Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień


daablenart

Rekomendowane odpowiedzi

jacas, to bier opuszczoną dawkę jak najszybciej, a kolejną już normalnie...

 

10 stopni... hardkor :mrgreen: ale jeśli miałabym wybierać to wolałabym 10 stopni w szkole niż 25 w pracy :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a, jeszcze mialem fajna akcje w szkole ostatnio :lol: siedzielismy z kumplem w ostatniej lawce, babka od matmy cos tam mu pojechala na co on "to ja sie dziwie kto pania przez studia przepuscil". ona nie uslyszala tego dokladnie, mowi do mnie "jacek jak powtorzysz co powiedzial mateusz to ci wpisze trojke" na co ja przystalem bez wahania, biorac pod uwage moje oceny: 1, 2, 1, 1, 2 :mrgreen: az poszedlem do niej zobaczyc, czy naprawde mi te 3 wpisala :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

paradoksy, dostalem. teraz wystarczy, ze sie z nia umowie zeby cos tam napisac (mam nadzieje, ze to co ja zaproponuje :mrgreen: ) i mam semestr zaliczony :) a kumpla wziela do odpowiedzi, dostal 2, co mu tez na dobre wyszlo, bo mial podobne oceny do mnie :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

teraz wystarczy, ze sie z nia umowie i mam semestr zaliczony :)

 

:shock::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

to ile ona ma lat? :mrgreen:

wyciagniete z kontekstu! :twisted: pozatym lubie starsze :mrgreen::mrgreen:

 

[Dodane po edycji:]

 

dzisiaj gosciowi z forum o zolwiach maluch zdechl :( mial zapalenie pluc. dobrze, ze moje nie choruja, tylko kiedys byl jeden przeziebiony

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Natusia, przyniesiesz mi prezent na mikolajki :P ?

 

[Dodane po edycji:]

 

paradoksy, rozumiem Cie, u nas byl kot 9 lat, w sumie to byl moj kot, przynioslem go do domu jak mialm 8 lat. jak mama wyjechala zaczal chorowac na nerki, tylko poszlismy do glupiej baby weterynarz, ktora postawila zla diagnoze i jak poszlismy do dobrego weterynarza juz bylo za pozno. zdechl w samochodzie jak go wiozlem z ojcem do uspienia, bo juz nie moglem patrzec jak sie meczy. musisz sie nacieszyc kotka, dopoki jest z Toba. a 14 lat to bardzo duzo jak na kota, niestety trzeba sie przygotowac na najgorsze.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×