Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień


daablenart

Rekomendowane odpowiedzi

polakita, gratulacje i zazdroszczę....

 

wstałam, nakarmiłam dzieci, pobawiłam się z nimi, opatrzyłam kicię, posprzątałam bratu w pokoju bo wrócił nad ranem z pracy i poszedł do szkoły na rano i właśnie zupkę gotuję :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dzisiaj wstałam oglądnęłam troche telewizje, potem połozyłam się na pół godziny jednak za wiele głupich myśli, więc z powortem wstałam. Teraz jest troche lepiej. Najgorzej jest rankiem.

 

 

A wy o jakiej porze dnia czujecie sie najgorzej a kiedy najlepiej???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

polakita, gratuluję i tzrymam kciuki by taki stan utrzytmał się na zawsze :great:

 

linka, znalazłam też te kolczyki z modeliny na sztyftach bo nie mogę nosić wiszących :( Ale tez są zajefajne i mam wybrane już kilka par - czekam tylko na wyplatę ;)

Fajnie masz ,że za przesyłkę nie płacisz ;)

 

[Dodane po edycji:]

 

BTW czeka mnie dzisiaj ciężka rozmowa - przychodzi do mnie mąż przyjaciółki pogadać - ona chce rozwodu a on chce wrócić. Zawiła sytuacja, ale jak ona nie chce z nim być to przecież jej nie zmuszę :roll: Strasznie przeżywam to co się między nimi dzieję. Rozmawiałam z nią i nie ma szans na naprawę tego związku. Boli mnie to ,że jestem bezradna i cierpię razem z nimi, bo lubię oboje :cry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Śnieżka*, najgorzej czuję się rano, a najspokojniej pod wieczór. Chociaż to różnie bywa.

 

fobia, współczuję Ci funkcji mediatora. Takie sprawy są ciężkie... zwłaszcza, jeżeli przyjaciółka podjęła już decyzję i nie ma nawet zamiaru zastanawiać się jeszcze nad jej słusznością.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś dalsza część walki z hamulcami :mhm:

Kurka znów zapowiadają mrozy na noc mam nadzieję że dojadę do pracy spokojnie...

Dziś o dziwo dzień minął w pracy spokojnie nie było ani jednego lęku i to mnie cieszy... :yeah:

ale wiecie jak to jest zawsze wróci i sponiewiera człowieka :(

Poza tym dziś dostałem paczkę w pracy od Św. Mikiego czyt. paczki od związków zawodowych :twisted:

byłem grzeczny jak :angel: więc dostałem he he

 

A co tam u Was?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

LukLuk, he he no w firmie takiej w BB ;) takie tam...

Kurde no ja szukam też części do auta szukam tego serva!

Wyobraź sobie że dziś wyssaliśmy z niego z litr wody :shock::shock::shock: nie wiem jak to możliwe że w servie tyle wody ale była tam zamarznięta i stąd te problemy z hamulcami!

A Ty co kupiłeś do swojej bestii? :twisted::twisted::twisted::twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie bede jednak miala rezonansu,zdenerwowalam się i stwierdzilam,że jak mam kopnac w kalendarz to kopnę i tyle.

 

Poza tym wszyscy sie ze mnie nabijają,że to już piąta choroba w tym miesiącu.Koniec tego dobrego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fobia, czy można wiedzieć jaki jest powód rozwodu? Zdrada którejś ze stron?

 

Nie wiem, jak w Waszym otoczeniu, ale w moim ostatnio jest MNÓSTWO rozwodów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×