Skocz do zawartości
Nerwica.com

Sylwester 2010 :)


_asia_

Rekomendowane odpowiedzi

Wiecie, oprócz Polsatu TVN i Jedynki zawsze zostaje sylwestrowy koncert Dody. Nawet kiedyś miałam iść żeby się powygłupiać :mrgreen: .

 

Ja bylam na Dodzi w zeszlym roku :D:mrgreen: Ale spiewala zaledwie z 3 piosenki, poza tym caly ten czas spedzilam na klotniach z wciaz popychajaca mnie baba z tlumu, wiec nie polecam takich imprez :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Apii, mnie roznie zaskakuje a dobre kilkanascie lat juz na tym swiecie zyje, raz lepiej raz gorzej....ale jednak na dobre warto czekac i wierzyc :) w to, ze jednak tym razem zaskoczy nas poztywnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Monika ja jade moczyc tylek w zrodlach na Slowacji ale pod koniec stycznia. Gdzie jedziesz? Ja do Tatralandii :)

 

Jak ktos nie chce siedziec sam, to moze dobic do mnie jak ma odwage ;) Ja bede w 3miescie, wiec jak ktos chce zapraszam na domowke - drzwi stoja otworem :mrgreen:

 

Tatralandia i Beszanowa. A nocleg w Liptovský Mikuláš w Aidzie.

A skąd jesteś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hm, a ja bym chętnie kiedyś poszła na bal! Suknie, buciki, te sprawy - możesz się poczuć jak księżniczka przez moment ;)

 

A ja w tym roku spędzam Sylwestra w górach z ludźmi których ledwo znam i nie mogę się doczekać! Przygoda, przygoda, każdej chwili szkoda!

 

wiem, wiem ale to jakoś nie dla mnie ;) mimo to postaram się nie zrażać

i wciąż mam problem z sukienką :?

 

góry, ah! sama bym się wybrała

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Tatralandia i Beszanowa. A nocleg w Liptovský Mikuláš w Aidzie.

A skąd jesteś?

 

Tez bede spac w Liptovskim! Ale w hotelu Villa Bianca. Jestem z Wawy.

A jak Ty tam dojezdzasz, czy z Zakopanego jada jakies busy moze??? Jak bedziesz na miejscu, to obczaj prosze, czy z Liptovskiego jada jakies busy do Jasnej na wyciag narciarski...:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×