Skocz do zawartości
Nerwica.com

Pytanie do Admina/Moderacji


Astro

Rekomendowane odpowiedzi

A ja też mam pytanie odnośnie prywatnych wiadomości. Może trochę dziwne i wyjdzie, że się totalnie nie znam ale co tam. Jaką mam pewność, że moje priv. wiadomości faktycznie pozostają prywatne? Na jakiej zasadzie działa ta skrzynka? Czy ja mogę np. usunąć swoje wysyłane i odbierane wiadomośći? Nie zauważyłam tam żadnego odnośnika typu "USUŃ". Chciałabym jak najwięcej o pw wiedzieć! ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

etien,

Na górze po lewej stronie możesz przejrzeć:

» Odebrane

» Zapisane wiadomości

» Wysłane (jeszcze nie dostarczone)

» Wysłane (dostarczone)

Jeśli wejdziesz w spis tych wiadomości to po lewej ich stronie masz takie puste kwadraciki, zaznaczasz wiadomości, i na samym dole także po lewej stronie masz okienko w którym domyślnie jest napisane: oznacz/odznacz jako ważne - gdy rozwiniesz ten wiersz poleceń będzie tam opcja - usuń.

 

Co do tego jak to działa, to już trzeba się zapytać informatyka......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam..

 

a czy może można by było ustanowić nowy dział, gdzie można by było uzywać słów niecenzuralnych?

bo ja chyba mam taką potrzebę, a nie mam gdzie się wyładować..

może powinien .. być gdzieś taki jeden jedyny zaznaczony np na czerwono, czy zablokowany dla nieletnich wątek??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dominika92, szkopuł w tym ,że na tym forum nie ma tematów zabezpieczonych -dostępnych tylko dla zarejestrowanych użytkowników . I taki temat w którym rzuca się mięsem ,mógłby zniechęcić ludzi do przyłączania się do nas

 

Tak ja to widzę

 

PS zawsze bez obrażania innych można przecież poflugac na czacie :) tak panuje dość duży luz obyczajowy .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Shadow jak usunąć konto z tego forum? czy jest mozliwe usuniecie wszystkich postów napisanych przeze mnie i o mnie? jak usunąć temat o mnie? co zrobic zeby przestac istniec?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak w temacie mam pytanie odnośnie edycji profilu!

 

Chciałabym zmienić adres podanego wcześniej, przy rejestracji konta e-mailowego, czy zmiana tego adresu poczty zmienia w jakikolwiek sposób moje konto tu na forum? Rozumiem, że ze zmianą tego e-meila powiadomienia o wiadomościach prywatnych będą przychodzić na ten nowy adres? Czy usunięcie przeze mnie starego adresu spowoduje, że ten adres zostanie usunięty z bazy, czy pamięci (nie wiem jak to nazwać) forum? Zwyczajnie chciałabym aby po moim usunięciu ten stary adres przestał istnieć dla forum, aby ten nowy adres stał się jedyną formą komunikowania się forum ze mną. Aby np. powiadomienia o pw przychodziły już tylko i wyłącznie na podany przeze mnie nowy adres.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

/hej, mam takie pytanko, czy można połączyć moje stare konto, które brzi old-wujek_dobra_rada do tego konta i zsumować nposty. Chciałbym, że na forum byl tylko /jeden Wujek_Dobra_Rada. Proszę o help;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×