Skocz do zawartości
Nerwica.com

Hipochondria - jakie choroby sobie przypisywaliście..?


LINA

Rekomendowane odpowiedzi

kur... ja juz nie wiem to jest takie zgrubieniejak przejade palcami to górka taka ze 2 cm ja sie boję jak nie wiem co przysięgam , ze jestem tak zaryczana że nie wiem

 

[Dodane po edycji:]

 

a w prawej rece jest płasko prawie. W tej lewej jest duzo bardziej zgrubiałe to zgrubienie, że czuć pod palcami

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny a mowie wam jak ja badałam sobie piersi nagle poczulam jakies zgrubienie tylko to nie byłakulka tylko kształt podłózny kuzwa jeden ryk codziennie dopoki nie poszlam na usg i radiolog sie mnie pyta czy nie schudlam ostatnio a ja mowie ze troszke tylko przez ten stres a on ze utowrzyla sie tkanka tluszczowa szok ale ulzyło mi :)

 

[Dodane po edycji:]

 

Anetko moze tak mialas ale nigdy tak sie nie ogladalas wiec nie zwracalas uwagi:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na prawej ręce takie zgrubienie mam niżej od zgięcia (od zewnętrznej strony, a nie od ciała)

 

[Dodane po edycji:]

 

ja mam to samo, dziewczyny zobaczcie u siebie, może też tak macie?

 

Aneta a nie jesteś przypadkiem leworęczna? Czy jak zegniesz tą rękę to coś tam wyczuwasz? Bo ja to samo co na drugiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aneta, czy jak wsadzisz palce to wyczuwasz przy zgiętej ręce coś innego niż na drugiej? Jeśli nie wyczuwasz ziarenka, kuleczki to nie jest węzeł.

 

[Dodane po edycji:]

 

to moje zgrubienie też tyle gdzieś ma

 

[Dodane po edycji:]

 

tak macam sobie to moje zgrubienie i ono jest tak bardziej po środku zaraz pod zgięciem, bardzo blisko tego ścięgna. I powiem Ci, że jak to ciągle dotykam to robi się troszeczkę większe, a potem jest o wiele mniejsze. Jakiś mięsień i robisz sobie obrzęk. Przecież sama mówiłaś, że człowiek nie jest proporcjonalnie zbudowany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jakie by było. Ale to co wyczuwasz to mięśnie, tkanki nie wiem. Ja mam to samo i w tej drugiej ręce też jest troszkę większe. Ale to od tego macania mogło się powiększyć. Nie martw się już tym. :smile:

 

[Dodane po edycji:]

 

o a ja mam drugie po lewej nad zgięciem :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kurde, dziewczyny, a Wy sobie badacie szyjkę ? jak włożycie palec do pochwy to czujecie "na końcu tunelu" taką małą gulkę? bo ja czuję coś jak połowę piłeczki od ping ponga :(

 

[Dodane po edycji:]

 

Aneta, to twoja prawa ręka, nią więcej "pracujesz", może masz po prostu mięśnie bardziej tam wyrobione?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bo się boję że to te zasrane węzły mi się pojawiaja teraz w zgięciu łokciowym a Ci lekarze to mnie badali jak jeszcze nie miałam objawów i sie boję ja jasna cholera bo nie miałam jeszcze czegos takiego i znowu sie boje mimo tych wszystkich uspokajaczy. Co mi one dadza jak mi się jakieś zgrubienia robią???

 

[Dodane po edycji:]

 

lewa ręka.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aneta, ja mam takie zgrubienia, Ewelina ma, moja siostra ma, Mel pewnie też. Też jak to wyczułam to myślała, ze to węzły ale to jakieś mięśnie są. Nie martw się już tym.

 

Mel przykro mi, ja sobie szyjki tak dokładnie nie badam, nie mogę, bo jakbym coś znalazła to bym chyba zwariowała :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×