Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień


daablenart

Rekomendowane odpowiedzi

Muszę się wyżalić. Chcę powiedzieć całemu światu jak mi źle ;<.

Zwiałam ze szkoły. Znowu. Nie dałam rady wysiedzieć. Płakać się chce ciągle i ciągle. Trzeci miesiąc brania leków, ile to będzie jeszcze trwać?

Pani psychiatra rozkłada ręce. "No cóż, zwiększymy do maximum leki, napiszemy stałe zwolnienie z lekcji"

Trzeba czekać. Pytam się, ile? Czy ktoś mi może powiedzieć ile mam czekać? Tak, abym mogła zaznaczyć sobie w kalendarzu i czekać na ten dzień?

Damn it. Potrzebuję huga. -.-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Muszę się wyżalić. Chcę powiedzieć całemu światu jak mi źle ;<.

Zwiałam ze szkoły. Znowu. Nie dałam rady wysiedzieć. Płakać się chce ciągle i ciągle. Trzeci miesiąc brania leków, ile to będzie jeszcze trwać?

Pani psychiatra rozkłada ręce. "No cóż, zwiększymy do maximum leki, napiszemy stałe zwolnienie z lekcji"

Trzeba czekać. Pytam się, ile? Czy ktoś mi może powiedzieć ile mam czekać? Tak, abym mogła zaznaczyć sobie w kalendarzu i czekać na ten dzień?

Damn it. Potrzebuję huga. -.-

generalnie zasada jest taka, że jeżeli do 2óch mcy nie odczujesz pozytywnego działania leku to powinnaś go zmienić.

 

ps. jutro będę wiedzieć czy widzę się z moim lubym wcześniej :) mianowicie już w tę niedzielę, jeśli to wypali:>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panna_Modliszka, mowisz,ze teraz jestes brunetkà??a wczesniej jaki kolorek mialas??

Ja dopiero wstalam-spalam 11 godzin,tak wièc na basen juz dziisaj nie pojadè.;.muszè pomyslec o jakis prezentach dla rodzicow,chociaz zastanawiam siè czy moze w Polsce kupiè im jakies ksiazki albo albumy?? :bezradny:

Jutro idè na tlenooterapiè-pewnie bèdè sia smiac pozniej bez powodu caly dzien 8) a Wy jak spèdzacie dziisiejszy dzien??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

paradoksy, :twisted: a jak myślisz?

Jak by na złość, ja będę w domu po 18 bo jadę po południu na zajęcia, ale pewnie na jakąś kolację wyskoczymy, ale tak po prawdzie....to nie obchodzimy specjalnie rocznic...sama nie wiem ........ ja jestem z tych osób które same mają problemy z datami ( imieniny, urodziny itd) poza tym, wolę na co dzień czuć ze jestem kochana a nie tak od święta :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

też tak chcę... :-|

 

a mój dzień? wstałam po 8, nie po 12, czyli chyba zdrowieję,ale nadal mam tytuł miss smarków podkarpacia..

wypiję herbatę i pakuję się do łóżka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam zamiar jechac niedlugo do miasta 70km ode mnie. Jak myslicie, przezyje? Wezme leki do kieszeni w razie czego wezme połówke Cloranxenu, musze sie pozytywnie nastawic. Jedynue boje sie derealizacji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znów rozmowa o pracę i jest duże prawdopodobieństwo, że ją dostanę.

No i jest stres, że sobie nie dam rady...

Poprzednią zostawiłam, bo nerwica ostro klepała.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×