Skocz do zawartości
Nerwica.com

[Warszawa] Nasza Stolica


Don Pablo

Rekomendowane odpowiedzi

Ja będę 19-go. Mogę też przejść się wcześniej na kręgle.

 

-> Polakita

 

"Nie, nie czuję się 100% "normalna" czy też "niezaburzona" ale nie da się ukryc że moje zaburzenia, jeżeli je mam, nie zakłócają mi bardzo codziennego zycia - pracuję, rozwijam zainteresowania, spotykam się ze znajomymi itp. Do czego się przyznaję najbardziej - to osobowość lękowa - albo fobia społeczna, nie wiem jak to nazwać, lęk od dziecka tak we mnie wnikł, że stał się częścią mnie, i myślę że gdyby nie to, moje życie wyglądałoby trochę inaczej niż obecnie... ale nie jest też bardzo źle, myślę że ograniczenia są po to żeby je przekraczać, a nasze słabości mogą być zaletą..."

 

Wg mnie nie masz żadnych zaburzeń osobowości; miałaś kiedyś epizody lęku napadowego, ale z tego co piszesz teraz jest ok, więc i pani w przychodni orzekła, że jesteś zdrowa. Jak dla mnie masz syndrom DDA/DDD, co nie jest klasyfikowane jako choroba. Przypominasz mi niektóre osoby z mojej grupy terapeutycznej. Podobne z was marudy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dobrze to widze ze kregle moga teraz nie wyjść... zreszta ja nie wiem gdzie są dobre kregielnie, to wiedza Anja i scroll. Takze czekam od nich na propozycje jakby ktos chcial na kregle. A najwyzej na kregle pojdziemy wszyscy razem no Nowym Roku. W 2011. Takze do zobaczenia na spotkaniu. namiestnik, - a Ty nas poznasz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej,

19 - ego znowu mi wlepili grafik na wieczór i w sobotę też :/ :/ :/ :/ Jednak chętnie bym zrobiła jakieś spotkanie przedgwiazdkowe czyli w wydaniu świątecznym. Czy pisalibyście się w tygodniu, 14 lub 15 lub 16 - ego grudnia? Po południu oczywiście.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja bym się chętnie zobaczyła, z tym że pracę kończę późno dopiero o 17:30 a potem często mam zajęcia - w ramach karty Multisport (tak tak to kryptoreklama ;) ) więc sporo dni mam zajętych ale najbardziej mi pasuje środa. Ewentualnie wtorek po 20. W niedzielę jestem zajęta od 16:15 do 17:30 na dalekiej Woli.

 

[Dodane po edycji:]

 

Można by pójść gdzieś na Starówkę, jest pięknie oświetlona (chyba że ktos nie lubi kiczu hihi) na kawę czy coś. Albo do Pizza Hut. Jest też jarmark na rynku, nie wiem czy widzieliście?

 

[Dodane po edycji:]

 

Wg mnie nie masz żadnych zaburzeń osobowości; miałaś kiedyś epizody lęku napadowego, ale z tego co piszesz teraz jest ok, więc i pani w przychodni orzekła, że jesteś zdrowa. Jak dla mnie masz syndrom DDA/DDD, co nie jest klasyfikowane jako choroba. Przypominasz mi niektóre osoby z mojej grupy terapeutycznej. Podobne z was marudy ;)

Scroll, dzięki za diagnozę, w sumie dla mnie cenne dowiedzieć się jak mnie widzą inni :D Z tym że nie jestem z rodziny alkoholików, natomiast z rozbitej - tak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Doti Wawa, napisze Ci na pw wiadomosc, moze bysmy poszly w tygodniu na kawke :yeah: np do mnie :mrgreen:

Mnie tez nie bedzie, takze juz Wam zycze udanych, cieplych spotkan i duzo prezentow pod chionka :mrgreen::mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej,

19 - ego znowu mi wlepili grafik na wieczór i w sobotę też :/ :/ :/ :/ Jednak chętnie bym zrobiła jakieś spotkanie przedgwiazdkowe czyli w wydaniu świątecznym. Czy pisalibyście się w tygodniu, 14 lub 15 lub 16 - ego grudnia? Po południu oczywiście.

 

Mi w tych dniach pasuje tylko 15 grudnia. Szkoda ze nie mozesz 19 grudnia przyjsc. To co myslicie o 15 grudnia jako o terminie spotkania???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Iha! Ale też gdzieś usiądziemy sobie w kafejce, co? Mam pomysł świąteczny, ale na razie jeszcze poczekam, aż ktoś się skusi na deklarację, że może. Mi pasuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale też gdzieś usiądziemy sobie w kafejce, co?

 

Jak najbardziej, ale najlepiej gdzieś na uboczu. I żeby dawali tam grzany miód, ewentualnie grzane wino :P .

 

Mam pomysł świąteczny, ale na razie jeszcze poczekam, aż ktoś się skusi na deklarację, że może.

 

polakita może, C©złowiek może, ja mogę 8) , więc Ty też możesz realizować swój pomysł świąteczny :D .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to znaczy ja raczej nie bylbym za pizza hut, ostatnio przytylem i teraz musze sie odchudzac :( Ale mam nadzieje ze na Starym Miescie coś znajdziemy jakąś knajpkę. Kiedyś razem z Anją i scrolem w takiej jednej byliśmy na Starym Mieście i było całkiem sympatycznie pomijając fakt ze to chyab była knajpka dla ludzi o innej orientacji... :P Ale niewazne. 18:30? To strasznie pozno, juz bedzie ciemno i pewnie zimno, ale chyba innej perspektywy nie ma. Więc może niech będzie powiedzmy 18 pod kolumną Zygmunta ??? Tylko jak my sie poznamy po ciemnku? :P Ale moze nie bedzie tak zle :P Bedziemy za to mieli malo czasu chyba...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

C©złowiek, jeżeli Pizza Hut ci nie odpowiada to podaj inną lokalizację. Umawianie się w 5 osób na dworzu przy -5 lub -10 stopni mrozu uważam za zły pomysł. Poza tym jeżeli ty nie chcesz jeść, to nie znaczy że inni nie chcą, ja akurat po pracy chętnie coś przekąszę w swojskim nerwicowym towarzystwie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra, proponuję zbiórkę w Pizzy Hut, bo będzie ciepło i nikt nie będzie stał na zimnie. Ci co będą chcieli, to coś zjedzą, a potem możemy się ewentualnie przenieść do jakiejś fajnej kafejki w klimacie. Mam np. jeden typ : jest kawiarenka w dzwonnicy przy św Jacku, kameralnie i są gry planszowe, z tym, że zmykają o 22-ej. Ale na start niech będzie Pizza Hut. Co Wy na to?

 

O, nie zauważyłam wpisu Czarka, ale może przetrenujecie trochę te fobie? (Mogę trzymać za rękę ;) )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale może przetrenujecie trochę te fobie? (Mogę trzymać za rękę ;) )

 

Przy dużej fobii, jak będziesz mocno trzymała, to może Ci zostać w ręku sama ręka, a po reszcie człowieka nie będzie śladu :mrgreen: ... A mówiąc poważnie(j) ;) , to Piza Hut o tyle jest nieciekawa, że może być ciężko pogadać (tym co nie rzucą się na pizzę :P ), ale niech już tak zostanie - przynajmniej nikt nie ucieknie ze spotkania wymigując się czekającą go w domu kolacją 8) . Natomiast kameralna kafejka z grami planszowymi jawi się bardzo kusząco :D .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×