Skocz do zawartości
Nerwica.com

[Trójmiasto] (Gdańsk, Sopot, Gdynia) + okolice


KOREK

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

Szukam osoby z Gdańska, która tak jak ja cierpi na zaawansowaną nerwicę natręctw i może polecić jakiegoś specjalistę, albo chociaż pogadać.

Znajdzie się ktoś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej! jestem Beata . Choruje na depresje. Szukam osoby, która miałaby ochotę udać się na terapię grupową wraz ze mną ( hm razem razniej :) ) Zapisać się można w pierwszą srodę marca czyli to już niedługo 02.03.2011 spotkanie odbędzie się tego samego dnia o godz 17. Spotkanie kosztuje 10 zł jako datek chyba że wczesniej poinformuje się że nie jestesmy w stanie zapłacić. aaa i najważniejsze adres hm w sumie to nie pamiętam na jakiej ulicy. w kazdym bądz razie u Dominikanów w salce obok koscioła sw Mikołaja, niedaleko rynku w Gdansku, na przeciwko byłego studia tatuażu Pandemonium. Jesli ktos ma ochotę to dajcie znać tutaj na forum albo gg-6540141. Jestem z Gdańska Południe jesli w ogóle ktos ma ochotę się spotkać i pogadać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej, jestem tu nowa, cierpię na lęk bezprzedmiotowy ok 7 lat. Mam dość i chcę podjąć terapię, czy ktoś zna dobre adresy w ok. trójmiasta- psychiatrzy, psycholodzy, neurolodzy, terapeuci obydwu specjalizacji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cześć wam , jestem Kamil Rakoczy :) mam 23 lata i jestem z

włocławka. To 250km od Gdańska.Chętnie bym poznał jakąś fajną dziewczynę kobietę z problemami podobnymi do mnie.Znajomośc miała by polegać na kilku noclegach hehe i poznaniu siebie i zaprzyjażnieniu się w celu wspólnego zwiedzania gdańska oraz kolacji i spacerów itp...

Mam nadzieje że obie strony były by zadowlone i otwarte na inne tego rodzaju wypady ...Jest ciepło i jak kazdy wie to wspaniała pora na poznawanie się w rozmaitych miejscach w plenerze i nietylko ....pozdrawiam was kobiety i całuje :*

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×