłków :mrgreen: )

 

 

*ah, zaszpanowałam pełną nazwą:roll:.Tylko nie wiem, czy poprawnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

może dowolnie sterować akcją

 

Snaefridur w żaden sposób świadomość nie zdąży wygenerować kompletnego świata. Taki sen zawsze będzie posiadać dodatek podświadomości. Jedyna kolosalna różnica to taka że gdy w śnie nagle uzyskujesz wiedzę że śnisz, wyskakujesz z akcji i nie bierzesz udziału w sugestywnej "szopce" - cos jak neo w matrixie. Jest pewnien bardzo silny czynnik władzy i kontroli przedewszystkim nad sobą, ale ogromna część kolei rzeczy dzieje się sama. Przynajmniej takie są moje doświadczenia. Niestety najcześciej jest się tak podnieconym faktem odzyskania świadomości we śnie, że budzi się w ciagu kilku sekund....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×