Skocz do zawartości
Nerwica.com

[Warszawa] Nasza Stolica


Don Pablo

Rekomendowane odpowiedzi

podaję mój nr 609 447 551 żeby było łatwiej się odnaleźć, jeżeli nie idziemy do pizza hut w takim razie może od razu się spotkamy w tej Mexican? ul. Podwale 29, przy Barbakanie, obok Kampanii Piwnej.

Środa 15 grudnia o 18.

Zrobiłam w knajpie rezerwację na orientacyjnie 8 osób, na hasło NERWICA

:lol: hehe żartuję, na hasło FORUM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będąc 2 lata temu w Klinice Nerwic na Sobieskiego rezerwowałem bilety na pewną imprezę dla pacjentów Instytutu Psychiatrii i Neurologii, i nie zauważyłem dziwnej miny u osób przyjmujących zamówienie :P . Widocznie czubki na wolności nie robią już na ludziach wrażenia :mrgreen: .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh - a ja miałem rozliczać kasę na zakupach i brać faktury. Kurcze - to dopiero numer. Dzieńdobry. Chcieliśmy jeszcze fakturę.

 

Od razu Pani z szelmowskim uśmieszkiem - chyba ktoś OD WAS wcześniej zapomniał wziąć faktury. No to wziąłem i zaległą. Ale spox. Co tam będę się przejmował.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no chyba nie myślisz, że odważy się wyciąć taki numer? :)

wpadaj choćby i na deskorolce (ale łatwiej na sankach albo łyżwach :)

 

Niestety moje boskie ferrari ma humory i jak się uprze to nie ma mocnych ;)

Ale garażuję go całą noc, więc powinno być OK :great:

Jak nie to zostaje mi autobus, ale z tym to już może być różnie z moim samopoczuciem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie ja powiedziałam, ale nominuję to zdanie "Wyglądamy zupełnie jak normalni ludzie, nie do odróżnienia" do tekstu spotkania. I faktycznie żałujcie: byli uroczy mężczyźni, piękne kobiety i kolorowe drinki ;) (spokojnie, nie protestujcie, grunt to pijar, następnym razem przyjdą)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siedzieliśmy do ostatniego autobusu czyli do 11 ;) gdyby nie ten autobus to pewnie nadal byśmy siedzieli ;)

Ja mam jakiś dobry humor, chyba mam zwyżkę endorfin czy coś, jestem ze wszystkiego zadowolona, czuję się szczęśliwa, wszystko mnie cieszy :mrgreen: ps. wcale nie piłam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×