Skocz do zawartości
Nerwica.com

Hipochondria - jakie choroby sobie przypisywaliście..?


LINA

Rekomendowane odpowiedzi

Ewelina nie masz raka kości zlituj się, mnie też czasami coś zakłuje w kościach. Dzisiaj np bolało mnie kolano i nawet nie pomyślałam

o r.

 

Nie biorę tego deprimu 6tabletek jednego dnia, tylko jedną dziennie i dzisiaj szósty dzień, czyli szósta tabletka. Może faktycznie mogłam kupić zwykły a nie od razu forte.

 

mel no widzisz wszystko dobrze z twoją szyjką, a po co dalej te strony medyczne sprawdzasz.

 

[Dodane po edycji:]

 

Ewelina jeśli bolą Cię plecy i nogi, to od kręgosłupa. Jak to moja mama mówi "masz za mało ruchu i wszystko Cię boli". Może zapisz się na basen, albo poszukaj w necie ćwiczeń rozciągających i zobaczysz, że ci przejdzie. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sunset powiem Ci szczerze, że na początku działał lepiej, teraz albo się przyzwyczaiłam albo sobie wmówiłam, ze działa. Ale nie jest źle i tak czuję się już o wiele lepiej niż tydzień temu, gdy odbierałam morfologię. Jak zaczynam rozważać moje węzły czy morfo to piję jeszcze melisę albo łyknę labofarm i staram się czymś zająć i przechodzi. A dzisiaj jakoś mam lepszy dzień.

 

Ewelina naprawdę wydaje mi się, ze te twoje bóle nóg są od kręgosłupa i dodatkowo sobie to myśleniem nakręcasz. Może pooglądaj telewizję, poczytaj książkę i zobaczysz, że jak się czymś zajmiesz to nie będzie bolało. :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie strasznie to denerwuje ze mialam spokoj z tymi plecami az tu znowu a tez siekiedys naczytalam az za duzo i duzo wiem i przez to lęki :( nawet SM u mnie podejrzewali ale mialam rezonans i ok EMG mialam tojest przewodnictwo cos tam wyszlo neuropatia ale to nie ma nic wspolnego

 

[Dodane po edycji:]

 

ja wzielam sobie persen teraz zobaczymy na napiecie nerwowe jest :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

paradoksy, zCy ja nie czytałam ostatnio że koleżanka ma chore zatoki? ;)

Ja też mam chore zatoki i mam powiększone węzły na szyi, takie ziarenka, po stronie której ucho dało się we znaki od zatok, ale pomalutku schodzi.

 

 

Wiem, wiem, dziewczyny, ale słuchajcie, zrobiłam "test na tampona", bo jak brałam piguły to miałam trudności z włożeniem go, tak się szyjka powiększyła, i teraz... włożyłam bez problemu :smile: więc NA PEWNO się zmniejszyła od tego czasu. uh. Więc teraz chyba zostaje tylko sprawa nagle zrobionej nadżerki.

 

[Dodane po edycji:]

 

To jest jedyne miejsce w którym mogę napisać to, co mi w głowie siedzi, kiedy już chłopa nie chcę męczyć :smile:

 

Ewelina, jak nie bierzesz żadnych tabsów to persen może być dobry :) I NIE CZYTAJ o tych bólach!!! (powiedziała ta, która sama czyta :P ) Ja dzisiaj na onecie przeczytałam 10 najczęstszych chorób mózgu, ale stwierdziłam że przecież nie będę biegać na rezonans magnetyczny co chwile i sprawdzać, bo to jest chore.

 

Asia, mój chłop kiedy ja płaczę i mówię do niego "ale ja-a-aa.. nii-ee-e chcę-eęęę umiee-eeraaaać!" to on mówi: "Melusiu, przecież nikt Ci nie każe". I to mi trochę daje do namysłu, bo myślę sobie - to nerwica mi każe tak myśleć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mel nie biore zadnych innych tabsow wczesniej przez 3miesiace bralam xanax ale uzaleznia i od pazdziernika polowy nic :) ni e czytam teraz nic o bolach ale jak mi sie zaczynalo to wszystko to sie naczytalami to juz utkwilo wmojej glowie :( tylko ja jeszcze od czasu do czasu mam duze lęki panike robi mi sie goraco serce wali i uczucie jakby odlatywania :( to jest okropne moze ten persen pomoze alejutro chyba dzwonie umowic sie na wizyte :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak zsobie zmacałam to zgruienie ( ten chyba miesień-tylko dlaczego to jest większe niż na drugiej ręce?? Tam ma prawie nie wyczuwalne) , że kurcze mam prwie zdartą skórę. Zwariować można....Myślicie , ze jakby to było coś złego to byłoby wyczuwalne wyraźnie (twarde) nawet przy zgięciu ręki? Bo tak mi mój chłop mówi. A ja juz nie wiem . Rano sie obudziłam znowu zaniepokojona , ale troche sobie wytłumaczyłam , ze to tylko miesień, a teraz znowu o tym myślę , że jak nie mięsień to co??? :why:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na pewno masz takie samo? I w lewej rece masz jakby bardziej wypukłe? Czy jak? Bo ja tu naprawdę wariuję. Tylko mów prawdę. Bardzo Cie proszę zrób to dla mnie Asia i opisz je dokładnie , jak wygląda(jak czuć je pod palcami ) czy jest twarde czy nie i gdzie dokładnie leży. Bardzo Cię proszę.... :why:

 

[Dodane po edycji:]

 

I jaka ma powierznie i co dokładnie czujesz pod palcami i w ogóle każdy szczegół. Proszę ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mówię prawdę. Na lewej ręce mam taką jakby kuleczkę bardziej - tak jak mówiłaś od wewnętrznej nad zgięciem (na wyprostowanej twarda, a przy zgiętej czuję mięsień). Powierzchnia ok 3x3cm. A na prawej też to mam, ale jakby troszkę niżej i jest mniej wypukłe. Prawie płaskie.

 

To teraz ja ci opisze moje zgrubienie. Na prawej ręce na samym środku (zaraz koło tego ścięgna głównego) mam takie twarde zgrubienie, jak zegnę to czuje mięsień, którego na lewej ręce nie mam) I ogólnie całe zgięcie jest twarde a na lewej nie. I oszaleć idzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Asia! Dziękuję, dziękuje :uklon::uklon::uklon: Ja mam tak samo w takim razie . Właśnie w tej lewej rece jest bardziej wypukłe i rzeczywiście ok 3x3 u mnie to tworzy cos na kształt trójkąta a na prawej też to jest tylko płaskie prawie i mniej wyczuwalne. Ciekawe dlaczego w lewej wypukłe a w prawej płaskie prawie??

To ja Ci teraz powiem o Twoim.To jest miesień zapewne. Ja u siebie czuje tylko te ścięgna co przez środek idą w prawej rece , a w lewej mam tak jak Ty w prawej. To miesień jest. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czesc dziewczyn. Ja wczoraj wieczorem mialam nie za wesolo wzielam persen niby zasnelam szybko a le po chwili sie obudzilam tak jakby nie sowje ciało miala okropne :why: wystraszylam sie serc emi zaczelo walic mocno rano sie przebudzilam bardzo wczesnie zasnelam ale z lękiem :why: okropne uczucie :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Asia! Dziękuję, dziękuje :uklon::uklon::uklon: Ja mam tak samo w takim razie . Właśnie w tej lewej rece jest bardziej wypukłe i rzeczywiście ok 3x3 u mnie to tworzy cos na kształt trójkąta a na prawej też to jest tylko płaskie prawie i mniej wyczuwalne. Ciekawe dlaczego w lewej wypukłe a w prawej płaskie prawie??

To ja Ci teraz powiem o Twoim.To jest miesień zapewne. Ja u siebie czuje tylko te ścięgna co przez środek idą w prawej rece , a w lewej mam tak jak Ty w prawej. To miesień jest. :D

 

Sprawdziłam na mojej siostrze jej zgrubienia (ona ma ze mną normalnie przerąbane, ciągle ją macam :lol: ) i ona dopiero ma wypukłości nad zgięciem. Ogólnie ma jakieś takie twarde te łokcie i takie żyły ma tam wypukłe. Co człowiek to inna budowa.

 

Ewelina, po prostu miałaś atak paniki rano. Nic Ci nie jest. :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×