Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień


daablenart

Rekomendowane odpowiedzi

nerwicaman, ale ze jak,wracasz do Polski na stale juz??ja nie wracam,o nie nie!!dobrze mi tutaj.Ale swièta w Polsce-to cudowna sprawa i nie wyobrazam sobie innej opcji. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wovacumteraz bardzo sie postaram na swieta a kolo lutego, marca na stale :yeah: nie wyobrazam sobie ze moglbym nie wrocic do Polski, jak widze zdjedcia to bym nawet chodnik powachal :D a pojechac w bieszczedy, do zakopca, nad morze, chyba kupie sobie motor i sie przejade na wiosne pozwiedzac :D plus masa imprez sie szykuje :pirate:

choc zarobki to faktycznie nie porazaja :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nerwicaman, no to medal za odwagè,ze wracasz na stale :great: my tzn ja i malz nie nalezymy do tak odwaznych ,zeby powrocic do kraju..wlasnie ze wzglèdu na zarobki,ktore niestety nie pozwolà nam na godne zycie w ojczyznie.Moze wrocimy bèdàc na emeryturach juz :mrgreen: zyczè powodzenia w realizacjii planu :105:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nutella jedzona prosto ze słoiczka jest najlepsza, mniam :smile:

Ostatnio się zakochałam w "krówce" z puszki - jak dla mnie bije nutellę:)

 

 

Panna_Modliszka Mój ulubiony kolorek to czekoladowy brąz albo coś w odcieniach kawy:)

 

 

 

wovacuum, Współczuję Ci tej podróży , chociaż Ty będziesz pewnie tak przejęta spotkaniem z rodziną ,ze Ci raz dwa zleci:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po wczorajszym dniu z motywem przewodnim "I hate myself and I want to die" wreszcie podniosłam się z łóżka i wyszłam na miasto... Szkoda tylko, że jak zawsze zamarzły mi zamki w samochodzie :evil: Nie poddałam się jednak tak łatwo, porozciągałam przedłużacze, podłączyłam suszarkę i jakoś dostałam się do środka 8) Sąsiad miał ubaw. Dobrze, że chociaż on.

Poza tym napiernicza mnie żołądek cały czas.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie ciągle wali zbyt szybko serce. W między czasie piecze w klatce piersiowej poniżej szyi (nie cały czas le dość często) i gniecie mnie w klatce. Dziś dowiedziałam się od lekarza-kardiologa, że to nie od serca. 2 mies temu miałam badania, było mi dokładnie to samo. Mam w razie czego skierowanie do szpitala. Jechać, nie jechać? Mówiła, że jakbym się źle czuła. Nie czuję się dobrze, ale już sama nie wiem. Noc miałam nieprzespaną, tak już ponad tydzień, ponad tydzień tak się czuję. Miałam coś gotować, lipa... Zamówię coś chyba. Nie mogę jeść, tzn. jestem głodna i próbuję, ale ciężko idzie. Zjadłam rano kromkę chleba a potem banana. Zażywam concor, zmieszamy dawkę, bo po nim jestem strasznie ospała i dołączamy IPP, bo to pieczenie i kołatania mogą być od żołądka. Już się pogubiłam, mam skierowanie na ablację, muszę załatwić termin. Nie wiem na co się badać, gdzie... Do psychiatry ani psychologa nie chodzę. Już nie wiem co robić... POMOCY!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wovacuum, ja też wróciłam z zagranicy do Polski na stałe :mrgreen: początki nie były łatwe, ale tutaj czuję się naprawdę szczęśliwa. Bo jednak jeśli o mnie chodzi to pieniądze szczęścia nie dają ;)

 

 

Boli mnie brzuch @ zaskoczyła mnie o 1,5 tygodnia za wcześnie :shock:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiejszy dzień jest podobny do wczorajszego, polezałam do ok 12, potem wstałam coś zjadłam

i z powrotem sie połozyłam, ale że zasnac nie mogłam to przyleciałam do WAs na forum.

Mam jakies nieokreslone lęki, chyba tym razem związane z wyjściem z domu.

 

ps. chciałabym miec takie życie jak mój kot: jeść mu dadzą, kuwete sprzątną, wszystko zrobią a on

o nic nie musi się wiecej martwić. Chwilami to mu zazdroszczę :roll:

 

[Dodane po edycji:]

 

lady baterrfly powinnas sie udać do psychiatry i psychologa bo Twoje objawy wskazuja

na nerwicę hipochondryczną.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja już sama nie wiem, mam taki mętlik. Piecze mnie poniżej szyi, w górnej części klatki piersiowej, na razie umiarkowanie. Mam to skierowanie na pogotowie, ale sama babka-kardiolog powiedziała, że na moim miejscu by nie jechała, no chyba, że będę się naprawdę niedobrze czuć. 2 miesiące temu działo mi się dokładnie to samo i trafiłam do szpitala z częstoskurczem zatokowym, badania wyszły dobrze, oprócz EKG, a na echu - tachykardia. Potem kardiolog dała mi concor, relanium 2mg (nie chciała wypisać, ale dała) i IPP na jakiś czas był spokój. Od jakiegoś czasu został mi sam concor, dziś dołożyła mi IPP - jeśli to od żołądka. Czemu w głowie mam myśl, że to serce? Że dostanę zawału albo udaru? Tłumaczenia nie pomagają. Grr!!! Teraz jednocześnie jestem w miarę spokojna, ale zaczyna mnie piec. No i ten spokój lada chwila może zmienić się w panikę. To jest potem tak silne, że nie do wytrzymania-chodzi o ból, pieczenie. Ledwo żyję. Dziś nie było żadnych badań.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fobia, Tobie tez gratulujè,ze odnalazlas sie w kraju :great: ja zostajè tu gdzie jestem,mam swoje plany,ktore powoli realizujè,i corkè na utrzymaniu,ktorej zamierzam ulatwic start w dorosle zycie.kazdy wybirea sbie takie zycie jakie chce. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lady_butterfly na szczęście póki boisz się o siebie to jeszcze nie czuje się takiego lęku .Gorzej gdy jakoś czynność nie wykonasz dostatecznie dobrze i boisz się ,że wtedy sie coś może stać złego : czytać Twoim bliskim :(

 

Dziś się czuje w miarę dobrze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×