Skocz do zawartości
Nerwica.com

Witam wszystkich, szczególnie Dziewczęta ;)


Moteuchi Yota

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Imie: Adam

Nazwisko:wohey! Na razie się nie przyda, jak sądzę

Wiek: 20...huh?O tak, tak - lat ^_^

Stan zdrowotny: Nerwica prawdopodobnie rozwijała się u mnie bardzo powoli już od dziecka, ale dopiero jakieś 3,5 roku temu nastąpił wybuch, który dał mi do zrozumienia w jaki kompot wpadłem :? Wykryto u mnie nerwicę natręctw F42, tyle między innymi wiem.

 

 

Zainteresowania

{Nie wiem czy to wymagane, ale czemu nie?}

 

Kocham Japonię i wszystko co z nią związane(oprócz mafii - Yakuzy xD)

Uwielbiam Komputery, grafikę, programowanie, Linux (Linux rules), Internet, rysowanie oraz Gry, wolnym czasem, i Tylko dla przyjemności.

 

 

Na koniec dodam, że jestem niebotycznie nieśmiały, cichy, mało(ok, średnio)mówny i mam niską samoocenę.

 

Cechy charakterystyczne

 

-nieśmiały

-małomówny(nie jest aż tak źle)

-cichy

-nieśmiały

-Aha, wspominałem już "nieśmiały" ?

 

Moja duma: nie piję, nie palę, nie biorę i nigdy nie zamierzam.

Niech żyje sok grejpfrutowy.

 

Ps.Jestem singlem.. :(

 

 

 

To tyle, na dziś.hej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałem zauwazyć że, biuro matrymonialne znajduje się piętro wyżej w pokoju 13b.....życze powodzenia

 

 

Chciałbym zauważyć, że nerwicowcy to również ludzie i mają prawo do miłości, poza tym jeśli uda Ci się znaleźć na tym świecie(Zwłaszcza w tym kraju :shock: ) Dziewczynę, która jest na tyle tolerancyjna, inteligentna i wie choć troche na temat nerwicy i jest w stanie związać się z kimś "ułomnym" jak Ja - daj mi znać.

 

Coś mi się wydaje że Ty bardziej tutaj dziewczyny szukasz niż pomocy...

 

Nie, ale zapewne łatwiej jest znaleźć kogoś tutaj, kto mnie zrozumie, niż gdziekolwiek indziej, gdzie wszyscy uznali by mnie za pyszałkowatego "kosmitę". Co do tego bębnienia :shock: to dzięki, ale nie, dzięki.

 

Pffiii, właśnie dlatego chyba mangi nie wymieniłeś ^^

 

Sugerujesz, że nie lubię Mangi :?: To oczywiste, że lubię Mangę/Anime- tak jak napisałem, "wszystko co z nią związane" i oczywiście wykluczyłem Yakuze, z wiadomych powodów. Ale co ja poradzę na to? Nie jestem supermanem :D, żeby wybić mafię.

Pozostaje nam tylko mieć nadzieję, że kiedyś coś się zmieni w tym wszystkim, przydałby się taki Spiderman w rzeczywistości. Taki prawdziwy, nie ten z nosa :P:lol:

 

[ Dodano: Nie Paź 15, 2006 11:13 pm ]

Yota Moteuchi :shock: w takim razie ten login wobec opisu pasuje idealnie ;) witaj :!:

 

Prawie idealnie, z tym, że Yota potrafi utrzymać kontakt wzrokowy dłużej, czego nie można powiedzieć o mnie :smile: Poza tym, on jest jeszcze 16 latkiem, ja już jestem starym 20 letnim dziadem. W sumie nie wiem z resztą, czy to ma jakąś różnicę, zdaje mi się, że tak.

 

Nie mam szczęścia do Dziewczyn (Świetnym dowodem jest to, że przez całe życie nigdy nie byłem z nikim w związku :? ). Świetna perspektywa, nie? :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sugerujesz, że nie lubię Mangi :?:

Ja właśnie się domyślam, że jak opisujesz, że lubisz wszystko, co związane z Japonią to napewno też mangę i anime xDD teraz źle po prostu mnie zrozumiałeś. :P

Pozdrawiam!

Chciałbym zauważyć, że nerwicowcy to również ludzie i mają prawo do miłości, poza tym jeśli uda Ci się znaleźć na tym świecie(Zwłaszcza w tym kraju ) Dziewczynę, która jest na tyle tolerancyjna, inteligentna i wie choć troche na temat nerwicy i jest w stanie związać się z kimś "ułomnym" jak Ja - daj mi znać.

Ło jezus, ile tych dziewczyn jest... Zarówno tak dużo, jak i chłopaków. Tylko trzeba odpowiednio szukać i się z leksza porozglądać, eheh:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po moim ostatnim poście coś dziwnego się dzieje w tym temacie, jakoś dziwnie mi się to wyświetla :? Czy to tylko u mnie?

 

 

Ps. Czemu mam dziwne wrażenie, że wczoraj widziałem w tym temacie odpowiedź, w której ktoś napisał "Totalny egocentryzm" itd. ? Tyle, że po kilku minutach ten post zniknął, jakby zapadł się pod ziemię :o Ktoś tu chyba źle mnie zrozumiał, i wiem nawet kto - Toshiro. Czemu tak uważasz? Po czym to stwierdzasz? Pisząc "Chciałbym zauważyć, że nerwicowcy to również ludzie..itd." nie miałem na myśli tylko siebie, ale wszystkich, którzy cierpią na Zok, depresję lub inne podobne choroby. I skąd te dziwne pytanie "widział tu ktoś jakiegoś nerwicowca..i coś tam jeszcze" ? :shock:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyznaję się bez bicia, post był i widniał raptem przez 5 sekund. Skasowałem go z trzech powodów:

 

1.Napisałeś post który złamał formatowanie forum.

2.Staram się ćwiczyć rozważne używanie słów.

3.To co napisałem było złośliwe.

 

 

***Treść posta:

 

Chciałbym zauważyć, że nerwicowcy to również ludzie i mają prawo do miłości

 

A świstak na to nie możliwe! Widział ktoś tutaj jakiegoś nerwicowca? Słyszałem że podobno to też ludzie, tak mówi Moteuchi Yota! ;)

 

Totalny egocentryzm. Założę się że na pewno tak o sobie nie myślisz. Zaczynam Cię lubić. :mrgreen:

 

 

***Koniec

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyznaję się bez bicia, post był i widniał raptem przez 5 sekund. Skasowałem go z trzech powodów:

 

1.Napisałeś post który złamał formatowanie forum.

2.Staram się ćwiczyć rozważne używanie słów.

3.To co napisałem było złośliwe.

 

 

A więc jednak.. :cry: Szczerze, to wczoraj nie mogłem zasnąc przez prawie 1,5 godziny po tym co przeczytałem..miałem istnie destruktywne myśli, już chciałem zrezygnować z pisania jakichkolwiek postów na jakimkolwiek forum i robić swoje, czyli kontynuować leczenie nie szukając już zrozumienia, co jest naprawdę trudne w naszym świecie, w dzisiejszych czasach.

 

Ale opanowałem się, wprawdzie zastanawiałem się gorączkowo "Czy jestem egocentrykiem? przecież nie nakłaniam nikogo do myślenia że np. prezydent miasta, w którym mieszkam to blablabla nie powiem kto (z resztą, "TAKIE SĄ FAKTY" :P:lol: ), nie twierdzę ani nie uświadamiam nikomu że cały świat kręci się tylko wokół mojej i tak uważanej za mało wartościową osoby" :?:

Zaczęły się dziwne, ale poważnie niszczące i tak tragiczną już, moją samoocene(lub jej resztki), miałem wyrzuty sumienia, myślałem o tym co teraz, jak wszyscy bedą mnie uważać za kogoś takiego?

 

Dlatego też pierwszą rzeczą jaką dziś zrobiłem było wejście na forum, i wyjaśnienie tego co miałem na myśli, aby nie zostało to wszystko tak jak jest. To było przykre, fakt, ale teraz gdy przeczytałem Twój post zrozumiałem o co chodzi. To dobrze o Tobie świadczy Toshiro, nie każdy potrafi przyznać się do swoich błędów, byćmoże to co napisałeś było złośliwe, ale myślę, że jeśli wszystko będę traktował tak poważnie i denerwował się z byle powodu, to niczego nie rozwiążę. Nie przejmuj się, to był dla mnie dobry trening. Jeśli ktokolwiek źle mnie zrozumiał i stwierdził, że jestem egocentryczny to przepraszam, i zapewniam, że tak nie jest. Czasem rzeczywiście ciężko mnie zrozumieć. Zdaje się, że nie bez powodu rodzina często mówi o mnie jako o dziwnym stworzeniu ;)

 

Dziękuje za wyrozumiałość :smile:

 

Ps. Ja też przyznam się, że gdy zobaczyłem ten wyraz, nie mogłem sobie dokładnie przypomnieć co on oznacza, więc pospiesznie zacząłem Googlać i znalazłem jego znaczenie :lol: Lepiej późno dowiedzieć się o czymś, niż wcale.

 

 

 

Ło jezus, ile tych dziewczyn jest... Zarówno tak dużo, jak i chłopaków. Tylko trzeba odpowiednio szukać i się z leksza porozglądać, eheh:D

 

 

Zastanawiam się, czy po zobaczeniu Ciebie jest sens jeszcze się rozglądać..

 

..{Zamknij się idioto bo się wszyscy dowiedzą!!}..

 

Ładna dziś pogoda, nie? heheh :mrgreen:

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hę?

.*~

"Osoba egocentryczna postrzega cały świat wyłącznie z własnego punktu widzenia, poprzez absolutyzowanie własnych doświadczeń, obserwacji i przemyśleń, a marginalizowanie opinii pochodzących od innych osób. Jest głęboko przekonana, że świat wygląda dokładnie tak, jak jej się wydaje i na tej podstawie określa własne relacje z resztą otoczenia, a szczególnie wobec innych ludzi. Osoba taka uważa, że świat wygląda tak, jak jej się wydaje, lub że najlepiej by było, gdy tak wyglądał, jak ona uważa. Efektem tego jest pogląd, iż wszyscy pozostali ludzie powinni postępować tak, jak uważa dana osoba, a szczególnie, że powinni oni postępować w określony sposób (najczęściej korzystny) wobec niej samej."

źródło: wikipedia.org .

~*.

Nie mam pojęcia, czy zakumałam ten tekst, ale ja się podpisuję pod podkreślonym tekstem... Mam zupełnie pokrzywioną definicję świata, po prostu jak każdy neurotyk myślę, że wszystko jest przeciwko mnie... :shock: (Bo MI SIĘ WYDAJE zupełnie inaczej niż wszystkim innym, ZDROWYM? )

I to znaczy, że jestem egocentryczką? (Rzeczywiście wole o tym wiedzieć, niż być tego nieświadoma ;> ) Błagam, wytłumacz mi to ktoś... Albo udowodnij, że jednak nią jestem :P .

 

 

Eee tam.

Ja się wolę nie udzielać, bo ja już i tak nic nie rozumiem z Waszych ostatnich postów :mrgreen: !

Po moim ostatnim poście coś dziwnego się dzieje w tym temacie, jakoś dziwnie mi się to wyświetla Czy to tylko u mnie?

Bo czasem z deczka forum się rozwala, niekiedy przez moje posty :mrgreen: ... Zauważyłam takie cuś szczególnie po tym, jak kogoś cytuję ...

Pozdrawiam!

 

[ Dodano: Pon Paź 16, 2006 8:02 pm ]

Taaa, jestem super, pochyliłam tamten tekst i mówię, że podpisuje się pod podkreślonym tekstem...

 

 

No i przepraszam za ten post, bo z zasady nie powinnam dawać jednego pod drugim, ale... :mrgreen:

 

[ Dodano: Pon Paź 16, 2006 8:03 pm ]

AjjjĆ ! Nie wiedziałam, że jeśli piszę szybką odpowiedź to ten tekst mi się dodaje do mojego sąsiadującego postu !

 

[ Dodano: Pon Paź 16, 2006 8:04 pm ]

Ale szpaaaaan :mrgreen:

 

[ Dodano: Pon Paź 16, 2006 8:05 pm ]

Dobrze, dobrze, już nie będę bawić się w to dodawanie... No chyba, że jak będe miała coś ciekawego do powiedzenia :roll:

>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem uratowany.

 

Uff, więc rzeczywiście coś się forum sypie, podobnie było z moim niedawnym postem, więc musiałem wszystko kopiować i wklejać ale już w nowy post, a poprzedni kasowałem. Dobrze, że idzie kasować niepotrzebne, bo inaczej byłby bałagan.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I to znaczy, że jestem egocentryczką? (Rzeczywiście wole o tym wiedzieć, niż być tego nieświadoma ;> ) Błagam, wytłumacz mi to ktoś...

 

Ludzie czasem proszą o odpowiedź, ale tak naprawdę wcale jej nie chcą... Mówię to z własnego doświadczenia ;) Myślę że każdy nerwicowiec jest po części egocentrykiem, w tym również ja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Samo się niestety nie naprawia...

Eh, no to ta praca i zmienianie "rozklekotanych" postów MUSI być ciężka... :(

 

 

 

Ludzie czasem proszą o odpowiedź, ale tak naprawdę wcale jej nie chcą... Mówię to z własnego doświadczenia Myślę że każdy nerwicowiec jest po części egocentrykiem, w tym również ja.

Dobra. Więc moze jestyem tym egoncetrykiem. ;) Odbieram świat negatywniej niż reszta ludzi... Czyli inaczej go spostrzegam, a w tekście z wikipedii widać o tym na kilometr. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×