Skocz do zawartości
Nerwica.com

Szemka!!!


pajak_leon

Rekomendowane odpowiedzi

Pająku (Pajęczyco, Pajączku... Nie wiem, jak się do Ciebie zwracać. :twisted: Leo(n)? ) w razie czego to od razu zaznaczam, że to miało być jak najbardziej pozytywny komentarz :roll:! Ja za bawienie się i luźnym posługiwaniem się jezykiem polskim bym Cię nie zbanowała. Przenigdy! :mrgreen:

 

W ogóle nie wiem, jak to przyjęłaś ;> . Miałam na myśli COŚ BARDZO POZYTYWNEGO.

Zrozumiałaś to tak? :twisted:

 

aha, mogę zrewanżować się mówiąc, że jesteś bardzo ładna :) podobna do mojej koleżanki, ale ona ma inaczej na imię...

Maja się cieszyć! :mrgreen:

Hah! Ale ja też mam inaczej na imię. Moje imię to jedyne kłamstwo na tym forum. I mam nadzieję, że nie zostanie zdemaskowane. :mrgreen:

 

Ja jestem głupkowatym debilem :roll: . Miło mi :)))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pająku (Pajęczyco, Pajączku... Nie wiem, jak się do Ciebie zwracać. :twisted: Leo(n)? ) w razie czego to od razu zaznaczam, że to miało być jak najbardziej pozytywny komentarz :roll:! Ja za bawienie się i luźnym posługiwaniem się jezykiem polskim bym Cię nie zbanowała. Przenigdy! :mrgreen:

 

W ogóle nie wiem, jak to przyjęłaś ;> . Miałam na myśli COŚ BARDZO POZYTYWNEGO.

Zrozumiałaś to tak? :twisted:

 

aha, mogę zrewanżować się mówiąc, że jesteś bardzo ładna :) podobna do mojej koleżanki, ale ona ma inaczej na imię...

Maja się cieszyć! :mrgreen:

Hah! Ale ja też mam inaczej na imię. Moje imię to jedyne kłamstwo na tym forum. I mam nadzieję, że nie zostanie zdemaskowane. :mrgreen:

 

Ja jestem głupkowatym debilem :roll: . Miło mi :)))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chyba muszę bliżej się przyjrzeć Twoim postom

Aaa dlaczegoż to? ;)

 

A byłabym ugotowana, ponieważ spaliłabym się ze wstydu, gdyby się dowiedzieli, co się dzieje w mojej głowie. Mam dwa światy - chociaż wiem, że powinnam je pogodzić. Ale tak czy inaczej ten, "forumowy" ;) jest idealny. Do tamtego się przystosowywuję. To dla mnie przykre.

 

a mówić do mnie możesz Sylwia :)

Miło mi, Sylwio! :D Mam nadzieję, że nie obrazisz ( i nie obrazicie :roll: ... ) się, że podszywam się pod inne imię, nie podając swojego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

eee tam, jak dla mnie to możesz być nawet Renata Beger..

Hmm, chodzi o to, że nawet mogę mieć ten sam, eee.. pseudonim artystyczny, czy nawet być ową panią? :lol:

 

 

Bardzo młoda jesteś Maju

Eee tam, mam wrażenie, że moja psychika jest starsza o conajmniej 40 lat.

o ile cokolwiek Ci dolega :)

Dolega... Mam to samo co 90 % nerwusów (pozwolę sobie tak powiedzieć :) )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam dwa światy - chociaż wiem, że powinnam je pogodzić. Ale tak czy inaczej ten, "forumowy" jest idealny. Do tamtego się przystosowywuję. To dla mnie przykre.

 

Lubię Cię pajączku. Mój świat także wymaga odemnie przybierania masek filtrujących uczucia/wrażliwość. Bo myślę że o to Ci chodzi, mam rację?

 

Ludzie się zmęczą tym wyscigiem szczurów, zobaczysz. Będzie wielki odwrót. Może nie zupełnie love, peace & rock'n'roll na wzór hippie, ale coś pokrewnego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

~Maja napisał/a:

Mam dwa światy - chociaż wiem, że powinnam je pogodzić. Ale tak czy inaczej ten, "forumowy" jest idealny. Do tamtego się przystosowywuję. To dla mnie przykre.

 

 

Lubię Cię pajączku. Mój świat także wymaga odemnie przybierania masek filtrujących uczucia/wrażliwość. Bo myślę że o to Ci chodzi, mam rację?

 

Toshiro, o co chodzi, bo zacytowałeś mnie a pisałeś o Pajączku? :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spójrz kiedy to pisałem Maju:

 

Wysłany: Dzisiaj o 1:18 am

 

Późno w nocy było i w ogóle*... :oops: Macie avatary podobne stylistycznie, kolorystycznie i ten tego, tamtego...

 

Więc wychodzi na To że Ciebie tez lubię Maju. ;)

 

 

*Maaaasakra ja piłem tylko jednego Reds'a.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spójrz kiedy to pisałem Maju:

 

Wysłany: Dzisiaj o 1:18 am

 

Późno w nocy było i w ogóle*... :oops: Macie avatary podobne stylistycznie, kolorystycznie i ten tego, tamtego...

 

Więc wychodzi na To że Ciebie tez lubię Maju. ;)

Oj, każdemu się może pomylić po całym dniu + nie spaniu, na dodatek o tej godzinie... :D !

Nie wspominając o tym Redd'sie ;>

 

A co do tych avatarów - gdy przekopałam całe forum, zauważyłam, że zgapiłam (DOSŁOWNIE!) obrazek po Telimence. :( Mam nadzieję, że się nie obrazi za to na mnie, ale liczę na PW gdyby była taka możliwość ;>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj, każdemu się może pomylić po całym dniu + nie spaniu, na dodatek o tej godzinie... !

Nie wspominając o tym Redd'sie ;>

 

Ależ dlaczego tak krzyczysz z rana? Przecież słyszę

 

*To naprawdę był jeden malutki Red's. Taki tyci tyci.... Dlaczego ten małe napisy są dziś wyraźniejsze?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no niestety Toshiro, nie jestem zupełnie..

 

starałam się uświadomić, że cierpię na niedorozwój emocjonalny...

mam nadzieję tylko, że przymkniesz oko na moje posty..w sensie że nie potraktujesz ich stuprocentowo serio..nie lubię tłumaczyć się ze swojego specyficznego poczucia humoru..dość, że na tym forum istnieje cenzura.. :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

starałam się uświadomić, że cierpię na niedorozwój emocjonalny... ..

 

Niczego takiego nie zauważyłem. :P Heheheh uważam że tutaj wiekszość z nas cierpi raczej na przerozwój emocjonalny (w tym ja). ;)

 

 

w sensie że nie potraktujesz ich stuprocentowo serio..nie lubię tłumaczyć się ze swojego specyficznego poczucia humoru..

 

No co ty. Luzik. Witaj w klubie. Mam często ten sam problem... :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

się okaże ;)

 

ech, tutaj czuję się nieco skrępowana..staram się być grzeczna, poza tym, faktycznie w porównaniu z innymi forami, poziom intelektualny jest tu dość wysoki..

 

co do rozwoju emocjonalnego to ja nadal twierdzę, że to raczej niedorozwój..nie potrafimy sobie radzić z emocjami, które przecież odczuwa każdy człowiek..no, chyba, ze miałeś na myśli przewrażliwienie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×