Skocz do zawartości
Nerwica.com

[Rzeszów]


zina

Rekomendowane odpowiedzi

Bliksa, dzięki za odp. Niestety moje jazdy nasiliły się i byłam zmuszona zapisać się prywatnie. Idę w środę... Ciekawe co to będzie... 9 lat temu stwierdzili u mnie nerwicę lękową. Bralam leki, polepszyło się, przerwałam leczenie. Było dobrze prawie 9 lat (tzn. dobrze to może za dużo powiedziane ale... poprawnie), teraz się nasiliło. W sumie od kilku dni znów jest lepiej ale nie będę odkładać tej wizyty, muszę coś z TYM zrobić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam, również jestem z rzeszowa. I szukałam dlla taty jakiegos dobrego psychiatry. I z polecenia znajomej uadałm sie z tata do lekarza Tadeusza Boratyna, Tato ma problem z uzależn ieniem od clonazepamu( 17 lat brania tego gówna!!!!!) + silna depresja i nerwica, mi juz chwilami ręce opadają... nie chce dac sobie pomóc tylko mówi ze to nie ma sensu , ze on juz umiera itp. Pomocy!!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja na terapie do tej p. Jakubowskiej - kot czekam rok i ani widu ani słychu, mieli dać znać, więc czekam. Między czasie zdążylam odbębnić terapie w klinice w Krakowie, a u nas to masakra jakas jest :?

 

Moze sobie "zapomnieli" o Tobie? Może warto zadzwonić i się spytać co i jak. Ja czekałem od maja i pod koniec września teraz sms przyszedł ze mam sie umówić. A rok to już kawałek czekasz, mi mówili że do pół roku max czekania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja na terapie do tej p. Jakubowskiej - kot czekam rok i ani widu ani słychu, mieli dać znać, więc czekam. Między czasie zdążylam odbębnić terapie w klinice w Krakowie, a u nas to masakra jakas jest :?

Ja mam w sumie to samo...dlatego załatwiłam sobie terapie dla dda. I póki co to w nią się zaangażowałam, teraz to nawet nie wiem czy wrócę na hetmańską...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej. jestem nowa. czy możecie powiedzieć coś więcej o dr. Szajer? jaka jest jej specjalizacja? rozumiem że przyjmuje na NFZ? jak długo czeka się na wizytę? jaki jest nr tel do rejestracji i gdzie dokładnie przyjmuje? Nie jestem z Rzeszowa więc mile widziana byłaby jakaś instrukcja jak tam trafić.

I czy potrzebne jest skierowanie od rodzinnego lekarza? Jeśli tak to czy jest możliwość żeby jakoś to obejść?

Chcę umówić na wizytę moją dziewczynę. jest w fatalnym stanie,a sama nie pójdzie się zarejestrować. proszę o szybkie i konkretne odpowiedzi.

Z góry dziękuję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do psychiatry nie trzeba skierowania, jeśli chodzi o psychologa to jest potrzebne: może je wystawić chyba każdy lekarz, ja miałam albo od ogólnego albo od psychiatry.

 

Mam nerwicę lękowo-depresyjną i zaburzenia osobowości.

Kilka lat temu chodziłam do psychiatry dziecięcego dr Agnieszki Magoń-Nawrockiej. Byłam zadowolona, leki od niej w tamtym czasie bardzo mi pomagały. Ale ona przyjmuje teraz tylko do 16-go roku życia, wcześniej przyjmowała jeszcze 20-latków. Z tego względu musiałam poszukać sobie nowego psychiatrę.

Chodzę teraz do dr Witolda Kucharskiego - poza nim i dr Nawrocką nie byłam u nikogo innego. Wydaje mi się ok, byłam dopiero na około trzech wizytach. Bardzo długo czeka się na wizytę NFZ, nawet 2 miesiące.

 

Do psychologa chodzę co miesiąc - półtora m-ca na NFZ do p. Bogumiły Doeringer-Kuśnierz ponad dwa lata. Jestem zadowolona, fajna kobieta.

Szukałam bardziej intensywnej terapii indywidualnej , nawet umówiłam się do psychologa ale tam nie poszłam bo nie miałam na to siły, żeby co tydzień się z kimś spotykać i rozpracowywać siebie. Teraz zastanawiam się znów nad tym, dr Kucharski od początku zalecał mi terapię.

 

Raz byłam u psycholog Ewy Jakubowskiej-Kot NFZ, ona też mnie namawiała na terapię, ale czas oczekiwania tak jak wcześniej osoby pisały wynosi rok czasu, p. J.-K. ponoć powiadamia listownie przed zbliżającym się terminem terapii i pewnie jeszcze wtedy trzeba to potwierdzić.

 

To strony największych przychodni specjalistycznych w Rzeszowie, są tam wypisani psychiatrzy i psycholodzy którzy przyjmują:

http://www.wzsrzeszow.pl/

http://www.spzoz1.rzeszow.pl/

http://www.zoz2-rzeszow.med.pl/

http://www.szpital2.rzeszow.pl/

http://medyk.rzeszow.pl/

 

i pewnie jeszcze kilka miejsc się znajdzie na NFZ.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Jestem tutaj nowa, :)

Miałam depreche i pomogła mi pani Dr Renata Zuba. przyjmuje w ośrodku na Kochanowskiego. Fajna babka, szczera i zawsze powie ci to co myśli. Leczyłam u niej nerwice, ale przerwałam terapie, zastanawiam się nad powrotem bo mam nawroty,,, :bezradny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Ja dopiero zaczynam swoje zmagania z nerwica ponoc cieżka tak powiedzial neurolog i wyslał mnie do psychologa do dr pietrzyk nie polecam co za denerwujaca kobieta mowi tak ze ciezko zrozumiec o co jej chodzi czulam sie jak kompletna wariatka w tym gabinecie... Powiedziala ze trzeba sie zastanowic nad tym czy terapia cos da w ogole i ze niektorych rzeczy nie da sie zmienic lol mam sie wykonczyc lekami i jeszcze ze psychiatra to nic nie zrobi tylko leki mi da i byla wielce obrazona jak powiedzialam ze nie moge d niej chodzic bo chodze do pracy a ona przyjmuje do 15 czyli wtedy dokladnie jak ja koncze .

szukajac dobrego psychiatry trafilam własnie na to forum i zastanawiam sie nad doktorem kucharskim tylko ten czas oczekiwania mnie przeraza troche mi ciezko a leki uspokajajace sie skonczyły...Czy mowia wam cos nazwiska sienko albo nawerocka?

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam naszą placówkę - Centrum Psychiatrii ANIMA. Jesteśmy nowym ośrodkiem w Rzeszowie na Grabskiego 8. Prowadzimy Przychodnię dla Dzieci, dla Dorosłych oraz Oddział Dzienny a także Zespół Leczenia Środowiskowego (czyli jeździmy do pacjentów do domów jeśli oni nie mogą przyjechać do nas) - to wszystko na NFZ. Na razie nie ma bardzo dużych kolejek. Dla tych którzy chcą być przyjęci natychmiast są możliwe wizyty prywatne. Więcej informacji na naszej stronie Anima Rzeszów Centrum Psychiatrii

Telefon do rejestracji 17 71 70 761 lub 17 71 70 762

Zapraszamy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heja !

 

Chodził ktoś z was na terapie na oddział dzienny ( ul. Szopena ) ?

 

Lekarz chce mnie tam skierować, a chciałam się dowiedzieć coś więcej "z pierwszej reki" , od kogoś, kto tam uczęszczał.

I może ktoś wie, kiedy jest następny nabór ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Jestem tu nowa, bez powodu się tu nie zalogowałam. Na początek to Witam wszystkich bardzo serdecznie i cieszę się ogromnie, że nie jestem sama z problemami, że jest więcej osób takich jak ja, którzy szukają pomocy.

Poszukuję dobrego psychologa (psychiatry) w Rzeszowie. Przeglądając Wasze wpisy często powtarza się nazwisko Dr Kucharskiego. Chciałabym się dowiedzieć czy do Pana doktora można dostać się prywatnie i gdzie przyjmuje prywatnie. Bardzo Was proszę o jakieś namiary na dobrych lekarzy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

magda27, dr kucharski przyjmuje prywatnie w przychodni na lubelskiej

 

 

 

dzięki bardzo za tak szybką odpowiedź. A nie wiesz jaki jest koszt wizyty u kucharskiego i czy masz tam jakiś nr tel bo ja nie pochodzę z rzeszowa tylko z mielca więc łatwiej byłoby mi telefonicznie się umówić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Super. Bardzo Ci dziękuję. Mam nadzieje, że wreszcie ktoś mi pomoże i na nowo zacznę się cieszyć życiem, dzieckiem i mężem.

 

Bardzo się cieszę że trafiłam na to forum.

 

-- 29 kwi 2011, 09:24 --

 

Hej. Mógłby mi ktoś podać na miary do dr Kucharskiego ale prywatnie. Tzn nr tel i w jakie dni przyjmuje? Bo na NFZ mam wizyte dopiero w lipcu :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×