Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień


daablenart

Rekomendowane odpowiedzi

wiola173, 8) widać nie zasłużyłam a takie "specjalne" względy.....

 

Jako moderator mogę jedynie przeprosić wszystkich którzy takie wiadomości dostali, staramy się reagować najszybciej jak się da, ale ów osobnik ma zmienne IP i stałego bana nie można założyć.......robimy co w naszej mocy. :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

olinelka, ciepło, plucha, wieje jest blee, wolę już mróz.....

 

nerwicaman, on powinien wołać...ale karetkę ze szpitala psychiatrycznego ..... :-| przykro mi ale groźby karalne pod względem kobiet, obrażanie ich - to nie jest wołanie o pomoc. Złamał regulamin i tyle. Nie poświęca się całości dla jednostki...życie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzień jak na razie może być... posprzątałam trochę, pranie zrobiłam. czas jakoś zleciał.

 

dlaczego w domu czuję się tak bezpiecznie a gdy tylko przekraczam jego próg wraca koszmar?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O kurde tez dostalam priva od pana bedacego zdruzgotanym z powodu bycia PLCIA MESKA bueheheheh :D I nawet z tabelka i zdjeciami :lol: Szkoda, ze zaraz musze spadac, bo z checia juz zabralabym sie za czytanie :D

 

 

Sunset im dluzej bedziesz siedziec w domu, tym bedzie gorzej. Wychodz na sile, mimo strachu:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też sie czuje w domu bezpiecznie. Lubie swój dom i nie lubie z niego wychodzić. Ale był czas kiedy byłam w strasznym stanie i nie mogłam przebywać nawet w domu. Czułam sie dobrze tylko w sypialni.Teraz znowu go lubię :D

Agnieszka_1988 może ten wiatr tak na Ciebie działa że jesteś roztelepana?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

marcja, na początku wcale nie wychodziłam z domu. W ogóle bałam się nawet sama zostać w domu... Na szczęście ten strach minął. Nie jestem w stanie zapewnić sobie opieki przez 24 godziny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

marcja, na początku wcale nie wychodziłam z domu. W ogóle bałam się nawet sama zostać w domu... Na szczęście ten strach minął. Nie jestem w stanie zapewnić sobie opieki przez 24 godziny.

 

No to fajnie, ze idzie ku lepszemu:)

 

Przeczytalam tabelke, ktora przeslal wiadomy osobnik... Kurde... W tym akurat trafil w samo sedno... :shock:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sunset, masz agorafobię, tak jak ja. W moim przypadku najskuteczniejszym sposobem jest wychodzenie z domu na siłę. Po jakimś czasie powinno zrobić się lepiej :great:

 

olinelka, możliwe, że to ten wiatr. Myślałam, że mi łeb urwie jak wyszłam na zewnątrz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×