Skocz do zawartości
Nerwica.com

"JĘCZARNIA"-czyli muszę się komuś wyżalić!


magdasz

Rekomendowane odpowiedzi

nerwicaman, tak dokładnie :P

Jedna puściła się z jakimś ratownikiem nad morzem! Druga przespała się z moim kumplem dwa razy ;) a trzecia już narzeczona puściła się z jakimś gościem świeżo poznanym na dyskotece :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Natusia, spoko jakoś daję radę ;)

nerwicaman, nie nikt nie dostał bo nie były warte tego skoro zdradziły... musiał bym się zachować jak gówniarz! :D

Poza tym jakby któraś była tego warta to każdy by dostał... ale po co? żeby się zbłaźnić? bzdura :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Monika1974 nie leczę się, odstawiłem leki było dobrze, ale i tak byłem samotny, a teraz nie widzę sensu. Nikt nie pokonał samotności biorąc leki.

Szczęście samo nie przyjdzie, gdyby tak było, to wystarczyłoby siedzieć na dupie i czekać a ja nie siedziałem, wypróbowałem wszystkie metody, wszystkie zawiodły...Nie ma już nic...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja bym sie jednak zachowal jak gowniarz jesli chodzi o kumpla, a do dwoch pozostalych gosci ciezko miec pretensje, jak to brzydko mowia "jakby su.. nie dala to by pies nie wzial". same Ci powiedzialy?

szczerze Ci wspolczuje, poza tym w wlales w moja glowy duzo niepokoju :bezradny: w sumie mysle ze rzadna mnie nie zdradziala, ale...

i tak musisz byc twardy ze to tak wytrzymales i piszesz ze teraz masz jakas kobitke :great:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nerwicaman, Słuchaj kumpel do teraz mnie unika nawet wyjechał za granicę... :uklon: nie wiem po co! po prostu się bał... ale ja nic z tego sobie nie robiłem! :) Dokładnie "Suka nie da pies nie weźmie"

Ale wiesz albo ja miałem takiego pecha albo po prostu szczęście że te suki mnie opuściły :yeah:

muszę być twardy! Dość że 3 takie akcje to jeszcze nerwica no masakra :why:

musiałem dać radę...

Nie tylko ta ostatnia mi sama powiedziała!

dwie pierwsze... O jednej się dowiedziałem od koleżanki która była życzliwa! a o drugiej sam się dowiedziałem przypadkiem bo znalazłem smsy o różnych treściach ...

Było minęło teraz jest inaczej i jest wyśmienicie :105:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Strasznie żałuje ,ze zacząłem wieżyc ze możne być dobrze ,że można normalnie żyć . To kurewski błąd ..jak się nie ma infrastruktury do normalności to się kurwa tej normalności za chuja nie osiągnie . Wiec co ? Lina ? Czy zapić się na śmierć ? mam już wszystko w dupie .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×