Skocz do zawartości
Nerwica.com

SERTRALINA (ApoSerta, Asentra, Asertin, Miravil, Sastium, Sertagen, Sertralina Krka, Sertranorm, Seraloft, Stimuloton, Zoloft, Zotral)


shadow_no

Czy sertralina pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?  

103 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy sertralina pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?

    • Tak
      59
    • Nie
      27
    • Zaszkodziła
      17


Rekomendowane odpowiedzi

Kurcze powiem,wam ,że od dwóch dni jestem na dawce 100mg. I już czuje lekką poprawe, jakoś mam mniejsze lęki , jeśli chodzi o wyjście z domu i jakoś nie mam oporów teraz by patrzeć ludziom w oczy. Jestem jakby to powiedzieć, bardziej twardszy, nie spalam się tak psychicznie. Tzn moge już mieć troche dłużej głowe podniesioną i nie boje się patrzeć tam gdzie zechce i na ludzi tez.

Przy dawce 0,25 mg ktore bralem nic nie pomagalo. Póżniej wskoczyłem na 0,5mg tez nic. I od dwóch dni jestem na 100mg i jakoś jakoś może jest lepiej. Napewno nie jest gorzej, napewno nie czuje sie fatalnie jak kiedys po PAROGENIE. TAkże ciesze sie,że przekonałem sie w koncu do leczenia i chyba znalazlem dobry lek:). Naprawde polecam go.Nie wiecie nawet jak sie ciesze,az mam ochote sam do siebie krzyczeć:) A lekarz powiedzial,że jak po 100mg sie poprawi to pozniej moze przepisze mi 150mg:).

 

Ludzie naprawde polecam. Lęki może mniejsze, ale dalej mam te myśli natrętne, ale to też minie mam nadzieje. Najważniejsze,że jestem dobrze nakręcony na ten lek i nic złego sobie nie wmawiam po nim:) Jak ktos chce to niech napisze na GG: 9082163, mozemy sie wesprzeć , a ja nawet moge dokladnie opisać jeszcze jak sie czuje i czułem.:) I oczywiście udzielić rad jeśli chodzi o leczenie tym lekiem , gdyż jakieś mam doświadczenie;P Lubie pomagać:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja parę dni temu darowałem sobie sertraline i wróciłem do paroksetyny. Biorę równolegle z anafranilem. Jest zajebiscie. Pewnie to w głównej mierze zasługa A. ,ale najważniejsze że jest ok. Prawie, że zapomniałem co to anhedonia i myśli samobójcze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cytrynka84, a czemu musiałas zmienic ?? Wujek_Dobra_Rada, a ty czemu powrot do paro ?? co było nie tak z sertralina ?? nie ma ktos na zbyciu opakowania sertraliny bo tak sie słada ze mam problemy z karta chip i troche potrwa wyrobienie nowej a skonczyły mi sie leki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzis 5 dzien brania tego Sertagenu, jest roznie, ale nastroj momentami faluje, czesto pojawia sie pobudzenie psychomotoryczne,

brakuje jeszcze troche tego pełnego spokoju serotoninowego, ale i tak odrobine czuje dzialanie, minimalnie pobudza - zaheca

do dzialania, ale jest lekki niepokoj i taka jakby niecierpliwosc - jakbym siedzial na szpilkach, specyficzne działanie, takie lekko

na pograniczu akatyzji ale nie ma na szczescie az takiego niepokoju ruchowego - jest do zniesienia.

jutro - 6 dzien brania - wiec chyba juz wezme 100mg, tylko nie wiem czy to dobra opcja, czy jeszcze poczekac chwile na

dawce 75mg, ale chyba nie ma sie co pieprzyc i walnac juz 100mg, do tego musze wziac dziennie z 0,25mg Xanaxu by

opanowac ten niepokoj i to coś "taka lekka adrenalina", w najgorszym przypadku dziennie wezme 2x 0,25mg a to jest

bezpieczna dawka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja własnie odstawiam asertin...nie wiem czy dam rade odstawić.Wszystko mnie boli,mam zawroty głowy...w ogóle czuję się do dupy.Brał ktoś asertin?wiem że to jest taki sam skład jak w setalofcie,ale ja mam wrażenie że czuje się po nim gorzej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

50 mg na mnie nie działa w ogóle już. biorę, bo nie występuje somatyzacja.

ostatnio przy 100mg czułam się fatalnie, nosiło mnie jak cholera.

nie wiem co teraz robić..odstawić całkiem czy brać więcej. aktualnie nie jestem pod opieką żadnego psychiatry, a recepty mam na 4 mce w przód... zakładając, że brałabym dawkę 50 mg

nie wiem k*rwa co dalej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wujek_Dobra_Rada, a nie masz moze na zbyciu jakiegos opakowania sertraliny odkupił bym od Ciebie bo wyrabianie mojej karty chip troche potrwa i nie dam rady od tak odstawic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Anna R., dzięki za odp :smile: No też sobie pomyślałam, że jakbym zapaliła tobym miała jakieś bad tripy..

Alkohol działa depresyjnie?? Odkąd nerwica mnie męczy to tylko przy alko potrafię zapomnieć.... jak normalnie brzydziłam się alkoholem to teraz mam ochotę nawalić się codziennie :shock:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×