Skocz do zawartości
Nerwica.com

zadajesz pytanie


jaaa

Rekomendowane odpowiedzi

Bardzo! I trudno mi zrozumieć jak można się tego wstydzić :( Można być złym na stan naszego państwa, na mentalność niektórych Polaków, ale szkoda mi, że niektórzy wręcz nienawidzą tego, że są Polakami, ale najwidoczniej to musi być słaba nienawiść skoro nadal nie zmienili narodowości ;) Ale wiem, wiem każdy ma prawo do swojej opinii, ale to nie znaczy, że muszę się z każdą zgadzać ;)

 

A Ty?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sama sobie nie (ze względu na niską samoocenę :( ), ale podobała by mi się moja siostra bliźniaczka (byłaby przeciętną dziewczyną, ale by mi to nie przeszkadzało) :shock:

 

Czuję się dobrze - niby się obawiam ale jestem szczęśliwa (?)

 

Aż strach się pytać, ale: a Ty się sobie podobasz? Albo czy podobałaby Ci się Twoja siostra bliźniaczka, co odczuwałabyś na widok takiej osoby?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie pobudka 6,50 .

 

A teraz trochę makabryczne pytanie - Czy jak wynaleźliby lek o 100 % skuteczności i dali by Ci gwarancję pełnego wyzdrowienia ale w zamian musieli by Ci amputować noge lub ręke czy bys się zgodzil/ła ?

 

P.S. Odnośnie ost. twojego posta - to nie jest z tobą tak źle ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nigdy. Nie ma takiego leku i nie będzie. Oddałbym wszystko za to, żeby nie trzeba było snuć fantazji, że można takie coś wymyślić...

 

Masz jakiś nałóg i nie jesteś czynny/ą np. alkoholikiem/czką itd... ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może jestem naiwny ale wierzę bo to mi dodaje sił i trzyma jeszcze na tym świecie , choć myśl ,że już tak będzie zawsze bardzo mnie przeraża . Czy myślisz , że papierosy pogłebiają leki , moim zdaniem nie wręcz czasowo poprawiają leciutko nastrój ( lepsze neuroprzekaźnictwo ) ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×