Skocz do zawartości
Nerwica.com

[Przemyśl] i okolice


Jacek

Rekomendowane odpowiedzi

stwierdzasz ,że Barket nie jest dobrym psychiatrą?

słyszałam o nim, byłas w przychodni Puls Med?!

Ja osobiscie chodze do Kuligowskiego-najlepszy lekarz jakiego znam,

może przepisz sie od Barketa do Kuligowskiego, wiem ,ze razem prowadza tą przechonie.

a co do psychoterapeuty, dobra jest pani Lucyna nazwisko chyba Bukiewicz, (zapomniałam, mniejsza o to,)

w każdym bądz razie przyjmuje też w tej przechodni na 3 maja w srody.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

catena, zapytam, dzięki

ale jeszcze nie wiem czy zawitam tu na dłużej :)

 

Barket tylko recepty wypisuje.. coraz większe i większe... mój ojciec też do niego chodzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jesli chodzi o Mnie Kuligowski początkowo stwierdził u Mnie

fobie społeczna, pozniej doszły do tego napady objadania sie( do których nie przyznałam sie ze wstydu na pierwszej wizycie)

a teraz miałam robione dokładne badania psychologiczne-diagnostyczne, ktore stwierdziły Osobowosc borderline,

biore tabletki anty depresyjne, ktore obniżaja mi leki, i stabilizatory nastroju.

Ale Kuligowski to najlepszy lekarz pod słoncem ,moim zdaniem...

a tobie co dolega?jesli można zapytac?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jesli chodzi o Mnie Kuligowski początkowo stwierdził u Mnie

fobie społeczna, pozniej doszły do tego napady objadania sie( do których nie przyznałam sie ze wstydu na pierwszej wizycie)

a teraz miałam robione dokładne badania psychologiczne-diagnostyczne, ktore stwierdziły Osobowosc borderline,

biore tabletki anty depresyjne, ktore obniżaja mi leki, i stabilizatory nastroju.

Ale Kuligowski to najlepszy lekarz pod słoncem ,moim zdaniem...

a tobie co dolega?jesli można zapytac?

mi Barket zdiagnozował po 2óch minutach depresję i dał leki...hehe

kolejni psychiatrzy stwierdzili zaburzenia osobowości,aburzenia depresyjno-lękowe i zaburzenia afektywne

czekam na wypis z terapii zeby zobaczyć jaki podpunkt zaburzeń osobowości mam.

nie wiesz jak z terminami do tego pana? myślisz ze bym sie załapała na początek przyszłego roku na wizytę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie miałas robionych testów psychologicznych,

takich co sie układa kartki jest ich około 560 z róznych aspektów życia, na 2 -3 kupki odnosnie czy sie dotycza ciebie czy nie!?

sa bardzo pomocne w uzyskaniu prawidłowej diagnozy.

do Kuligowskiego, hmmm dosyc trudno sie dostac teraz, ja mam wizyte dopiero na 12 stycznia, a umawiałam sie 6 grudnia, wiec jest ciezko, ale dobry lekarz wiec warto poczekac, ja mu zaufałam i nie chciałabym go zmieniac na nikogo innego,... :why:

najlepiej zadzwon jak najszybciej...

byłas kiedykolwiek w szpitalu psychiatrycznym?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

catena, bylam na oddziale dziennym przez 2 mce

mialam robione testy diagnostyczne czy nie mam uszkodzenia mozgu (zaczadzilam sie kiedys)

mialam arkusz samopoznania cattella

i jakies tam jeszcze

jeśli tu zostanę to wybiorę się do tego lekarza skoro mówisz ze taki dobry ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a od dawna sie leczysz?

oczywiscie daj znac jak bedziesz po wizycie u Kuligowskiego.

sama jestem ciekawa jakie sa opinie o nim, ..

ja ostatnio tak zle sie czułam , miałam załamanie, byłam zrezygnowana, i nie widziałam sensu życia,

do tego 3 nieudane proby samobojcze.

dostałam od Kuligowskiego skierowanie do szpitala w żurawicy, byłam tam 2 tyg, wypisano mnie bo nie był

oddział odpowiedni dla mnie,teraz szukam takiego w , ktorym lecza zaburzenia osobowosci,

ale szczerze pomogl mi, bo juz nie mysle zeby skonczyc ze soba, jak jeszcze niedawno...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

catena, w Żurawicy dobrze leczą nn i schizo... Moje sąsiadki były. A właśnie nie wiedziałam jak z zab. osobowości. Ale skoro mówisz, że nie za bardzo.. to się tam pchać nie będę. W Katowicach i w Krakowie są oddziały leczenia zaburzeń osobowości.

 

a leczę się od prawie roku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tam lecza psychotropami, wszystkie pacjentki sa takie otepiałe, daja im po garsc tabletek 3 razy na dobe,

ciagle spia, a jak wstana to nawet na oczy nie patrza, okropnie widoki były,

a mi jest potrzebna psychoterapia, a nie faszerowanie....

sam Kuligowski odradzal mi Żurawice,bo to oddział ogolnopsychiatryczny, ale bał sie żebym nie zrobiła sobie krzywdy,

dlatego tam poszłam,

ja wiem dobry jest oddział 7F w Krakowie, ale dostac sie tam ...to jak startowac w castingu:-)

pierwsza konsultacje mam dopiero na maja ustawiona, a trzeba przejsc 4!....i to jeszcze nic nie sugeruje..

 

ale mam isc do Komorowa,zaraz po swietach , narazie na 2 tyg , na obserwacje, po czym ustawiaja co jest lepsze dla mnie terapia grupowa czy indywidualna...

ale kiedy sie dostane to czas pokaże, wazne ,ze ide...

byłam tam, i mam miłe odczucia, sympatyczny personel, tylko troche tak staro, jakby w zamku, w ruinach oczywisci:-)

a teraz gdzie chodzisz na terapie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

obecnie nie chodzę ani do psychiatry, ani na żadną terapię...

 

kurcze, widzę że zdania odnośnie Żurawicy są nieźle podzielone..

Wyleczyli tam znajomą - przez parenaście lat miala ostrą nn - teraz jest zupełnie inną osobą... ale to chyba też od człowieka po prostu zależy :)

Szkoda że idziesz do Komorowa zaraz po świętach, mogłybyśmy się wcześniej spotkać i pogadać.:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żurawica, to zależy od przypadku i choroby,

sama bedac tam 2 tyg , widziałam jak ludziom pomaga...

obserwowalam ludzi i widziałam zupelnie innych z dnia na dzien...

sa osoby , ktore bez leków nie moga funkcjonowac, a innym tylko terapia moze pomoc i zmiana toku myslenia..(tak jak u Mnie)

 

ile masz lat?

 

co do spatkania,hmmm może jeszcze bedzie okazja, chyba ,że masz w planach wyjazd?

ja jade tylko na 2 tyg, a pozniej okaze sie po powrocie...na kiedy mi ustawia termin,

przypuszczam,że poczekam okolo minimum 2 miesiace, zobaczymy, może szybciej...:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×