Skocz do zawartości
Nerwica.com

Czego nie czujecie a chcielibyście czuć ?


zaqzax

Rekomendowane odpowiedzi

Nie jestem w stanie poczuć m.in. zadowolenia, szczęścia, radości, miłości, empatii, spokoju.

Nie chciałabym dłużej czuć m.in. samotności, pękającego serca, bólu psychicznego i fizycznego, nienawiści, chęci krzywdzenia, smutku, bezradności, pragnienia śmierci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jezus jestem chyba wyjatkiem na tym forum.Mam taka zryta psyche ze mnie nie obchodzi zaden smutek,zazdrosc,skromnosc,samotnosc.Chcilabym przestac czuc bolu fizycznego i astmy.

 

[Dodane po edycji:]

 

Poczytajcie sobie ksiazki o 2 wojnie swiatowej to poczujecie co to zycie,stalingrad antonego beevora,5 lat karcetu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja po antydepresancie to mialam total znieczulenie, i sie cieszylam ze moj bol mnie opuscil.

 

[Dodane po edycji:]

 

Ja po antydepresancie to mialam total znieczulenie, i sie cieszylam ze moj bol mnie opuscil.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałabym być taka jaka byłam 10 lat temu przed depresją.Nie chcę czuć samotności w związku ,chcę czuć szczęście codzienne okazywanie sobie uczuć przytulenie,a nie chcę czuć jeśli się przytulam ,żeby od razu oznaczało to ochotę na ...Chciałabym być taka jak kiedyś traktować wszystko z przymrużeniem oka.Teraz kiedy jestem szczęśliwa to jego to boli i zazdrości ,a nie chce iść do psychologa,bo uważa że on nie ma problemu.Chcę być egoistką pomyśleć o sobie,gdy staram się nią być jemu to przeszkadza chociaż udaje ,że nie.Chciałabym czuć wolność duszy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×