Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień


daablenart

Rekomendowane odpowiedzi

jeśli ten koszmar kiedyś się skończy to wtedy opiszę swoją historię ;) w końcu historia musi mieć początek i koniec ;)

 

nie rozumiem tej nerwicy.... ma wrażenie że zwariowałam.... potrafię przez cały dzień świetnie się czuć a przed zaśnięciem dostać atak... jeszcze odkąd zaczełam brać leki to czuję się gorzej... taka nieswoja... :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień minął spokojnie :D Byłem u dentysty i mam zęba gotowego :D

Zrobiłem to wszystko bez znieczulenia :twisted: jestem mega mocny skoro udało mi się to przy leczeniu kanałowym!

Od razu mi lepiej i lepiej się czuję jak mam to już za sobą :D

W pracy? Nie mam co robić nuda nuda nuda... ;) koniec roku się zbliża i święta już czuć!

Także dzień poza jednym mini lękiem minął całkiem dobrze!

:yeah:

Panna_Modliszka, Fajne masz te butki :D Podobają mi się... 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sunset, a jakie masz bmi?

Wlasnie chude/szczuple nogi fajnie wygladaja do mini :)

Mi sie zajebiscie podobaja mini i kryjace rajstopki albo leggi, cos pieknego. Od razu slinka cienkie :twisted: Ja niestety nie nosze bo mi za zimno w taka pogode :( a nery przeziebilam sobie na poczatku sezonu wiec nie zadzieram juz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oprócz posprzątania 1 szafki i ugotowania obiadu na 2 dni nic nie zrobiłam, cały dzień spędziłam w łóżku :roll:

opieki nad zwierzętami nie liczę.

 

Basiu ja posprzatałam podłogi bo mamy remont i odgrzałam zupę, którą mama rano przygotowała i podalam trzem robotnikom

(ja ich wołam, zupe zostawiam w pokoju na stole i znikam do kuchni, bo przecież czułabym się przy nich jak kosmita :shock: )

i zadbałam o mojego kota, cudak taki że jak leżałam w wyrze to przytulał się do mnie, a ja tego bardzo potrzebowałam, bo ostatnio brak mi poczucia bezpieczeństwa, a więc dostał jeść, zmieniłam mu wodę i tyle co zdołałam dzisiaj zrobić. :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Śnieżka*, paradoksy, ja już tak gnije ponad rok :( Wcześniej było zle, była mega deprecha, ale pomimo to potrafiłam robić wiele rzeczy, wykonywałam swoje obowiązki. Teraz robię NIC.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Apii, moje BMI wynosi 17,5, więc mam niedowagę. I nie chciałabym mini nosić do baleronów, bo to już w ogóle jest porażką. Ale moje nogi są za chude i powtarzam to na każdym kroku, z resztą nie tylko ja, moje otoczenie (tzn. koleżanki) też tak mówią.

Ostatnio do szkoły założyłam taki dłuższy sweter i rajstopy to oczywiście było gadanie, że jakie ja mam chude nogi itd. Posądzają mnie o anoreksje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

paradosky i coma to ja tak się męcze od ponad m-ca a lato jest dla mnie cholernie złudne bo nastepuje poprawa na te kilka marnych m-cy a potem jest znowu jazda z mega deprechą i nerwicą ..totalna nicość, powiem Wam dziewczyny że naprawde z każdym rokiem i z kazdym powrotem choroby mam serdeczxnie dosyć dalszej egzystencji, bo co sie człowiek podleczy i sie jakos porawi na troche to potem nadchodzi dolina...a z resztą wiecie zapewne o co chodzi :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×