Skocz do zawartości
Nerwica.com

[Lublin]


weronika

Rekomendowane odpowiedzi

Hej. Też aktualnie mieszkam w Lublinie i mam do Was pytanie. Czy mógłby mi ktoś polecić dobrego psychologa/psychiatrę z tym że chodzi mi o wizytę państwową. Jestem w kiepskiej formie i chyba muszę się udać:(. W ogóle jeśli jest tu ktoś kto miałby ochotę pogadać, a jest w lepszej formie, to zapraszam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chory bardzo bym sobie tego życzyła jednak fakty są takie a nie inne. Więc jeśli jednak znacie jakiegoś godnego polecenia specjalistę to bardzo proszę o namiary.

 

Swoją drogą ie wiem z jakiego powodu znaleźliście się na tym forum, co Was gnębi, ale szczerze podziwiam i zazdroszczę(bez ironii!) Wasz zapał do spotkań towarzyskich.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

minako89 - nie jestes sama :) tez nie jestem ostatnio w najlepszej formie, zreszta chyba nie tylko my, skoro spotkanie z forum odbylo sie w 2 osoby :)

pytalas tez z jakich powodow jestesmy na forum.. w moim przypadku to nie jest zadna tajemnica, ale jednak za duzo pisania, wieki by to zajelo:) w kazdym badz razie, kazdy kto poznaje moja sytuacje obecna czy przeszlosc, docenia swoje zycie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też mimo bardzo dobrego okresu ostatnio, od paru dni czuję się słabo, ale zachęcony niedawną poprawą próbuję z tym walczyć, dlatego też chętnie bym się spotkał jakąś większą grupą ;]

 

@chory, na razie nie mam żadnych planów na piątek i sobotę, więc w sumie pora mi obojętna. Jeśli chodzi o miejsce, to najlepiej dla mnie byłoby gdzieś w centrum ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chory bardzo bym sobie tego życzyła jednak fakty są takie a nie inne. Więc jeśli jednak znacie jakiegoś godnego polecenia specjalistę to bardzo proszę o namiary.

 

Swoją drogą ie wiem z jakiego powodu znaleźliście się na tym forum, co Was gnębi, ale szczerze podziwiam i zazdroszczę(bez ironii!) Wasz zapał do spotkań towarzyskich.

 

Najlepsza przychodnia państwowa do jakiej trafiłam to Akademicka przy ul. Langiewicza. Szczerze polecam! A byłam w kilku... Imię i nazwisko oraz telefon do pani psycholog, która mi pomogła wyślę zaraz do Ciebie na PW. Tylko pamiętaj, że co dla jednego dobre, komuś innemu może się nie spodobać - to tylko moja subiektywna opinia, że było OK. Ogólnie o moich doświadczeniach z psychologami mogę więcej opowiedzieć jak się kiedyś spotkamy - mam nadzieję, że to nastąpi kiedyśkiedyś :)

 

Mnie obecnie gnębi już dużo mniej niż kiedyś. Skąd zapał do spotkań towarzyskich? Bo nadrabiam stracony czas ;) ... I robię wszystko, żeby za długo nie siedzieć sama w domu...

 

Co do spotkania, to u mnie mała zmiana planów, mam czas w sobotę po 12. Tez wolałabym gdzieś w centrum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Najlepsza przychodnia państwowa do jakiej trafiłam to Akademicka przy ul. Langiewicza. Szczerze polecam! A byłam w kilku... Imię i nazwisko oraz telefon do pani psycholog, która mi pomogła wyślę zaraz do Ciebie na PW."

Przepraszam, czy moge wiedzieć czy w tej przychodni znajde pomoc w zaburzeniach odżywiania?

Witam wszystkich, od niedawna też mieszkam i studiuje w Lublinie. Odkąd mam problem o którym napisałam, totalnie zamknęłam się w sobie, wiec nie mam nawet z kim porozmawiać. Może w końcu zmobilizuje sie aby poszukać jakiejs pomocy.

Dziękuje z góry za odpowiedz i pozdrawiam wszystkich.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, czy moge wiedzieć czy w tej przychodni znajde pomoc w zaburzeniach odżywiania?

 

Wydaje mi się, że tak, pracują tam psychologowie po studiach, szkoleni do pomagania różnym osobom. A jeśli uznają, że ktoś inny w Lublinie pomoże Ci lepiej, na pewno skierują Cię do odpowiedniego miejsca. Zawsze to ludzie z branży, więc znają się lepiej gdzie w Lublinie są jakieś dobre terapie z NFZ. Próbuj! :) A jeśli masz jakieś wątpliwości najlepiej zapytaj na miejscu albo podczas wizyty.

 

Trzymaj się! I jeśli masz ochotę pogadać pisz na PW. Ja ostatnio jestem bardzo zajęta bo mam ciężki rok na studiach i pracę, ale jakiś wolny wieczór się na pewno znajdzie.

 

:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje bardzo;)

Jeśli tylko będę w stanie otworzyć się, napewno napisze, narazie lepiej czuje się na takich otwartych anonimowych przestrzeniach. Może kiedyś zbiore się i wyrusze. Codziennie mijam ten gabinet bo mieszkam niedaleko, ale narazie boje się tam zajść. Może jako noworoczne postanowienie - obiore sobie taki cel. Pozdrawiam;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich z Lublina (i nie tylko)!

Mój problem zaczął się ok 3 lata temu a dziś już prawie żyję normalnie. W trakcie tych trzech lat życie mi trochę "uciekło" więc bardzo chętnie nadrobię stracony czas spotkaniami towarzyskimi z osobami, które mają/miały podobne problemy;)

Pozdrawiam

W

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć vvv

 

Jestem w takiej samej sytuacji jak Ty. Też żyję prawie normalnie - może nawet chciałam trochę przedobrzyć z tą normalnością bo znalazłam sobie tyle zajęć, tyle rzeczy, które jeszcze chcę zrobić, zaangażować się, że ledwo mam czas na spanie. Ale na jakiś wypad na miasto chwilka się na pewno znajdzie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

soulfly89-

mam nadzieję, że znajdziesz czas na spotkanie, ja na pewno znajdę, ale jak się skończy Świąteczna gorączka!

 

chory-

utrzymujesz kontakty w realu z tymi osobami? Również jestem otwarta na spotkania;)

 

Pozdrowienia,

W

 

 

ŻYCZĘ WSZYSTKIM WESOŁYCH I SPOKOJNYCH ŚWIĄT!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×