Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień


daablenart

Rekomendowane odpowiedzi

wovacuum, nie no nie zwalniaj dziewczyno tylko bardziej uważaj na siebie ;) swoją drogą ja też taki szałaput jestem- zawsze latam i w coś przywale. Jak nie mam na ciele jakiegoś siniaka to jest normalnie święto ;)

 

 

moje dni ostatnio uciekają szybko, nie mam na nic czasu, w pracy zapierdziel...

w piątek idę do przychodni- będą zakładać mi holtera :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiolu, uwazaj na siebie szalona Kobietko!!! Ale z basenu nie rezygnuj, to samo zdrowie, tylko badz ostrozniejsza. ;)

 

Ja za 1,5 h mam terapie. Dzis jakos nie mam checi isc... Poza tym mam migrene z mdlosciami od tej pogody, cos bedzie chyba padac, jak nie w dzien to w nocy, ale bedzie... Dlaczego ja musze byc taka straszna meteopatka!!! :why:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No,dobrze,ze na twarz nie polecialam..muszè jakies klapki na basen kupic.uczulenie mam juz tylko na brzuchu :great: myslè,ze antybiotyk dziala.Za tydzien na badania-jestem dobrzej mysli.

Jaka pogoda u Was??U mnie fatalnie-krajobraz za oknem ponury i nie sklania do wyjscia z domu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Puls ponad 90, nie mam siły, jestem tak zmęczona! U psychologa ani psychiatry nie byłam. Moja kardiolog twierdzi, że to nie nerwica. Ale badania poza tachykardią wychodziły dobrze. Dziś do niej jadę. Da mi skierowanie do poradni zaburzeń rytmu serca. Boże!!! Nie chcę znów wylądować w szpitalu :/ na obniżaniu pulsu :why::why::why:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lady_butterfly, nie pytaj kardiolog o nerwicę, ani psychiatrę o serce. Szczególnie jak chodzisz prywatnie ;)

 

 

Zbadać nie zaszkodzi. Tak naprawdę nie wiemy co za problem. Dobrze, że jesteś pod dobrą opieką kardiologiczną. Myślę, że dobrze by było byś porozmawiała też z psychologiem. KONIECZNIE!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Puls ponad 90, nie mam siły, jestem tak zmęczona! U psychologa ani psychiatry nie byłam. Moja kardiolog twierdzi, że to nie nerwica. Ale badania poza tachykardią wychodziły dobrze. Dziś do niej jadę. Da mi skierowanie do poradni zaburzeń rytmu serca. Boże!!! Nie chcę znów wylądować w szpitalu :/ na obniżaniu pulsu :why::why::why:

 

Nie wiem o co chodzi Twojej kardiolog. Jesli masz wszystkie badania (echo jest b. wazne) jestes zdrowa i prawdopodobnie masz "tylko" nerwice!!! Ja tez mam puls ponad 90 i zyje! To znaczy mialam taki jak mierzylam, majac nerwice,a nawet wiekszy-ponad 100. Teraz jednak mam to w dupie jaki mam puls i w ogole nie mierze ;) Tobie, po wykonaniu badan, tez to radze - nie mierz, olej, bierz leki i bedzie ok:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×