Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień


daablenart

Rekomendowane odpowiedzi

coma, Karolinko,wiesz ,ze oklamywanie samej siebie do niczego dobrego nie prowadzi..:roll:

 

wovacuum, Ja to wiem i w tym tkwi problem :? Robię to świadomie a potem płaczę jaka to ja jestem biedna i skrzywdzona… Znowu się zamykam w sobie, duszę to wszystko i tylko czekam na wybuch :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Linka, nie myślałem i nie myślę. Znam swoje problemy, ich przyczyny, przebieg, rozmowa mi nie pomoże, tak myślę.

@Marcja, forum mi nie szkodzi, uwielbiam je, ale za dużo tu spędzam czasu, a jak nie mam konta to nie korci mnie aż tak, żeby zajrzeć, bo odpisywać nie mogę ;p

 

Trochę się boję, bo niedługo będę musiał szukać pracy, a nie czuję się jeszcze zbyt pewnie, jak wrócą mi ostre bóle głowy to będzie lipa. Bóle głowy mam od stresu, ale już mi zostało na stałe. Trochę więcej się dookoła dzieje, rusza i już nie wiem gdzie sufit, gdzie podłoga.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

coma, bardzo poważnie o tym myślisz? Ale nie zrobisz tego dobrze? Obiecasz? Nawet jak będzie bardzo źle?

 

 

lady_butterfly, luzzz - to tylko (!) lęki. Jest ktoś z Tobą w domu?

 

 

_asia_, BRAWO! Od razu lepiej, prawda?

 

Jest, jest. Ale wczoraj byłam sama :/. Może to spotęgowało moje kiepskie samopoczucie? Ale teraz już coraz lepiej. Puls spadł do 62, w sumie najlepiej się czuję jak mam około 60. Hm... ale jeszcze gniecie mnie w klatce piersiowej, ale powoli puszcza. Tylko boję się, bo zwykle takie "ataki" mam nocą. 2 miesiące spokoju, a tu bum!!! :( Może dziś będzie już dobrze?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lady_butterfly, za duzo rozkminiasz... skoki tetna sa normalne bo sie denerwujesz (wplyw adrenaliny), a te wszystki uciski to tylko subiektywne odczucia. Bedzie dobrze, zajmij sie czyms co Cie absorbuje. Albo robisz cos co Cie wciagnie i ominiesz 'problem' albo wcianasz procha... innej opcji nie widze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień minął nawet spokojnie...

prócz tego, że pogoda do bani! Pada deszcz, zasrana mgła i takie gówno na ulicy się zrobiło :?

W pracy minęło nawet dość szybko!

Miałem jechać po siostrę na lotnisko do Pyrzowic ale lot odwołany z powodu mgieł!

Może nawet i dobrze bo nie za dobrze się czuję...

Nadal mi drętwieje lewa ręka co jakiś czas i połowę twarzy!

Serce już troszkę przestało "boleć"

 

a jak Wam minął dzionek? :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dziś jakoś spałam, ale... nadal puls w granicach 90. Noż kurka, zaczynam się tym martwić. Jak długo? Chyba wybiorę się do mojej kardiolog, bo łykam blockera, może trzeba zwiększyć dawkę? Boję się. Wmusiłam w siebie 2 parówki z kromką chleba, serek homogenizowany i banana. I uwaga: jestem głodna i jednocześnie mi niedobrze i na samą myśl o jedzeniu.... no nie mam ochoty, ale tak jest, gdy się źle czuję. Wmusiłam w siebie jedzenie, żeby zażyc ten concor. I gniecie mnie w klatce piersiowej :(. CO MI JEST?!? BOJĘ SIĘ. I u mnie to jest tak, że to złe samopoczucie fizyczne nakręca ten lęk, nie odwrotnie :(

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lady_butterfly, Normalka też tak mam jak Ty!

Ale znalazłem na to sposób! W pracy palę papierosy a poza domem nie! i Wtedy dopada mnie taki głód ,że zapominam o tym co mi się dzieje,i że mam takie akcje... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bylam na basenie,i biegnàc do wody,wywinèlam orla na posadzce.Dobrze,ze siè nie zabilam kurde....Tylek stluczony,lokcie bolà-znowu bèdà siniaki.

Nie wiem co mnie podkusilo,ze tak sobie "pobieglam" :hide: moglam normalnie ,jak na kobietè w moim wieku przystalo-zejsc do wody po drabince..Muszè sie trochè uspokoic,ostatnio za bardzo rozrabiam :mrgreen:

Moze przyszedl Czas nauczyc siè robic na drutach a nie biegac na basen?? :twisted::twisted::twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×