Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mój ideał (co cenimy u mężczyzny/kobiety?)


Don Pablo

Rekomendowane odpowiedzi

No to może ja zacznę ;).

Facet powinien być przede wszystkim moim przyjacielem,najlepszym kumplem,z którym będę się doskonale dogadywać.Taki zabawny bystrzak,z którym będe mogła gadac godzinami o głupotach i nie tylko.Człowiek z pasją.

Jeśli chodzi i wygląd,to koniecznie wyskoki i szczupły.Nie lubię mięśniaków,co to to nie...Śniady brunet.I jeszcze jedno-uwielbiam facetów w okularach!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

snaefridur.."bystrzak"=inteligencja..? :) Jeśli tak,to pokrewne gusta mamy.

Poza tym nie zaszkodzi sobie,gdy okaże się młodszą wersją G.Clooney'a :lol:

 

 

Ps.Toshiro..uderz w stół a nożyce się odezwą :D Jedyne ugrupowania jakie preferuje to Koła Gospodyń Wiejskich lub pokrewne Towarzystwa Wzajemnej Adoracji ;) Wpadnij kiedyś.. Otwarte jesteśmy..na inność (=>tolerancja) ;)8)DarkAngel,Ty tez możesz się przyłączyć.. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ps.Toshiro..uderz w stół a nożyce się odezwą Jedyne ugrupowania jakie preferuje to Koła Gospodyń Wiejskich lub pokrewne Towarzystwa Wzajemnej Adoracji Wpadnij kiedyś.. Otwarte jesteśmy..na inność (=>tolerancja)

A jakie kiecki obowiązują artucha? Czy depilacja nóg boli?

 

[ Dodano: Nie Paź 15, 2006 3:52 pm ]

 

Że ja straight jestem nie będe nawet udowadniać. Zresztą przy dzisiejszej technice możesz być kim chcesz: http://www.donnarose.com/.

 

P.S Zresztą popatrz na moje zdjęcie powyżej. Czy te oczy mogą kłamać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zresztą przy dzisiejszej technice możesz być kim chcesz: http://www.donnarose.com/.

Można być kim się chce, ale zależy czy sie CHCE :mrgreen: .

Noo...Ale ta Donna... Ładna facet to jest. :lol:

 

I jeszcze jedno-uwielbiam facetów w okularach!

... I na dodatek bystrzak - skojarzyło mi się to z naszymi klasowymi "kujonami" :P Ale jestem pewna ze za kilka lat i oni będą rozrywani, nawet i przeze mnie :D

 

eee... no to może ja się bardziej na temat wypowiem :> . (hyhy, pewnie pomyślicie, taki bachor wypowiada się na takie tematy, no, no... :twisted: )

Z charakteru to chciałabym aby był moją drugą połówką prawie dosłownie, albo zupełnym przeciwieństwem... :roll: Ale wiem, że coś mnie ciagnie do takich "pewniaków"- lovelasów, playboyów i takich innych "ultra-szybkich rzucaczy" dziewczyn :lol: ... >

A wygląd? mhmhm... Brunet, ciemna karnacja, wysoki, ciemne, brązowe oczy... A jak nie burnet, to ... mój chłopak, blondas z niebieskimi oczyma. :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O nie...kujonów nie lubię.Używanie ośmiosylabowych słów,'co to nie ja' i wrzuty na każdego.Marzy mi się taki diablo inteligentny dowcipniś,który zawsze ma czas na wszystko,ale umie się w porę ogarnąć.O!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

clooney - brzyyyydal

 

 

mnie to się w sumie nikt nie marzy, ale fajnie jest czasem popatrzeć na jakiegoś pana, zwłaszcza blond...

 

zresztą wygląd często nie gra roli, a wszystkie ideały biorą w łeb, kiedy się człowiek zakocha, to już kaplica..serce nie sługa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zresztą wygląd często nie gra roli,

Ma duże znaczenie, ale nie największe.

Bo i tak charakter odgrywa największą rolę, bo jeśli po 20 latach małżeństwa jest się jeszcze z tą druga osobą, to chyba nie sprawa textów typu " Boże, jaka ona/on jest ładna/atrakcyjny" i takie tam.

 

Ale ludzie mylą pojęcia i zamiast " miłość od pierwszej rozmowy" rozumieją tylko "miłość od pierwszego wejrzenia" :roll:.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×