Skocz do zawartości
Nerwica.com

EEH MARZENIA...


mała_ja

Rekomendowane odpowiedzi

nie mam marzen. marzenia to rzecz dobra dla ludzi, i im to zostawiam. dodam jeszcze, ze chodzi o ludzi wyjatkowo slabych, emocjonalnie, i psychicznie, z reguly nic nie wnoszacy w wielki egzaltowany lancuch ludzkie egzystencji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

speedcore to kim ty jesteś skoro uważasz ze nie jestes człowiekiem to kim Bogiem?

dokladnie, brawo, trafilas. dzieki za uznanie, ale nie poczebuje uznania.

jestem zajebisty i dobrze o tym wiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie jestem przeciwko Tobie :)

Tylko cholera mnie bierze gdy widzę na forum kolejną osobę, która nie zna ortografii. To jest straszne, że tyle osób robi błędy, często podstawowe :shock:

Naprawdę nie bierz tego aż tak do siebie ;)

mam dysleksje i co mam na to poradzic, chcecie zabronic mi wypowiadania sie z tego powodu? wiem, spoleczenstwo zawsze chce mnie ograniczyc :cry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mozliwe...tego forum napewno.....nick zawsze można zmienić :?

prosze o nie kontunuowanie tych niuansow, to mi ubliza jako nowemu uzytkownikowi, nie rzycze sobie, aby moja osoba byla kojarzona z jakims chemicznym. pozdrawiam. :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no wiesz...zasugerowałem sie specyficznym poczuciem humoru, avatarkiem i tym ze chemiczny odszedł z pewnego forum, na inne.....

 

Ale jezeli nie jestes chemicznym, to sorry......Mimo wszystko Twoje lekko chore poczucie humoru pasuje do chemicznego. Tylko ta dysleksja mi nie pasuje .....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no cuz, chemiczny to przeszlosc, on juz nigdy nie wroci, wraz z banem zostal zamordowany, a narodzil sie ktos zupelnie nowy. zaloze sie, ze nie chcial bys znac efektu tej przemiany, bo efekt ten jest dosc odrazajacy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja marzę o ciepłych,pozytywnych duszach dookoła,żeby osoba z którą chce byc w końcu to zrozumiała,o wewnętrznym spokoju i zdrowiu,reszta przyjdzie sama...to chyba niewiele hmmm?...i jeszcze abym znalazła w sobie siłę żeby iśc do szkoły i zdobyć umiejętności by pomagac zwierzętom.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja marzeń nie powiem/

 

bo mam je cały czas.

 

jeżeli nie spełniam swoich marzeń, to czuję, że stoję w miejscu.

nudzę się

cierpię.

 

moim dzisiejszym marzeniem było zalać się z przyjaciółka nad zalewem.

 

nie spełniło się.

 

tego typu idiotyzmy, ale ja jestem wdzięczna światu za każdą chwilę, kiedy mam uśmiech na twarzy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×