Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień


daablenart

Rekomendowane odpowiedzi

Natusia organizujemy Mikołajki w szkole w poniedziałek. Wylosowałam chłopaka,nawet nie źle trafiłam. Da się z nim czasem pogadać. Mnie wylosował jeden z moich najgorzych oprawców! Mój brat przyszedł i zeszliśmy na temat Mikołajek. Tak się trafiło,że chodzi on do klasy z siostrą tego chłopaka,którego ja wylosowałam.Powiedział,że ona mu mówiła,że ten kupił mi ładne kolczyki,ale mówił,że ja wcale na nie nie zasługuję dodając jeszcze kilka wulgaryzmów i obraźliwych mnie tekstów. W tej chwili mam ochotę się rozpłakać Czym ja sobie zasłużyłam na taki los? Nawet nie ma mnie w tej chwili kto pocieszyć Mam nadzieję,że mama w poniedziałek załatwi ind.naucz. i już po świętach się zacznie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

LukLuk, wiesz miałem obniżone poprzednie auto Mondeo i też mi od razu padały łożyska!

Kumpel ma Golfa II i też mu co chwilkę padają łożyska a ma zrobionego typowo na Cult Style Gleba,Ciemna szyba o ogromny rant na felgach i konkretny naciąg!

:D

tak mam foty! ;)

ale tu przecież wstawiał nie będę bo to nie forum samochodowe!

8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ATakaJedna... nie przejmuj się nim , z tego co widzę jak piszesz to jesteś fajną dziewczyną , myśl o sobie dobrze , jesteś fajna ładna i nikt mi humoru nie popsuje , nie warto się czymś takim przejmować ;) wiem że to nie proste bo podobnie mam myślenie jak Ty ale nie dołuj się i uszka do góry ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

paradoksy, ale chodzi o opony zimowe nówki sztuki bo to ważne jest... :yeah:

ATakaJedna..., daj spokój co się nim przejmujesz? Pokaż mi go tylko to się nim zajmę ;)

Natusia, dobrze prawi... :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eh...czuję,że potrzebuję kogoś z kim możnaby chociażby popisać sms'y,gdy jestem w szkole.

Żeby mi to rozgadywał,bo mi się od razu chce płakać... Chce mi się,choć wiem,że nie mogę,bo dla nich to będzie tylko radocha :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze,że znalazłam to forum.

Przynajmniej jest się komu wygadać ;)

Chyba wykupię sobie pakiet internetowy i będę z komóry w szkole do Was pisać :)

Na innych forach to by od razu do psychiatryka wysyłali i od downów wyzywali :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie 12.01.2011 będę miała 15 :)

A co do uzależnień,to...mam nadzieję,że jeśli dadzą mi to indywidualne to się nie uzaleznię...Ale jeśli nie dadzą,to będzie ciężko :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×