Skocz do zawartości
Nerwica.com

"JĘCZARNIA"-czyli muszę się komuś wyżalić!


magdasz

Rekomendowane odpowiedzi

Monika

"Jak ładnie?

Po czym , a raczej w co chcesz być gryziony?"

 

Igrasz z ogniem :lol: , zaraz otworzysz puszke pandory :D

przeciez wiesz w... pepek no i jeszcze w kilka innych rzeczy :twisted:

jak ladnie...? nie wiesz nawet jak bardzo bylbym zdolny sie upodlic ;)

 

lukasz 1

masz racje dodalbym jeszcze "do kolyski' i "w drodze do nieba"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bieszczadniczka,

 

za to tutaj idzie Ci towarzysko rewelka!! :great:

 

Heh, chociaż coś ;)

Dystans między łóżkiem a komputerem - 1,5m. Dla miłych słów i rozumiejących moje problemy ludzi warto przepełznąć ten maraton.

 

A żeby nie było tak miło - w nocy miałam masakrycznie dziwne sny.. A po przebudzeniu nie wiedziałam, czy to sen, czy jawa..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Igrasz z ogniem :lol: , zaraz otworzysz puszke pandory :D

przeciez wiesz w... pepek no i jeszcze w kilka innych rzeczy :twisted:

jak ladnie...? nie wiesz nawet jak bardzo bylbym zdolny sie upodlic ;)

 

Piszesz,że wiem,że lubisz być gryziony w pępuszek :D A skąd ja mam to niby wiedzieć? ;) Tych "kilka innych rzeczy" to też nie wiem o jakich rzeczach mówisz ;)

To napewno nie byłoby upodlenie się. Poproszenie o delikatne kąsanie drugą bliską osobę nazywasz upodleniem się? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niech mi wreszcie zaskoczy!!! Taka jedna sprawa... ale teraz to jedna z najważniejszych! :uklon:

Tak już długo czekam, zachowuję spokój ale w środku czasem się gotuje jak w wulkanie, to tylko chwile...

A i zależy to tylko od magii moich decyzji i natchnień.

SŁUCHAĆ SIEBIE, CZUĆ, NIE RACJONALIZOWAĆ!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name="Monika1974Piszesz' date='że wiem,że lubisz być gryziony w pępuszek :D A skąd ja mam to niby wiedzieć? ;) Tych "kilka innych rzeczy" to też nie wiem o jakich rzeczach mówisz ;)

To napewno nie byłoby upodlenie się. Poproszenie o delikatne kąsanie drugą bliską osobę nazywasz upodleniem się? ;)[/quote]

 

skad masz wiedziec... po prostu poczulem,ze mnie znasz na wylot ;) poza tym dobrze znasz te inne miejsca, wiesz ze mowie o uszach :D;) i o...

no racja z tym upodleniem, tylko gdzies pominalem ten moment kiedy stalem sie dla Ciebie bliski :twisted::D ale juz to naprawiam. jeszcze jedno nie pisalem o proszeniu tylko blaganiu

 

poza tym dzien chujowy wstajei do roboty :o

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kicia już coraz gorzej oddycha.. wręcz świszczy jej z gardła :( Nie chcę żeby się męczyła...... ale jeśli tak będzie nadal (przed chwilą dawałam jej leki) to nie pożyje nawet tych 2óch miesięcy.... :cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

skad masz wiedziec... po prostu poczulem,ze mnie znasz na wylot ;) poza tym dobrze znasz te inne miejsca, wiesz ze mowie o uszach :D;) i o...

no racja z tym upodleniem, tylko gdzies pominalem ten moment kiedy stalem sie dla Ciebie bliski :twisted::D ale juz to naprawiam. jeszcze jedno nie pisalem o proszeniu tylko blaganiu

 

No tak..specjalnie nie dałam ponieść się wyobraźni......

Gdybym Cię znała na wylot, pewnie wiedziałabym o Twoich wrażliwych miejscach wszystko :)

Usta, uszka, szyjka, torsik, brzusio, podbrzusio, klejnoty ;) , uda,może stópki ? ramionka, plecki, tyłeczek....można długo wymieniać :)

 

Chciałeś poprostu zaznaczyć,że lubisz pieszczoszki. Niekoniecznie pominąłeś moment, w którym stałeś się dla mnie bliski.

Dlaczego chciałbyś błagać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MONIKA 1974. Jak się czuję ? Kiepsko. Chciałbym żeby było jak KIEDYŚ . Każdy dzień cieszył i z optymizmem patrzyłem w przyszłość. Świat się zawalił 10 lat temu i z roku na rok jest coraz gorzej. ........ Za miesiąc kończę 50 lat { DRAMAT - STAROŚĆ}mam chorą na SM żonę , dwóch wspaniałych synów . Starszy 26 lat mgr inż mieszka w Szczecinie , młodszy 21 studiuje w Poznaniu psychologię. Prowadzę jednoosobową firmę o profilu elektrycznym. POWINIENEM być szczęśliwy ale nie jestem a ból istnienia jest coraz większy... Posłuchaj Monika [przepraszam że tak Cię męczę } utworu Pokuszenie zespołu ABRAXAS . Polska perełka - co za tekst !!!!!!!! Cudo. ................. Jest żle ale moja żegluga trwa. Horyzont wciąż płonie. Przed nami droga daleka , a wewnętrzny głos wciąż każe nam płynąć. Nawet jeśli cel jest wyrażnie niewyrażny..............Pozdrawiam.

 

To smutne o czym piszesz.Czy wraz z chorobą żony zawalił się Twój świat? Przecież muszą być jakieś tego powody. Powody, które są świadectwem,że cierpisz.

Czy Ty zwróciłeś się kiedykolwek ze swoimi problemami do kogoś?Mam na myśli specjalistów.

Nie przepraszaj, nie męczysz mnie.Poczulam się miło.Zwróciłeś tu na mnie uwagę. Zastanawiam się dlaczego........?

 

Słuchałam Pokuszenia. Bardzo ambitna jest ta Twoja muzyka. Jak zawsze w tle....gitara.

Masz bardzo wielką tęsknotę w sobie.Zastanawiam się dlaczego nie potrafisz się realizować życiowo. Co takiego wydarzyło się w Twoim życiu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MONIKA 1974. Dlaczego zwróciłem na Ciebie uwagę? Nie wiem ale czuję że przez te zimne łącza internetowe bije od Ciebie niesamowite ciepło i dobroć oraz ZROZUMIENIE...Jak już pisałem chodziłem przez rok do psychologa ale to nic nie dało. Całe moje życie to był wielki smutek. Już w dzieciństwie byłem bardziej dojrzały od rówieśników i bardzo bardzo poważny. Choroba żony na pewno wpłynęła na mój stan. Pogorszyło mi się ZNACZNIE od kiedy Ją jeden jedyny raz zdradziłem . 31 lat jesteśmy z sobą w tym 26 lat małżeństwa. Przyznałem się do tego { błąd} . Nie potrafię sobie tego wybaczyć. Jak to się stało że człowiek z zasadami jak skała potrafił to zrobić. Ból nie do opisania. Myślałem że komu jak komu ale mi się TO nigdy nie przytrafi. Zadziałał chyba kryzys wieku średniego a ja nie obroniłem się przed tym. Będę pokutował za to do końca życia {w przyszłym życiu chyba też}......... Tym razem posłuchaj utworu prostszego wręcz piosenkę ale bardzo piękną - CAMEL - Long Goodbyes. ......... Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupa, trzeci dzień z rzędu się nie wyspałem :?

Wiem wiem wyśpię się po śmierci...

Ale czy ta moja rodzina może też patrzeć na to ,że wracam z pracy ok 22.30 i kładę się spać ok 1 w nocy i potrzebuję się wyspać ,aby iść na 14 do pracy znów do 22????

:roll::roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nerwicaman, :D Czyli gdybyśmy spotkali się w w klubie mogłabym się spodziewać,że będziesz mnie błagał?

 

Nie jęcz, praca uszlachetnia ;)

 

pewnie najpierw sprobowalbym tradycyjnych metod, upilbym Cie :lol:, jakby okazalo sie ze masz mocna glowe to tak pewnie wzialbym Cie na litosc :angel:

 

jestem glodny :why:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×