Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień


daablenart

Rekomendowane odpowiedzi

taram. wstałam, poszłam z pieskiem , dałam jedzonko wszystkim zwierzakom i jakoś mi dobrze jak jest u mnie pies i mogę się przewietrzyć.. :) i porzucać piłkę takiemu maleństwu :105:

 

:mrgreen:

 

a dziś czeka mnie sprzątanie, pranie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

leżę w domu chora. zatoki, kaszel, osłabienie, gorączka....

idę do lekarza i pewnie dostanę L4.

wstąpię tylko do pracy po papiery, żeby popracować w domu, jak się uda.

 

przynajmniej mnie ominie to sztywniarskie świąteczne spotkanie w pracy...

 

samopoczucie fizyczne i psychiczne w stanie mega zniżkowym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panna_Modliszka, Iza-ja na odczulanie dostalam zastrzyk-za rok znowu powtorka.Zapytaj najlepiej alergologa jak to wyglàda.Ja tez jestem uczylona na futra zwierzakow,tylko u mnie objawia siè to pokrzywkà..Moj brat tez bèdàc tutaj dostal taki zastrzyk i faktycznie rok czasu mial spokoj.W Ppolsce chyba to tez tak dziala.

Za godzinkè lecè do pracy i bèdè tam caly dzien :roll: przeràbane...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

namiestnik, trafiłeś z samo sedno, z tym porównaniem do wyprawy na Marsa! U mnie tak już jest od dziecka, że wszędzie wybieram się jak sójka za morze i wszędzie węszę potencjalne przeciwności losu, problemy po drodze itp. Taki już ze mnie Kubuś Fatalista. Ale wyjdę. Wyjdę na pewno. Nie wiem tylko kiedy (i na pewno mojego ulubionego chlebka już nie będzie :( ).

 

Ja Cię rozumiem. Spytaj się ile wczoraj się na spotkanie spóźniłem :) Ja do sklepu się od niedzieli wybieram. Ale teraz to już naprawdę nie mam co jeść :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wkurwiłam się.

 

Siedzę sobie pierwszy dzień w nowej pracy piątą godzinę, zaczyna mi się podobać, lęków brak, aż tu nagle... podchodzi kierowniczka działu z tekstem, że przenoszą siedzibę w okolice Białegostoku i niestety nie zatrudniają już nowych osób i dziękują...

No kurwa mać! Nie mogła mi tego powiedzieć na rozmowie? Trzy dni cieszyłam się, że znalazłam pracę, a tu znów jajco!!! Co za ludzie?! Co za kraj, kurwa?! :evil::evil::evil::evil::evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

marcja, taaa, powiedziałam jej to, że chociaż do przenoszenia mogę poczekać, a ona na to, że niestety firma nie będzie już inwestować w tej miejscowości w szkolenia nowych pracowników. Czyli, czytając między wierszami, że mam wypierdalać.

 

Mam pecha coś ostatnio... :(

 

I znów, kurwa, siedzenie na dupie w domu i płaszczenie się przed rodzicami o kasę... :hide:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aga no mialas prawo jej za to liscia poslac, jak to ta sama baba co Cie zatrudniala :? nie lam sie

 

ja za to dzis mialem smieszna sytuacje, w ciezarowce zabraklo mi paliwa i zatrzymalem sie gdzie... w bramie wjzadowo-wyjazdowej na plac, pech chcial ze pozostale bramy byly zepsute :lol: mala kolejka sie zrobila i kierowcy byli lekko wkurwieni, szef z bankami latal(smieszny koles) :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłam prezenty świąteczne :D jaka ulga....został mi tylko prezent dla M ale to już na grubszą rozkminę, mam, tata, szwagier, siostra - wszyscy odhaczeni, siostrzenica jeszcze...i bratanek M, ale to już pikuś.

W przyszłym tygodniu będziemy kupować prezenty dla jego rodziców, brata, bratowej to się akurat zrobi.......

Jeszcze sobie kolczyki kupiłam, i jakąś bielizne przy okazji...miły dzień zaiste :P.

Choć zaspałam na terapię :lol: ale jak dotarłam to nam dobrze szło i przedłużyło się do ponad półtorej godziny....lubię moją terapeutkę :smile:

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×