Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień


daablenart

Rekomendowane odpowiedzi

Bardzo zle spalam,chyba podswiadomie przezywalam wczorajszà wizytè u adwokata i piàtkowe wyniki badan.Jak juz zasnèlam,to zas snily mi siè koszmary jakies.

Zima na calego,siedzimy z mèzem w domku dziisaj.Tak sobie myslè,ze na obiad wymodzè zupè rybnà z przepisu Linki.

A Wy jak spèdzacie dzisiejszy dzien?? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie myslè,ze na obiad wymodzè zupè rybnà z przepisu Linki.

wovacuum, Nigdy nie jadłam zupy rybnej, chętnie spróbuję :* :mrgreen:

 

Ja cały czas w domu. Miałam sprzątać, ale mi się nie chce :bezradny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oddałam auto do przeglądu. trzeba powymieniać oleje, filtry i płyny... do tego alternator mam do naprawy.

czuję że prezenty pod choinkę będą z mojej strony bardzo skromne...

dobrze, że zdążyłam sobie kupić na allegro te wymarzone szpilki z czerwoną podeszwą...

no i jestem bez auta do jutra. szlag.

 

dzisiaj terapia.

bardzo mam ochotę ją odwołać.

a jednocześnie wiem, że dziś jak nigdy dotąd, jest mi potrzebna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wovacuum, daj znać czy smakowała :)

 

Qrfa jak zimno, jak lazłam do szkoły było - 14, pks się spóźnił 20 minut więc zmarzłam jak diabli, ale za to zakupiłam sobie w sklepie pod tytułem "wszystko i nic" dwie pary grubych skarpet ( po lecie okazało się, ze posiadam tylko skarpetki-stópki) no i wpadłam do Rossmana i zakupiłam olejek do kąpieli i balsam bez żadnych barwników i innego szitu, jedyne które powodują, ze mi się skóra nie sypie płatkami z suchości, szampon na wypadające kłaki i białą herbatkę.......jeszcze odmarzam.....

 

[Dodane po edycji:]

 

A koleżanka zrobi mi takie cuda :D

1331361460.jpeg.15fb14c7d9b5c5f9ee904f4ec7aa02c1.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Shadowmere, Isana Med ( marka Rossmana) - mleczko do ciała, pisze, ze to mleczko ale ma bardzo gęstą konsystencje, kosztuje coś koło 5,50 - nie zawiera żadnych barwników, alkoholu, substancji zapachowych bardzo mało, dla alergików, ma oliwę z oliwek. Z tej samej serii jest olejek pod prysznic - także genialny i też kosztuje całe 5 zł :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jestem dziś mega wk****na, poczynając od poranku kiedy metro przestało działać i jakiś dziki tłum ludzi się przepychał, spóźniłam się do pracy, a potem było już tylko gorzej, w pracy mnie wszystko wnerwia... :roll: i nie, nie mam "tych" dni, wprost przeciwnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiola173, :D bardzo lubię wszystkie modelinowe cudeńka - ale kurcze trzeba mieć do tego talent :D

 

( co do suchej skóry, moja po kilkudniowym noszeniu rajstop sypała mi się płatkami z nóg, smarowałam oliwką, balsamowałam - nic!, dopiero koleżanka kazała zakupić ten olejek pod prysznic i na noc smarować się tym balsamem - po tygodniu zapomniałam co to sucha skóra :mrgreen: )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fobia, zrob koniecznie-warto!!ja znalazlam ksiàzkè w domku-z przepisami kuchni srodziemnomorskiej-niektore przepisy sà trochè pracochlonne ale pychota!!!wieczorkiem cos wrzucè na forum. :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×