Skocz do zawartości
Nerwica.com

WENLAFAKSYNA (Alventa, Exyven, Efectin ER, Efevelon SR, Faxigen XL, Faxolet ER, Lafactin, Oriven, Prefaxine, Symfaxin ER, Velaxin ER, Venlafaxine Aurovitas/ Bluefish XL, Venlectine)


Miss Worldwide

Rekomendowane odpowiedzi

obojetnie czy 75 czy 150, zawsze 3 euro. Efectin czy odpowiednik te obojetnie i 3 euro.

I mozna bez recepty tyle ze nie bede placic 40 zamiast 3 oczywiscie. Jak nie mam recepty to sprzedaja za cala cene i jak doniose recepte to oddaja kase :smile:

jakas lepsza polityka.

benzo nie dadza bez recepty zadnego. :? I mailam wyliczone na miesiac i wczensiej niz wypada mi nie dali recepty, chyba ze powiedzialam, ze zgubilam tabletki czy recepte.

 

 

Wczoraj na noc nie wzielam Efectinu i musze powiedziec, ze pierwsze nieprzyjemne sygnaly pojawily sie po 12h. Szybciutko walnelam kapsulke.......Poprostu zapomnialam co mi sie nie zdaza ale na dluzej niz 12h nie idzie zapomniec :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja biore efevelon sr od ok 2,5msc. Dawki mialam stopniowo zwiekszane i teraz łykam 2 razy na dobe po 0,75mg. Na początku brania nie byłam zamulona, tylko strasznie nerwowa, zlękniona i ciągle męczyły mnie odruchy wymiotne. W tej chwili czuję się naprawde dobrze. Nie mam żadnych problemów ze spaniem, apetytem, masa ciała mi spadła, co mnie cieszy...ogólnie na dzień dzisiejszy jestem zadowolona

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cytrynka84, nie, ja chloroprotexin biore nawet 1/4 dawki mam podzialke do lekow i sobie dziele. W dzien nie jestem nic a nic spiaca, biore go tak na 2 godziny przed snem, bo na mnie on powolutku dziala....moze dlatego ze taka mala dawka... Cytrynka sprobuj robic jak ja , kubek melisy tak na godzinke przed snem i wez polowke. Zobacz jak to na Ciebie zadziala, na mnie super dziala, a teraz to juz nawet melise rzadko pije i tylko biore 1/4. A Alventa biore teraz tak na oko bo dziele 40-50 mg, ale chyba bede na tym stala do wiosny, albo przynajmniej jak sie zrobi, jasniej. BO ta pogoda mnie dobija, no i to ze jak wychodze to ciemno i jak przychodze to tez ciemno :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki,nie mam chlorotopixenu,biore inny lek ketrel,ktory jakos nie bardzo dziala(przynajmnej w dawce 1-2 tabl na noc,moze zmienie lek,ale nie wiem czy lekarz sie zgodzi:( zmienilam dr ostatnio,ale sie z nim scielam ostatnio:( Chcial mnie wyslac do szpitala,zparu powodow i sie nie zgodzilam,chce mi chyba odstawic wenle,nie wiem dlaczego???,bo to jedyny antydepr ,ktory mi pomaga:( Ide do dr 2 grudnia,zobaczymy co powie,boje sie jak cholera,czeka mnie chyba znowu zmiana lekarza :( mam juz tego dosyc :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja biore efevelon sr od ok 2,5msc. Dawki mialam stopniowo zwiekszane i teraz łykam 2 razy na dobe po 0,75mg. Na początku brania nie byłam zamulona, tylko strasznie nerwowa, zlękniona i ciągle męczyły mnie odruchy wymiotne. W tej chwili czuję się naprawde dobrze. Nie mam żadnych problemów ze spaniem, apetytem, masa ciała mi spadła, co mnie cieszy...ogólnie na dzień dzisiejszy jestem zadowolona
Jeśli mogę zapytać na co się leczysz?Po jakim czasie poczułaś poprawę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie bylo jeszcze w aptece lzejszego efevelonu i jutro dopiero wykupie wszystko. ale nie bedzie drogo bo mam znizke.

 

[Dodane po edycji:]

 

sluchajcie, moja kuzynka dostala recepte na venlectine 75mg. problem polega na tym ze ma napisane zeby brac polowe , tylko ze tych kapsulek sie nie rozdziela na dwie czesci. ktos moze pomoc?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

wczoraj lekarka przepisała mi Alventę 75 na depresję.

Dziś rano wzięłam pierwszą tabletkę.

Bardzo boję się skutków ubocznych. Już po paru godzinach od pierwszej tabletki mam nudności, ogólnie niechęć do jedzenia i takie dziwne uczucie w głowie, jakby delikatny ucisk + mrowienie w okolicy szczęki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×