Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień


daablenart

Rekomendowane odpowiedzi

ok a nastepnego dnia obudze sie niewiadmo gdzie, niewiadomo z kim i znajomi zaczna odtwarzac przebieg wydarzen ;)

 

Coz czasem warto sie poswiecic dla fajnych dziewczyn :mrgreen:

 

no dobra za 4 godziny poczujecie sie zdrowsze, ale jutro kolo 11 rano wy bedziecie odpowiedziale za moje przemyslenia na tym forum ;)

 

coma ciezko jest sprowadzic kogo na zla droge jak on juz idzie po niej od jakiegos czasu wiec one sa rozgrzeszone :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nerwicaman, jak już się zrąbać na maksa to tylko w zaufanym towarzystwie by nie mieć problemów "nie wiadomo gdzie, nie wiadomo z kim". A najlepiej wcale.

 

Choć z drugiej strony.... wszyscy niepijący... to nic dziwnego, że sami depresanci ;)

 

A tak na poważnie to IMO lepiej wypić czasami niż zapalić. Oby nie za dużo.

 

[Dodane po edycji:]

 

Wujek_Dobra_Rada, pliiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiz zmień avatar!!!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Monika1974, To jakieś choróbsko Cię zbiera...

trzeba chodzić w szaliku czapce i rękawiczkach...

bynajmniej ja tak robię :oops:

jutro też mam terapię na 12.30 przed pracą idę... nie chce mi się jak cholera tam iść ale cóż muszę... :bezradny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tez jutro mam terapie. :P o 13.30.

Moniko, czytalam, ze wlasnie w weekend organizm odreagowuje wszystkie stresy, napiecia, duzo osob bardzo zle sie czuje wlasnie w weekendy... W sumie ja tez tak mam. Od poniedzialku do piatku jestem na chodzie, ucze sie, pisze prace, cos tam zalatwiam, a gdy przychodzi weekend to jestem zmeczona, zawsze lapie mnie migrena, w ogole taka skaputniala wtedy jestem. jeszcze dzis pogoda zdecydowanie nie sprzyja mojemu dobremu samopoczuciu - nienawidze tak silnego slonca przy mroznej pogodzie... :evil: A kogo pytam to sie zle dzis czuje, wiec moze to tez wina cisnienia w powietrzu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

byliśmy z kicią u weta... dostała kroplówkę którą podaliśmy jej w domu, cały zestaw zastrzyków, sterydy... jutro w domu jej wszystko podam bo nie mamy jak jechać. teraz kicia grzecznie śpi i nawet nie robiła cyrków przy podpinaniu kroplówki. od dzisiaj bawię się w siostrę :mrgreen:

a dzieci moje mają pootwierane klatki i są na wypasie :) oczywiście świetną zabawą jest wnoszenie do klatki pudełka po ptasim mleczku...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Monika1974, ja tak mam od dwóch lat... :roll:

nerwicaman, a co tam zobaczyłeś?

_asia_, też nie lubię takiego słońca od razu mnie oczy bolą i czuję się jakbym miał mieć objawy migreny :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×